біографія
Зірка українських серіалів Анна Саліванчук про акторську кар'єру мріяла з дитинства. Але манили її театральні підмостки, а не камера і хлопавки. Проте, з 2009 року актриса Київського театру на Подолі відкрила фільмографію. У списку робіт артистки є і повнометражні стрічки. Роботу в театрі Саліванчук порівнює з душею, а зйомки в кіно - з адреналіном, заявляючи, що не готова відмовитися ні від першого, ні від другого.Дитинство і юність
Майбутня зірка українського телебачення народилася 17 серпня 1985 року в невеликому містечку Шепетівці - районному центрі Хмельницької області. Творчістю дівчинка захопилася ще в шкільні роки. Батьки підтримували прагнення дочки. Паралельно з навчанням відвідувала музичну школу, де брала уроки по класу фортепіано.
![Анна Саліванчук в дитинстві Анна Саліванчук в дитинстві](/userfiles/126/14647_1.webp)
Вища освіта Саліванчук отримала в столиці України: у 2006 році вона закінчила Національний університет театру, кіно і телебачення в Києві. Після завершення навчання Анна поповнила трупу Київського академічного драматичного театру на Подолі, де грає і до цього дня.
Фільми
Перед камерою Анна Саліванчук дебютувала в 2007 році: 22-річна актриса знялася в епізодичній ролі в 4-й серії 4-го сезону серіалу «Повернення Мухтара». Через два роки, коли транслювався 5 сезон, дівчина з'явилася ще в двох серіях.
![Анна Саліванчук в серіалі «Свати» Анна Саліванчук в серіалі «Свати»](/userfiles/126/14647_2.webp)
Солідніше фільмографія актриси стала виглядати після 2010 року. Список поповнили відразу 6 робіт. Серед них - епізодична роль в серіалі «Віра, Надія, Любов», показаному на каналі «Росія-1». У ньому, крім Саліванчук, знялися Дмитро Харатьян, Марія Порошина та Аліса Гребенщикова.
Також артистка пройшла кастинг і приєдналася до акторського ансамблю успішного українського проекту «Свати». У шоу постійно задіяні Федір Добронравов, Людмила Артем'єва, Маргарита Шубіна. В 4 сезоні Саліванчук зіграла починаючу вокалістку Катерину, що працює під псевдонімом Гера.
В одному з епізодів її героїня співала пісню «Квіточка», завдяки чому шанувальники артистки змогли оцінити і вокальні дані Анни. Самостійного кліпу на композицію не існує - по Мережі гуляє лише уривок з «серіального» виступи Гери.
У 2011 році в кінотеатрах Росії і України показують історичну спортивну драму «Матч». Фільм спирається на реальні події 1942 року, коли на стадіоні в окупованому Києві фашистська команда грала з місцевими футболістами. Головні ролі в картині виконали Єлизавета Боярська та Сергій Безруков, Анна Саліванчук була задіяна в ролі другого плану.
![Актриса Анна Саліванчук Актриса Анна Саліванчук](/userfiles/126/14647_3.webp)
В цьому ж році на каналі К1 стартувало гумористичне шоу «Три сестри». За задумом авторів тріо дівчат, об'єднаних не тільки родинними узами, а й метою вдало вийти заміж, намагаються відшукати супутника життя. Але спільні прагнення перетворюють дівчат у суперниць. Разом з Анною в 57-серійному комедійному проекті знялися Вікторія Булітко і Яна Глущенко.
Саліванчук продовжує зніматися в серіалах. При цьому режисери відводять їй роль самовпевнених негативних героїнь. В одному з інтерв'ю артистка відзначила, що із задоволенням би зіграла закохану і щиро улюблену жінку, але пропонують тільки «лиходійок». Анна додала, що «актор - адвокат своєї ролі», оскільки завжди може знайти причини поведінки героя, яким би він не був.
![Анна Саліванчук, Яна Глущенко і Вікторія Булітко в шоу «Три сестри» Анна Саліванчук, Яна Глущенко і Вікторія Булітко в шоу «Три сестри»](/userfiles/126/14647_4.webp)
Широку популярність Ганні приніс 2014 рік. Тоді телеканал «ТЕТ» запустив в ефір ситком «Одного разу під Полтавою». Новий проект виявився справою рук все тієї ж «Студії Квартал 95», що займається виробництвом серіалу «Свати». Креативний колектив додав до числа персонажів скетчкому «Країна У» нових героїв і продовжив сюжетні лінії. До акторського ансамблю, що складається з Ірини Сопонару і Юрія Ткача, додалися Анна Саліванчук і Олександр Данильченко.
