біографія
Климанов Андрій Венедиктович, уродженець Єкатеринбурга, після закінчення будівельного факультету влаштувався на роботу по улюбленій спеціальності, і всі роки трудився в будівельній галузі навіть тоді, коли в сфері були не найкращі часи. Є директором компанії «Метеорит і Ко», працюючи в ній вже майже 20 років.Дитинство і батьки
Народився Андрій Климанов в місті Єкатеринбурзі 25 лютого 1972 року. Його батько, Венедикт Іванович, був родом з простої селянської родини, яка жила в Тамбовській області.
![Бізнесмен Андрій Климанов Бізнесмен Андрій Климанов](/userfiles/126/14826_1.webp)
Після навчання в інституті батько у напрямку потрапив в Єкатеринбург, де в місцевому політехнічному інституті працював асистентом, а потім і завідувачем на кафедрі будівельної механіки. Він рано пішов з життя, у віці всього 56 років, якраз коли Андрій Климанов закінчував школу. Мама працювала в першій міській поліклініці, зараз знаходиться на пенсії в почесне звання «Ветеран праці».
Дитинство Климанова Андрія Венедиктовича було цікавим і насиченим, особливо в період шкільного навчання. Це були туристичні походи разом зі шкільними друзями, ігри в КВН і «Зірницю».
![Батьки Андрія Климанова Батьки Андрія Климанова](/userfiles/126/14826_2.webp)
Також Андрій Климанов входив до гуртка юних натуралістів, в міському Парку Піонерів вони доглядали за рослинами в парковій оранжереї. Також були виступи в хорі, виступи на день Перемоги перед ветеранами.
Юність і освіта
Навчався Климанов Андрій Венедиктович в середній школі номер 9, яка тепер стала гімназією. Після закінчення школи збирався вступати в МФТІ (Московський фізико-технічний інститут), але закінчення школи співпало з сумним моментом в житті: смертю батька. Після трагедії Андрій Венедиктович вирішив залишитися в Єкатеринбурзі, щоб підтримати свою сім'ю.
![Андрій Климанов в юності Андрій Климанов в юності](/userfiles/126/14826_3.webp)
Після закінчення шкільного навчання отримав срібну медаль, став студентом УПІ (Уральського Політеху) будівельного факультету.
Навчався за спеціальністю «Промислового і цивільного будівництва», вивчаючи системи автоматизованого проектування об'єктів з 1989 по 1994 рік. А після закінчення навчання почав працювати за отриманою спеціальністю, яка завжди його цікавила і стала улюбленою професією, якій він віддається цілком.
![Андрій Климанов в молодості Андрій Климанов в молодості](/userfiles/126/14826_4.webp)
Першу спеціальність на будівельну тематику, а саме муляра третього розряду, Андрій Климанов отримав, будучи бійцем загону «УПІ-Мезон», який базувався на фізико-технічному факультеті. А сам інститут був закінчений Климанова в 1994 році з червоним дипломом.
Кар'єра
Під час навчання в інституті отримав на військовій кафедрі звання лейтенанта, і після закінчення УПІ його призвали на військову службу. З моменту закінчення інституту по 1996 був інженером СТРОЙОТДЕЛ Воєнпроекті, де вперше і стала в нагоді отримана будівельна спеціальність. Воєнпроект облаштовував цивільні об'єкти, які розташовувалися в закритих регіональних військових містечках. По суті, це була перша робота. Закінчивши службу, отримав звання старшого лейтенанта.
![Андрій Климанов на військову службу Андрій Климанов на військову службу](/userfiles/126/14826_5.webp)
Повернувшись з військової служби додому, став працювати в проектній компанії «Інграс-про», де трудився з 1996 по 1998 рр на посаді головного проектного інженера.
Трудова діяльність Андрія Климанова в «Метеор» почалася в 1999 році, а вже в 2001 він очолив компанію. Як директор працює і в даний час.
На даний момент колектив будівельної компанії «Метеорит і Ко» становить 120 осіб. Займаються комплексними роботами по створенню проектів та будівництва об'єктів нерухомості як житлових, так і громадських.
![Підприємець Андрій Климанов Підприємець Андрій Климанов](/userfiles/126/14826_6.webp)
За той час, що компанія ТОВ «Метеорит» здійснює свою діяльність, нею були введені в експлуатацію житлові і громадські будівлі і приміщення загальною площею в 80 000 кв. метрів. А 670 сімей з Єкатеринбурга завдяки цьому обзавелися власним житлом в сучасних житлових комплексах.
Особисте життя
Андрій Климанов одружений з 1992 року, дружину звуть Юлія, подружжя виховує двох дочок. Юлія працює разом з чоловіком. Крім пристрасті до роботи він захоплюється ігровими видами спорту, гірськими лижами, любить активний відпочинок. Захоплюється живописом і історією свого краю і країни в цілому.Андрій Климанов зараз
На даний момент компанією «Метеорит і Ко» з Андрієм Климанова на чолі триває будівництво ЖК «Три Д-клуб», здача останнього житлового будинку комплексу з 24 об'єктів передбачається у другому кварталі 2018 року.
![Андрій Климанов на рибалці Андрій Климанов на рибалці](/userfiles/126/14826_7.webp)
Директор «метеорита» відкритий для спілкування з людьми, на його офіційному сайті можна задати питання йому особисто за допомогою звернення через відповідну форму.