біографія
Біографія Ладислава Бубнара, фіналіста шостого сезону телевізійного музичного шоу «Голос», демонструє, що талант може послужити не тільки перепусткою в світ шоу-бізнесу, але і в корені змінити життя людини. Рішення взяти участь у кастингу стало найважливішим в житті Бубнара за останні роки.Дитинство і юність
Біографія Ладислава цікавими фактами шанувальників поки не балує, оскільки на сцену виконавець вийшов відносно недавно. Ладіслав Бубнар народився 13 липня 1984 року в провінційному містечку Кошице тоді ще Чехословаччини. Пізніше Ладіслав переїхав до столиці Чеської Республіки - Праги. За національністю молода людина вважає себе чехом.
![Співак Ладіслав Бубнар Співак Ладіслав Бубнар](/userfiles/126/16151_1.webp)
Життя Ладислава складно назвати легкою. Молода людина виріс без сім'ї. Мати віддала новонародженого сина в дитячий будинок, відмовившись від дитини. Про своїй рідній сім'ї молода людина нічого не знає. Дитинство в муніципальній установі проходило безрадісно. З вдячністю Бубнар згадує тільки директора дитячого будинку. Жінка тепло прийняла хлопчика, багато для нього зробила.
Перший час вихователі вважали, що Ладіслав відстає в розвитку від однолітків і нічого не доб'ється в житті. Дитина довго не розмовляв, що ставило під сумнів його розумові здібності. Найближчою людиною в житті хлопчика тоді стала директор установи - жінка оточила Ладислава турботою, ласкою і теплом, а головне - розглянула в дитині талант.
![Ладіслав Бубнар Ладіслав Бубнар](/userfiles/126/16151_2.webp)
Після досягнення повноліття Бубнар завдяки музичному слуху та сильному голосу вступив до консерваторії. Юнак пройшов за конкурсом, незважаючи на те, що не мав попередньої музичної або вокальної підготовки. Ще в дитинстві хлопчик брав участь в музичних конкурсах, таких як «Суперстар» та інші, де не один раз отримував призові місця.
музика
Першим серйозним кроком Ладислава Бубнара до музичної кар'єри стала участь в міжнародному конкурсі молодих виконавців «Нова хвиля» в 2017 році. Тоді молода людина пройшла в півфінал, після чого заявив про твердий намір переїхати в Росію і боротися за місце в російському шоу-бізнесі. До числа переможців конкурсу Бубнар не ввійшов, але зате молодого талановитого хлопця помітили.
![Ладіслав Бубнар на сцені Ладіслав Бубнар на сцені](/userfiles/126/16151_3.webp)
Крім того, в Чехії Ладіслав вже встиг прославитися виконанням головної ролі в казковому мюзиклі для дітей «Празькі сни в Різдво». Цей виступ несло особливий сенс для Бубнара, оскільки всі зароблені гроші передавалися в фонд допомоги дітям, позбавленим батьківського піклування. З огляду на, що Ладіслав сам виріс у дитячому будинку, допомогти знедоленим дітям для нього стало особливо важливо, а заодно і заявити про себе світові.
Після участі в «Новій хвилі» Бубнар став скрупульозно вивчати російську мову і шукати шляхи на велику сцену російського шоу-бізнесу. Після успішного дебюту на «Новій хвилі» співак записав сольну композицію на італійській мові «Сара» і вже встиг зняти на неї кліп, режисером якого виступив Олексій Голубєв.
Особисте життя
Про особисте життя співак поки не розповідає в інтерв'ю, проте на офіційній сторінці у «ВКонтакте» вказує, що ні одружений, та й в «Інстаграме» немає компрометуючих фото Ладислава в жіночому суспільстві.
![Ладіслав Бубнар в 2017 році Ладіслав Бубнар в 2017 році](/userfiles/126/16151_4.webp)
Весь час молодої людини зараз зайнято виключно вокалом і музикою. І тільки зрідка випадає вільна хвилинка, яку Бубнар може присвятити особистих справах. Так восени 2017 року молодий чоловік відвідав Коломенське дитячий заклад, ніж поділився на сторінці в «Інстаграме». З огляду на, що виріс співак без батьків, а найближчою людиною називає хрещену матір, у нього дуже трепетне ставлення до дітей і материнства, але зі створенням власної сім'ї Ладіслав поки не поспішає.
Ладіслав Бубнар зараз
1 вересня 2017 року Ладіслав Бубнар вийшов на сцену телевізійного шоу «Голос». У сліпих прослуховуваннях чех виконав композицію «Скрипка Паганіні». Глибокий чистий голос Ладислава підкорив серця відразу двох наставників - Діми Білана і Пелагеї. За правилами шоу учасник може самостійно вибрати наставника в такому випадку - так Бубнар увійшов в команду Пелагеї. А вже 3 листопада Ладіслав показав себе зовсім з іншого боку, виконавши в поєдинках пісню Ероса Рамазотті і Шер в дуеті з Анаіт Погосян.
За рішенням наставника Анаіт Погосян, перебуваючи на восьмому місяці вагітності, вибула з проекту, а Ладіслав залишився боротися за звання кращого з іншими учасниками. В інтерв'ю після виступу музикант трепетно, як дитина, і розчулено дякував Пелагею і долю в її особі за той шанс, що він отримав. Після майстерно виконаною композиції «Piu che puoi», шанувальники захоплено кричали, що Ладіслав народжений, щоб співати італійські балади про кохання.
![Ладіслав Бубнар в шоу Ладіслав Бубнар в шоу](/userfiles/126/16151_5.webp)
Незважаючи на існуючі мовні проблеми (молода людина говорить по-російськи з помітним акцентом), в нокаути 24 листопада Бубнар виконав російську народну пісню «Уздовж по вулиці метелиця мете». Конкуренцію чеху склав Мішель Мстоян з курдської народною піснею «Не плач». Чітко помітний чеський акцент на рядках «Ти постій, красуня моя» і високий чистий голос виконавця надали народній пісні неповторну чарівність. А ніжне і трепетне виконання оцінили навіть ті глядачі, яким Бубнар спочатку не подобався. Так Ладіслав здобув впевнену перемогу в поєдинках.
8 грудня ефір вийшов 15 випуск «Голос 6», де пройшов за підсумками поєдинку Ладіслав Бубнар заспівав пісню Валерія Сюткина «Московський біт». Якщо раніше Ладіслав поставав перед публікою в образі ліричного героя, то цей виступ став сюрпризом.
Запальний танець і мелодійне звучання голосу чеха забезпечили блискучу перемогу і вихід у півфінал. Хоча скрупульозні глядачі і звернули увагу на коротку затримку співака в другому куплеті, але визнали, що в чарівності і харизми Бубнару немає рівних на проекті. У короткому інтерв'ю Ладіслав зізнався, що найскладніше було вивчити назви російських міст.
29 грудня 2017 гда відбувся фінал шоу "Голос" в якому за звання кращого вокаліста країни боролися Селім, китаянка Ян Ге, Тимофій Копилов і Селім Алахяров. Глядачі порахували, що перемоги вартий Селім, який приніс Градський черговий успіх у проекті.
Дискографія
- «Сара»
- «Скрипка Паганіні».
- «Piu che puoi»
- «Вдоль по вулиці метелиця мете».
- «Московський біт»