біографія
Після виходу в ефір телеканалу «ТНТ» 19 серпня 2017 року четвертого сезону телевізійного шоу «Танці» на білоруську танцівницю обрушився шквал популярності. Тільки за одну ніч Юлія з викладача танців в Мінську перетворилася на зірку телеекранів і улюбленицю публіки.Дитинство і юність
Юлія Косьміна народилася в Мінську 9 березня 1990 року. Біографія дівчата не балує шанувальників фактами про сім'ю та дитинство танцівниці, але відомо, що Юлія - не єдиний дитина в родині, у неї є молодший брат. Ставши дорослою і вибравши життєвий шлях, Юлія дякує матір за те, що саме мама відправила Косьмін ще дитиною вчитися танцям.
![Юлія Косьміна Юлія Косьміна](/userfiles/126/16412_1.webp)
Здобувши вищу освіту в Білоруському національному технічному університеті, працювати за фахом Юлія не захотіла. Замість цього дівчина влаштувалася на роботу викладачем нового танцювального напрямку - американський степ. Цей танець є стрімкі і точні рухи ніг, що збігаються з ритмом музики.
Різновидом степу вважається старовинний танець з ірландськими та афроамериканськими корінням - чечітка, що виконується за тим же принципом, тільки в спеціальному взутті з металевими пластинами на підошві, які видають характерний для чечітки звук.
танці
До 2017 року Юлія Косьміна викладала танці в мінському клубі «Tap Town», звідки пішла в клуб «Поверхи Larry». Косьміна стояла біля витоків нині набирає популярність в Білорусі напрямки степ.
![Танцівниця Юлія Косьміна Танцівниця Юлія Косьміна](/userfiles/126/16412_2.webp)
Крім танців, Юлії не чужий і світ театру: в листопаді 2013 року театр сучасної хореографії D.O.Z.SK.I. представив увазі глядачів виставу сучасної хореографії «BRED насущний». Вистава також був представлений на XII Міжнародному конкурсі артистів балету та хореографів, який проходив в Москві, і здобув третє місце.
Продюсер, режисер і хореограф Дмитро Залеський рекомендував глядачам не шукати прихованого змісту в постановці, а насолоджуватися постановкою танцю і талановитими артистами. Однак у всьому дії, кожному русі артиста чітко простежується тема насильства і війни. Також спектакль за участю Юлії Косьмін в 2014 році поставлений на сцені Великого театру в Москві в рамках вечора, присвяченого пам'яті балерини Катерини Максимової.
![Юлія Косьміна Юлія Косьміна](/userfiles/126/16412_3.webp)
Про участь в телевізійних шоу танцювального напрямку Юлія Косьміна мріяла давно. У серпні 2016 року танцівниця брала участь у кастингу на третій сезон телешоу «Танці» від «ТНТ», але не пройшла відбір. А вже у вересні 2016 роки дівчина з командою Tap Town і Олегом Богомоловим взяла участь у кастингу українського шоу «Танцюють всі».
Особисте життя
У подробиці особистого життя Юлія вважає за краще не присвячувати ні журналістів, ні шанувальників її творчості. Відомо тільки, що Юлія незаміжня й дітей не має. Проте, в січні 2017 року на весіллі подруг Юлія зловила заповітний букет нареченої, а значить, слідуючи традиції, незабаром слід чекати весілля. До речі, Юлія любить возитися з маленькими дітьми, але поки тільки в гостях у подруг і родичів.
![Юлія Косьміна в 2017 році Юлія Косьміна в 2017 році](/userfiles/126/16412_4.webp)
Поки Юлія всі свої сили віддає танцю і навіть особистий час дівчина використовує не для того, щоб відпочити, а з метою професійного самовдосконалення. Так, у вересні 2017 року Косьміна відвідала майстер-клас хореографів Владислава Сєрова та Івана Буша.
Вільний від роботи час Юлія присвячує подорожам, віддаючи перевагу країнам Європи. У серпні 2017 року Юлія встигла відвідати серце Італії - романтичну Венецію, а в лютому 2017 року побувала на узбережжі Балтійського моря в Гданську, західна Польща. Навесні 2015 року Косьміна відвідала Францію, де, як і прийнято в туристичному середовищі, сфотографувалася біля Ейфелевої вежі і виконала дитячу мрію - побувала в Діснейленді.
![Юлія Косьміна любить подорожувати Юлія Косьміна любить подорожувати](/userfiles/126/16412_5.webp)
Одним з кращих місць відпочинку в холодну пору року Юлія вважає узбережжі Червоного моря, де побувала в листопаді 2014 року. А ось Новий рік 2016 дівчина зустріла з друзями в столиці Казахстану Астані, з гастролями. Серед країн, які відвідала Косьміна в своїй пристрасті обійти весь світ, знаходяться Іспанія (в Барселоні дівчина зазначила Музей Сальвадора Далі), Норвегія, Австрія, Вірменія та інші. Фото з подорожей Косьміна викладає на свою сторінку в «Інстаграме».
Ще одне незвичайне хобі тендітної танцівниці - гонки на мотоциклі по нічній столиці Білорусі - Мінську. На противагу динамічним і небезпечним мотоциклів вечора Юлія іноді присвячує хенд-мейду - виготовлення невеликих красивих сувенірів власними руками. З музичних напрямків Юлії близький джаз, наприклад, у виконанні італійця Kekko Fornarelli.
Юлія Косьміна зараз
2017 рік почався для Косьмін з кастингу на участь у телевізійному шоу «Танці» телеканалу «ТНТ». На кастингу дівчина виконала незвичайний для членів журі та глядачів танець - американський степ, одягнувши костюм в стилі мілітарі.
За підсумками першого туру Юлія Косьміна увійшла в число 22 кращих танцюристів. Пройшовши конкурсний відбір, дівчина пройшла в команду хореографа Сергія Шестеперова, більш відомого глядачам як Мігель.
![Юлія Косьміна в шоу «Танці» Юлія Косьміна в шоу «Танці»](/userfiles/126/16412_6.webp)
У першому випуску четвертого сезону «Танців» Юлія виступила спільно з київською танцівницею Ладою Касинець в супроводі музичної композиції «Погано танцювати» групи «IOWA». Сподобалася телеглядачам і спільна робота Юлії Косьмін і Дар'ї Салей під керівництвом хореографа Сергія Землянського. Вийшовши на сцену в образі мудрої і сильної жінки Фріди Кало, Юлія настільки перейнялася життям і трагедією мексиканської художниці, що глядачі прийшли в невимовний захват від роботи танцівниці.
![Юлія Косьміна і Лада Касинець Юлія Косьміна і Лада Касинець](/userfiles/126/16412_7.webp)
У листопаді 2017 року відбулася прем'єра відеокліпу музичної композиції «Chemistry» британського виконавця Rachel Keen, більш відомого як Raye. Юлія Косьміна взяла участь і в постановці танців, і в зйомках в якості актриси. Як зізналася дівчина на своїй персональній сторінці в «ВКонтакте», це був цікавий і, безумовно, корисний досвід в кар'єрі дівчини. Це не єдина робота Юлії Косьмін з музикантами з Великобританії - дівчина вже ставила танцювальні номери для кліпу «16 SHOTS» групи «Stefflon Don».