біографія
Телевізійний проект «Голос», де учасники демонструють суддям свою вокальну майстерність, потрібен не тільки в розважальних цілях і підняття рейтингів «Первого канала» до небачених висот. Це шоу дає можливість проявитися талантам зі звичайних сімей, які завдяки своїй завзятості і праці стають новими зірками на небосхилі шоу-бізнесу.
![Співачка Анаіт Погосян Співачка Анаіт Погосян](/userfiles/126/16683_1.webp)
Східна красуня Анаіт Погосян в одну мить підкорила своїм співом Діму Білана, Пелагею, Олександра Градського, Леоніда Агутіна та обзавелася багатомільйонною армією любителів музики, а композиція Анни Пінгіна «Ластівка» у виконанні учасниці шоу стала справжнім хітом.
Дитинство і юність
Талановита дівчина народилася 22 вересня 1990 року в сонячної Вірменії, місті Єревані. Дівчинка росла і виховувалася в зразково-показовою сім'ї, її батько володів власним бізнесом, а мати вела домашнє господарство і виховувала трьох дітей (у Анаіт є брат і сестра).
Відомо, що майбутня учасниця змагального шоу почала проявляти свої здібності з самого раннього дитинства. Дівчинка вбиралася в простирадла і влаштовувала імпровізовані концерти, виконуючи популярні композиції Діани Гурцкой.
![Анаіт Погосян в 2017 році Анаіт Погосян в 2017 році](/userfiles/126/16683_2.webp)
Маленька Анаіт радувала батьків і гостей своїм дзвінким голосом, а її тато пишався успіхами доньки, пророкуючи їй щасливе майбутнє (на жаль, в 2007 році глави сімейства не стало).
У 2000-му році, через сімейні обставини, майбутня співачка разом з батьками переїхала на Україну, де і продовжила навчатися в загальноосвітній школі. Після отримання атестата про повну загальну середню освіту майбутня співачка поступила в університет, де вивчала індоарійський мову хінді. Але, провчившись два роки, Анаіт вирішила пов'язати своє життя з музикою, тим більше, у спадок від дідуся їй дістався неординарний оксамитовий голос.
музика
Закінчивши вуз, Анаіт пустилася у вільне плавання і поїхала підкорювати простори самого серця Росії. У Москві дівчина влаштувалася підробляти в караоке, але пізніше вона зізнавалася, що подібний старт не є добре для починаючого співака.
![Анаіт Погосян на сцені Анаіт Погосян на сцені](/userfiles/126/16683_3.webp)
Однак Анаіт Погосян пощастило: її помітив популярний поет-пісняр Карен Кавалерян і порадив майбутній зірці продовжити заняття з вокалу. Після настанови метра Анаіт почала вдосконалювати свої вокальні дані і пробувала брати більш високі ноти під керівництвом викладача Російської академії музики імені Гнесіних - Раїси Саєд-Шах.
22 вересня 2017 року Анаіт вирішила спробувати щастя і почати свою творчу біографію в музичній програмі «Голос», яка транслюється по вечорах на «Первом канале». Суть шоу полягає в тому, що люди з різних куточків світу демонструють свої вміння перед членами журі, тим самим прокладаючи дорогу на небосхил шоу-бізнесу.
Відбірковий етап телепередачі починається зі «сліпих прослуховувань»: судді сидять перед конкурсантами спиною і не бачать осіб учасників. Таким чином музичні критики найбільш об'єктивно оцінюють вокальні дані. Натискання спеціальної червоної кнопки і поворот крісла означає те, що наставник готовий взяти виконавця пісні в свою команду.
Після того, як Анаіт заспівала зворушливу композицію Анни Пінгіна «Ластівка», до неї повернулися всі члени журі. Але суддів здивував не тільки голос Погосян, а й цікаве положення героїні - східна дівчина виступала, будучи на сьомому місяці вагітності. Співачка признавалася, що хвилювалася перед тим, як зійти на сцену, але заняття йогою і думки про майбутню дитину допомогли їй прийти в себе.
![Анаіт Погосян в шоу Анаіт Погосян в шоу](/userfiles/126/16683_4.webp)
Також дівчина ділилася в інтерв'ю, що перед участю в проекті спочатку хотіла вибрати в якості наставника Діму Білана, однак після виступу віддала перевагу Пелагеї. До речі, мало хто знає, що на «Перший канал» Анаіт потрапила тільки з четвертого разу.
Вона намагалася виступити в п'ятому сезоні проекту, але команди були набрані, і Анаіт довелося чекати наступного етапу змагань. На кастингу, який відбувся в 2017 році, красуня зізналася що «трошки завагітніла», проте це не збентежило продюсерів шоу.
Варто відзначити, що перед телевізійними камерами Анаіт мелькала ще до участі в «Голосі». У 19 років вона з'явилася в передачі «СуперЗiрка» ( «Суперзірка»), а ще їй пощастило побувати на українському шоу «Співай, якщо зможеш».
На цьому проекті сміливою дівчині довелося пройти через дев'ять кіл пекла: вона співала в прозорому кубі, а по її голові повзали миші. Крім іншого, Анаіт взяла участь в шоу «Інтуїція» (український аналог), де учасники мали відгадати, вокалістка вона або інженер-механік.
Також, за чутками, Анаіт виступала в передачі «Шанс», з піснею Тіни Кароль «Show Me Your Love». У цю програму співачка потрапила після шоу «Караоке на Майдані». Не дивно, що після стількох появ на екранах телевізорів Анаіт стали впізнавати в рідному Єревані: у дівчини часто беруть інтерв'ю, а захоплені шанувальники звертаються за автографом.
«Буває, просто перехожі зупиняють і кажуть, що будуть вболівати за мене. Вони захоплюються мною, і це дуже приємно », - розповідала Погосян.Особисте життя
Артистка - життєрадісна дівчина, яка не боїться труднощів і перешкод, що зустрічаються на шляху. У вільний від занять музикою час дівчина займається спортом. Красуня віддає перевагу, здавалося б, несумісних речей - йоги і тайського боксу. Анаіт не розповідала журналістам, хто її коханий, але ЗМІ стало відомо, що з майбутнім обранцем вона зустрічалася 4 місяці, за такий короткий термін молоді люди зрозуміли, що кохають одне одного.
![Вагітна Анаіт Погосян Вагітна Анаіт Погосян](/userfiles/126/16683_5.webp)
Співачка признавалася, що вони з чоловіком - протилежності: чоловік веселий, а вона - серйозна. Але, як відомо, полярності тільки притягуються. На жаль, Погосян не веде сторінки в соціальній мережі «Інстаграм», тому шанувальники не можуть милуватися сімейними фотографіями, а також дізнаватися останні новини з життя талановитої виконавиці народних пісень.
Анаіт Погосян зараз
У 2017 році Анаіт Погосян вперше стане мамою, щаслива вокалістка і її кохана людина очікують дівчинку, яка народиться, імовірно, в жовтні або листопаді. Також вірменка готується до виступів, адже «сліпі прослуховування» - це тільки початок музичних змагань. Далі підуть «Поєдинки», «Нокаути» та інші етапи змагань.Дискографія
- «Strong enough»
- «Котику мій»
- "Розбите серце"
- «Цунамі»
- «Ластівка»