Анна зіграла Віру, продавщицю магазину і об'єкт зітхань дільничного села. В інтерв'ю виданню «Телегід» зірка розповіла, що вжитися в образ героїні було просто: мама Анни колись працювала в торгівлі.
![Анна Саліванчук у фільмі «свінгерів» Анна Саліванчук у фільмі «свінгерів»](/userfiles/126/14647_5.webp)
А ось буркотливість «Верунчик» створила для Саліванчук проблему. За словами актриси, вона стала помічати, що і після зйомок продовжує скаржитися і критикувати оточуючих. Доводилося свідомо себе зупиняти.
У 2017 році Саліванчук знялася в рімейку латвійської комедії «свінгерів». Крім неї, в стрічці задіяні Михайло Кукуюк і Дар'я Астаф'єва. Відгуки глядачів і критиків виявилися суперечливими.
Особисте життя
Анна Саліванчук заміжня за продюсером «Студії Квартал 95» Олександром Божкова. Разом з чоловіком виховує сина Гліба - дитина народилася в 2015 році. Повноправними членами сім'ї є батьки Анни, оскільки часто допомагають дбати про хлопчика через значну зайнятості актриси і її чоловіка.
![Анна Саліванчук і її чоловік Анна Саліванчук і її чоловік](/userfiles/126/14647_6.webp)
В одному з інтерв'ю дівчина зізналася, що вважає себе однолюбом. Саліванчук розповіла, що до 30 років була самотньою і довго ні з ким не зустрічалася, оскільки ще в молодості пережила розчарування в любові. Вільний час артистка присвячувала роботі, поставивши собі за мету заробити на квартиру. Але вже тоді знала, що для неї важливо в майбутньому супутнику життя: чесність, доброта і щедрість.
![Анна Саліванчук з сином Глібом Анна Саліванчук з сином Глібом](/userfiles/126/14647_7.webp)
Анна не приховала від преси, що пологи пройшли легко: син з'явився на світ протягом 25 хвилин, хоча важив більше 4 кг. Актриса мріє про дочку, а також про близнюків.
У Анни є сестра. Оскільки родичка працює косметологом, з усіх питань догляду за собою актриса звертається до неї. У людях цінує чесність і розум; зізналася, що її виводить з себе людська дурість. Зростання у Анни невеликий - 165 см, вага - 47 кг.
![Анна Саліванчук і Марія Берсенєва Анна Саліванчук і Марія Берсенєва](/userfiles/126/14647_8.webp)
Саліванчук іноді плутають з Марією Берсенєвої. Зірка «Маргоші» схожа за типажем на українську актрису: збігаються форма і пропорції обличчя, обриси вилиць. Однак дівчата не родички і навіть не знайомі. У їх «послужному списках» немає спільних проектів.
Анна Саліванчук зараз
У червні 2018 року на телеканалі «Домашній» (Росія ») показали 4-серійний телефільм« Дружини на стежці війни », де ошукані супутниці життя об'єднуються, щоб викривати чоловіків-брехунів. Саліванчук, як і очікувалося, зіграла злодійку-розлучницю Ніку, коханку одного з головних героїв.
![Анна Саліванчук в 2018 році Анна Саліванчук в 2018 році](/userfiles/126/14647_9.webp)
В Україні в 2018 році вийшов 4-серійний фільм «Секрет Майя». У детективній мелодрамі знялися Дмитро Сова та Ірина Таранник. Саліванчук задіяна в ролі другого плану. Також навесні цього року Анна взяла участь в зйомках шоу «Ліга Сміху».
![Анна Саліванчук в шоу «Ліга Сміху» Анна Саліванчук в шоу «Ліга Сміху»](/userfiles/126/14647_10.webp)
Артистка веде «Інстаграм», заповнюючи аккаунт або портретами, або фото із зірковими колегами. Іноді Анна публікує сімейні знімки з відпочинку і фото з вийшли інтерв'ю. Через «Інстаграм» Саліванчук оголосила про те, що в 2018 році стане викладачем акторської майстерності київської «Screen School».
фільмографія
- 2007 - «Повернення Мухтара - 4»
- 2010 - «Віра, Надія, Любов»
- 2010 - «Свати-4»
- 2010 - «Сусіди»
- 2011 - «Матч»
- 2011 - «Три сестри»
- 2013 - «Жіночий лікар-2»
- 2014 року - «Одного разу під Полтавою»
- 2016-2017 - «Райське місце»
- 2017 - «свінгерів»
- 2018 - «Секрет Майя»