біографія
Юлія Вайшнур - талановита російська актриса, яка полюбилася глядачам в основному за ролі в детективних серіалах. Біографія Юлії цікава тим, що жінці вдалося не тільки досягти успіху в настільки нелегкій професії, а й відбутися і як дружина, і як мама, знайшовши час і сили для всього.Дитинство і юність
Майбутня актриса народилася 25 березня 1982 року в Сєвероморську (Мурманська область). Мама Юлії працювала бухгалтером, а батько, як і багато чоловіків в місті, служив на військовій підводному човні, періодично надовго йдучи в море.
![Актриса Юлія Вайшнур Актриса Юлія Вайшнур](/userfiles/126/14816_1.webp)
Настільки запам'ятовується прізвище дісталося Юлії від родичів батька - німців за національністю, які переселилися в Мурманську область з Сибіру. З раннього дитинства Юлія відрізнялася артистизмом і любов'ю до оплесків: дівчинка захоплювалася танцями і не пропускала жодного шкільного концерту.
Здавалося, що Вайшнур чекає кар'єра балерини - таким Юлія бачила власне майбутнє. Однак в старших класах інтереси дівчата змінилися. Якраз в цей час сім'я Вайшнур перебралася до Хабаровська, і Юлія почала ходити в нову школу. Це виявилася гімназія з театральним ухилом. Так в підлітковому віці Вайшнур вперше вийшла на сцену не як балерина, а як актриса. Виявилося, що це - на все життя.
![Юлія Вайшнур з батьком Юлія Вайшнур з батьком](/userfiles/126/14816_2.webp)
Закінчивши школу, Юлія продовжила шлях до слави і вступила до університету культури і мистецтв, вибравши, зрозуміло, факультет акторської майстерності. У 2003-му Вайшнур стала дипломованою актрисою і, як і багато лицедії, почала набиратися досвіду на сцені місцевого драматичного театру.
Якщо шлях Юлії Вайшнур в театр виявився прямим, то в кіно дівчину привела випадковість. Одного разу Юлія приїхала в столицю в гості до подруги. Велике місто вразив юну провінціалку, а вмовляння подруги переконали, що тільки тут Юлію чекає зоряне майбутнє. Так Вайшнур залишилася в Москві і почала відвідувати численні кастинги, щоб звернути на себе увагу режисерів.
Фільми
Перший час дівчині доводилося погоджуватися на короткі ролі в епізодах і масовці, однак Юлія не сумувала. Актриса вірила, що успіх неодмінно прийде. І виявилася права: у 2005 році Вайшнур помітили і запросили на серйозну роль в серіалі «Детективи». Тут Юлія зіграла помічницю детектива, який розслідує заплутані і дивні справи. Цей серіал, на жаль, не завоював особливої популярності, проте в буквальному сенсі відкрив актрисі дорогу до подальших ролям.
![Юлія Вайшнур в серіалі «Детективи» Юлія Вайшнур в серіалі «Детективи»](/userfiles/126/14816_3.webp)
У 2008-му фільмографія актриси поповнилася ще однією роллю в детективному проект. Йдеться про серіал «Слід», в якому Вайшнур дістався образ безстрашного співробітника поліції. У цьому серіалі Юлії пощастило працювати з Ольгою Копосова, Євгеном Кулаковим, Георгієм Тесля-Герасимов, Сергієм Піоро.
Сама Юлія в інтерв'ю згадує власне здивування від того, що їй довірили роль оперативника, який постійно бігає, стріляє і навіть б'ється врукопаш. Однак все це Вайшнур вдалося, і в кадрах серіалу глядачі побачили досвідченого оперативного працівника.
![Юлія Вайшнур в серіалі «Слід» Юлія Вайшнур в серіалі «Слід»](/userfiles/126/14816_4.webp)
Серіал «Слід» подарував Юлії не тільки популярність і любов шанувальників детективів, а й сімейне щастя. Дізнавшись, що вагітна, актриса на деякий час залишила зйомки, щоб присвятити час особистого життя, проте незабаром повернулася в «Слід» і продовжила «вести розслідування» придуманих злочинів. Цей проект удостоївся кількох премій «ТЕФІ» в різних номінаціях.
