біографія
Олександр Крупельницький - російський танцівник, засновник танцювального колективу Drama Kings, соліст хореографічної групи Hd Community. Прихильник сучасних стилів хореографічного мистецтва, він неодноразово штурмував майданчик шоу «Танці» на ТНТ, в тому числі і в складі тріо.Дитинство і юність
Олександр народився 28 жовтня 1992 року в місті Охі, що на півночі острова Сахалін. У 6 років непосидючого хлопчика відвели в дитячу групу танцювального колективу «Грація», який знаходився в рідному містечку майбутнього артиста. Першим викладачем Олександра став хореограф Валерій Стефанцов. Педагог розпізнав в юне дарування перспективного танцівника.
Олександр досі підтримує зв'язок з першим учителем, який продовжує стежити за творчістю підопічного і пишається його професійним ростом.
Учасники колективу навчалися технікам різних стилів, але найчастіше створювали номера, стилізовані під народний танець. Колективу «Грація» Крупельницький віддав 5 років, після чого разом з батьками переїхав до Южно-Сахалінськ. На новому місці хлопчик захопився футболом, а потім автотранспортом.
Після отримання диплома про повну загальну середню освіту юнак відправився в Санкт-Петербург, де вступив до технічного вузу за фахом «інженер телекомунікацій та радіозв'язку». Одного року вистачило хлопцю, щоб зрозуміти - цей шлях не його. Влітку Олександр знову став абітурієнтом, на цей раз Санкт-Петербурзького гуманітарного університету профспілок.
Молода людина вибрав факультет народної художньої творчості, бальне відділення, і не прогадав. Крупельницький відповідально поставився до процесу навчання і займався весь вільний час, так як до моменту вступу не володів технікою бального танцю досконало. Паралельно опановував то, що було йому по-справжньому цікаво - джаз, контемпорарі, хіп-хоп.
танці
Разом з друзями по курсу Микитою Кукліним і Олексієм Волковим Олександр створював хореографічні мініатюри для концертів у ВНЗ, а потім і за його стінами. Молоді танцівники не пропускали майстер-класи приїжджих хореографів. Разом хлопці створили проект Drama Kings, який стимулює танцюристів на творчі експерименти.Ще один проект, в якому бере участь Олександр Крупельницький, - група Hd Community. Колектив постійно бере участь в танцювальних змаганнях, з яких незмінно виходить переможцем. На рахунку танцюристів - 60 нагород. Видатним для себе досягненням хлопці вважають перемогу відразу в двох категоріях фестивалю Show Me What You Got, який проходив в Санкт-Петербурзі.
Паралельно з концертною діяльністю Олександр викладає танці в Санкт-Петербурзької хореографічній школі. Діяльність на терені хореографії по-новому відкрила для Олександра мистецтво танцю, змусивши мислити масштабно.
У 2016 році Олександр вирішив вийти на телемайданчики танцювального змагання каналу ТНТ. Танцівник пильно стежив за розвитком подій в двох попередніх сезонах шоу «Танці». Фаворитами для себе він визначив Віталія Савченко, Стаса Литвинова і Ірину Кононову. Хлопцеві імпонували високий рівень вимог наставників і можливість розвитку навичок в нових для себе напрямках.
Молода людина з'явився на кастингу 3-го сезону «Танців» з власної хореографією. Для музичного супроводу артист вибрав трек популярного виконавця Єгора Крида «Сама, сама». На конкурсі Олександр Крупельницький представляв місто Південно-Сахалінськ. Раніше на проекті засвітилася ще одна мешканка далекосхідного острова Марія Дружиніна.
Олександра пропустили в наступний етап, але Ольга Бузова, яка була присутня в журі, зазначила зарозумілість танцівника, яка справила на телеведучу негативне враження. У наступному випуску, коли наставники визначалися з вибором претендентів на участь в командах, з ініціативи Тетяни Денисової Олександр вибув зі змагання. Хореограф зазначила, що танцювальна манера Крупельницький нагадує жіночий танець.
Танцюрист не опустив руки, а продовжив вдосконалюватися професійно. У 2017 році Олександр знову відправився на відбір в телешоу «Танці» і пройшов в 2-й етап. Танцівнику мав танцювальний дует спільно з Іллею Оші під пісню Sbtrkt - New Dorp. New York. ft. Ezra Koenig. Обидва танцівника виглядали на рівних, але на цей раз Тетяна Денисова виявилася прихильною до Крупельницький і взяла його до себе в команду. Ілля з змагання вибув.
Особисте життя
Особисте життя танцівника пов'язана з однією обраницею ось уже кілька років. У Олександра Крупельницький є дівчина, яку звуть Даша Сотникова. Вона також захоплена танцями.
Молоді люди багато часу проводять разом: на тренуваннях, а також в подорожах. На сторінці Олександра в «Інстаграме» регулярно з'являються спільні фото закоханих на тлі пляжу, моря або гірських масивів.
Олександр Крупельницький зараз
Зараз творча біографія Олександра Крупельницький насичена подіями і професійними досягненнями. У 2019 він у складі тріо Drama Kings з'явився на кастингах 6-го сезону телешоу «Танці» на ТНТ. В ансамблі беруть участь також Марк Куклін і Олексій Волков.
Хлопці виходять на танцювальний майданчик разом, і їхні виступи вже наробили багато шуму. На думку глядачів, тріо отримало найбільше «поблажок» з боку журі, але всі визнають високу майстерність танцівників. Хлопці пройшли конкурсний відбір і потрапили в топ-34 кращих танцюристів проекту. Їх наставником стала Тетяна Денисова.