біографія
З п'яти учасниць київської поп-групи Open Kids ( «Відкритий Кідс») Юлія Гамалій наймолодша. На момент створення колективу їй було всього 9 років. Дівчинка мріяла стати відомою танцівницею і не уявляла, що відкриє в собі вокальний талант. Сьогодні вона активно гастролює з групою, знімається в кліпах і відкрито спілкується з фанатами в Інтернеті, влаштовуючи трансляції в «Інстаграме».Дитинство і юність
Майбутня зірка Open Kids ( «Відкритий Кідс») народилася в Україні 30 серпня 2003 року. Зараз Юлія Гамалій живе в Києві разом з батьками і старшим братом Романом. Дівчинка з ранніх років обожнювала малювати і танцювати, тому одночасно із загальноосвітньою школою почала відвідувати столичну школу мистецтв Open Art Studio.
![Юлія Гамалій в дитинстві Юлія Гамалій в дитинстві](/userfiles/126/14974_1.webp)
Тут з 2010 року вона займалася хореографією. Пізніше Юлія зізналася в інтерв'ю, що приділяла репетицій багато часу, оскільки їй подобався кожен урок. Не було і думки про те, що через два роки стане вокалісткою.
У 2012 році керівництво творчого установи вирішило об'єднати талановитих дітей в поп-колектив для підлітків. До першого складу колективу під керівництвом засновника школи і продюсера групи Юрія Петрова увійшли Вікторія Верник, Ангеліна Романовська, Лера Дідковська, Анна Бобровська і Юлія Гамалій.
![Юлія Гамалій в групі Open Kids ( «Відкритий Кідс») Юлія Гамалій в групі Open Kids ( «Відкритий Кідс»)](/userfiles/126/14974_2.webp)
11 жовтня 2012 група Open Kids презентувала дебютне відео на пісню «Show girls». День прем'єри кліпу стали вважати офіційним днем народження дівочої команди. До кінця року колектив відзначився ще одним яскравим роликом - крім дівчаток, в ньому знявся співак і композитор Монатік. Цього артиста Юлія Гамалій називає в числі своїх улюблених виконавців.
Колектив поки не записав власний альбом, але з року в рік стабільно видає танцювальні хіти для підлітків, супроводжуючи їх яскравими, барвистими відео. Згідно «Вікіпедії», у групи вийшло 12 кліпів. Були випущені спільні композиції з «The Maneken», «Quest Pistols Show», «NEBO5», «DETKI». Крім того, біографія Юлії Гамалій та її колег поповнилася гастролями не тільки в Україні, а й за кордоном. Відео з поїздки в Одесу стало дебютним на персональному каналі Юлії на YouTube.
Блог
Перше відео Юлія зняла і виклала на канал, коли їй було 11 років. Ролик, що з'явився 7 листопада 2014 року, являє собою 8-хвилинну нарізку кадрів з прогулянки Open Kids ( «Відкритий Кідс») по Одесі. Відео супроводжується закадровим коментарем Юлії, вона і її колеги періодично з'являються в кадрі.
![Блогер Юлія Гамалій Блогер Юлія Гамалій](/userfiles/126/14974_3.webp)
Надалі контент каналу не раз поповнювався подібними відео: статичними, без заздалегідь продуманого сценарію, тривалістю 6-8 хвилин, зате докладно демонструють життя солісток поп-команди за сценою. Ролики, зняті на гастролях, під час фотосесій та конкурсів, стабільно набирали 100-300 тисяч переглядів.
Також Юлія викладала відео про власне життя. Сюди потрапили: поїздка на стайню, подорож з близькими на Дунай, огляд новорічних подарунків, короткий кліп з концерту Івана Дорна, пара подкастів з відповідями на запитання шанувальників.
Є й поодинокі приклади відео в жанрах, популярних у відомих відеоблогеров. Зокрема, Гамалій спробувала розкрити тему Лайфхак про швидке прикрасі квартири до Нового року, зняла ролики в стилі «Виклик прийнятий» і розмістила видеоурок з варіантами макіяжу на Хелловін.
Однак найбільш популярними у аудиторії стали два відео. Перше - кавер на пісню «Тримай» української виконавиці, півфіналістки шоу «Голос України» Христини Соловiй (Христини Соловій). Друге - нарізка замальовок на тему того, як поводяться в аналогічних ситуація подруги і кращі подруги. Обидва відео набрали понад мільйон переглядів.
Канал Юлії Гамалій не оновлювався з 2016 року. Зате дівчина переключилася на регулярні трансляції в «Інстаграме». В одній з них артистка уточнила, чому «зав'язала», принаймні тимчасово, з відеоблогом. За словами Юлії, трансляції подобаються їй більше, тому що знятий матеріал їй просто лінь монтувати.
Особисте життя
Шанувальниці Юлії Гамалій проводять цілі дослідження, щоб з'ясувати, чи є у неї хлопець. Чутки про молоду людину з'явилися в лютому 2018 року. Офіційно Юлія Гамалій їх не коментує. У Юлії є кілька подруг. З року вона дружить з Поліною Барабаш. У групі найтісніше спілкується з Ганною Бобровської.
![Юлія Гамалій з подругою Юлія Гамалій з подругою](/userfiles/126/14974_4.webp)
Гамалій обожнює тварин. Вдома у неї в різний час жили рибки, два кота, хом'ячки, кролики і навіть равлики. Вільний час дівчинка проводить з родиною, вдома або в походах. Продовжує займатися малюванням, любить читати і дивитися фільми. Серед улюблених стрічок: «Аватар», «Парк Юрського періоду», «Рапунцель», «Крок вперед - 4». Яким надається перевага автори: Астрід Ліндгрен і Всеволод Нестайко.
Музичні смаки Юлії Гамалій включають в себе сучасну популярну і танцювальну музику. Слухає Монатика, «Время и стекло», Івана Дорна, Джастіна Бібера, One direction, «Нерви», Pink, Rihanna та інших.
![Юлія Гамалій Юлія Гамалій](/userfiles/126/14974_5.webp)
Юлія Гамалій знає чотири мови: українська, російська, англійська, німецька (продовжує вчити). Її улюблена страва - пюре з вареним філе, десерт - морозиво. В інтерв'ю для офіційного сайту групи Open Kids ( «Відкритий Кідс») дівчинка зізналася, що мріє про всесвітню славу для свого колективу.
Юлія Гамалій зараз
Дівчина продовжує поєднувати музичну кар'єру з навчанням в школі. За її словами, відразу після уроків вона сідає за виконання домашнього завдання. Потім йде на репетицію в Open Art Studio. Повернувшись і відпочивши, доробляє уроки.
![Юлія Гамалій в 2018 році Юлія Гамалій в 2018 році](/userfiles/126/14974_6.webp)
У березні 2018 року біля групи вийшло нове відео на пісню в стилі хіп-хоп. Композиція «Стрибай» була записана разом з учасницями колективу DETKI. У квітні 2018 року Open Kids ( «Відкритий Кідс») дали концерт в Vegas City Hall в Москві. Група продовжує записувати нові пісні і гастролювати.
На сайті групи зазначено, що зростання Юлії в 2018 році становить 153 см. Вага дівчина не вказала. Стежити за життям Юлії Гамалій можна у «ВКонтакте» або в «Інстаграме», де вона викладає фото з поїздок і з репетицій. На YouTube розміщені відео з Юлією Гамалій, зняті і змонтовані за допомогою програми musical.ly (мюзикл).