Крім «Сліду», є в кар'єрі Юлії Вайшнур і інші серйозні роботи. Актриса виконала роль ще в одному детективному серіалі - «Москва. Три вокзалу ». На площі трьох вокзалів у столиці нерідко трапляються злочини. Крім того, саме звідси ниточки ведуть до серйозних злочинцям.
![Юлія Вайшнур в серіалі «Москва. Три вокзалу » Юлія Вайшнур в серіалі «Москва. Три вокзалу »](/userfiles/126/14816_5.webp)
Розібратися у всьому цьому - завдання героїв серіалу Миколи Славіна (актор Володимир Стєклов), Валерія Дробота (якого зіграв Володимир Жеребцов), Антона Корзуна (в цій ролі - Максим Коновалов). Юлія Вайшнур тут зіграла роль полковника поліції Євгенії Майорової.
Крім того, Юлію можна побачити в кадрах серіалів «Не родись красивой», «Тетянин день», «Любов як любов» та інших популярних багатосерійних стрічках. І всякий раз шанувальникам запам'ятовувалася щира і талановита гра актриси, яка зживається з персонажами, оживляючи їх.
Особисте життя
Вперше Юлія Вайшнур вийшла заміж, ще будучи студенткою. Дівчина з сім'єю відпочивала на морі, де і познайомилася з Костянтином. Виявилося, що молодий чоловік теж з Хабаровська. Перше почуття накрило закоханих з головою, і незабаром вже Юлія стала офіційною дружиною. Батько дівчини, дізнавшись про швидке одруження, влаштував скандал: наречений не сподобався татові Юлії. Однак навіть це не завадило Вайшнур вийти заміж.
![Юлія Вайшнур і її чоловік Сергій Терещук з сином Юлія Вайшнур і її чоловік Сергій Терещук з сином](/userfiles/126/14816_6.webp)
Це весілля, як згадує Юлія, проходила за класичним сценарієм: викуп нареченої, конкурси та тамада, підкидання букета. На жаль, батько дівчини мав рацію - Юлія та Костянтин НЕ вжилися разом і вже через два роки подали на розлучення. Дітей у цьому шлюбі не було.
Другого чоловіка Юлія Вайшнур зустріла на знімальному майданчику серіалу «Слід». Сергій Терещук, один з акторів цього проекту, через деякий час став новим режисером «Сліду». За визнанням Юлії, деякий час Сергій доглядав за нею, запрошував на побачення і дарував квіти. А незабаром закохані віддалися почуттям і вирішили бути разом.
![Юлія Вайшнур з сином Іллею Юлія Вайшнур з сином Іллею](/userfiles/126/14816_7.webp)
Спочатку жінку збентежило те, що у Сергія вже були два дорослих сина від першого шлюбу. Але незабаром Юлія подружилася з ними і полюбила як рідних.
Весілля відбулося, вже коли Юлія завагітніла. Торжество, на відміну від першого разу, пройшло тихо, а через два місяці у актриси народився син Ілля. Всі зусилля актриса зосередила на сім'ї, припинивши на деякий час зніматися.
Юлія Вайшнур зараз
Зараз Юлію знову можна побачити в кадрах серіалу «Слід» - розслідування тривають. Можливо, незабаром Вайшнур з'явиться і в нових проектах, поки ж глядачам залишається стежити за новинами фан-спільнот в «Інстаграме», «Твіттері» та інших соціальних мережах, де шанувальники діляться фото і інформацією про життя улюбленої актриси.фільмографія
- 2004-2013 - «Кулагін і партнери»
- 2005-2006 - «Не родись красивой»
- 2006 - «Сталін. Live »
- 2006-2007 - «Любов як любов»
- 2005-2008 - «Детективи»
- 2007 - «Шляховий обхідник»
- 2007 - «Королі гри»
- 2007-2008 - «Тетянин день»
- 2008-2018 - «Слід»
- 2008 - «Чемпіон»
- 2009 - «Хранитель»
- 2010 - «Садівник»
- 2011 - «Справа Крапівін. Хеллоуїн. Фільм № 6 »
- 2011-2012 - «Господиня моєї долі»
- 2011-2014 - «Москва. Три вокзалу »
- 2014 року - «Світло і тінь маяка»