біографія
Марина Коташенко - актриса і модель з України. Десяток успішних ролей і фотографії на обкладинках відомих журналів принесли їй популярність. Однак статус подружжя співака і основоположника російського року Олександра Борисовича Градського зробило ім'я Марини Коташенко більш відомим.Дитинство і юність
Марина Коташенко родом з Києва. Народилася 22 листопада 1984 года, по знаку зодіаку Скорпіон. Оточення відзначало, що в дитинстві майбутня артистка вже була володаркою яскравої зовнішності і індивідуальності. У молодших класах середньої школи Марина мріяла про акторську кар'єру.
![Модель Марина Коташенко в купальнику Модель Марина Коташенко в купальнику](/userfiles/126/14356_1.webp)
Не закінчивши школу, дівчина пробувала себе в якості моделі, поєднуючи уроки і співпрацю з агентством Startup Project. Після вручення атестата Коташенко переїхала в Москву. У столиці вона не залишила модельний бізнес, продовжуючи зніматися для популярних журналів. Ставна Марина (зріст 176 см) з тендітною фігурою підкорювала і столичні модні видання
![Марина Коташенко в театрі Марина Коташенко в театрі](/userfiles/126/14356_2.webp)
З 2003 року Марина - студентка ВДІКу, а також актриса театру-студії В. Шиловського (найвідоміші ролі Коташенко виконала в спектаклях «Чоловічий рід - єдине число», «Ключ для двох», «Дівич-вечір», «Скажені гроші»). Майбутня знаменитість втілювала в життя мрію про акторську кар'єру і поряд з цим навчалася на юридичному факультеті в іншому навчальному закладі. ВДІК Марина Коташенко закінчила в 2009 році.
Фільми
Перші ролі (епізодичні) Марина Коташенко виконала ще в студентські роки в декількох серіалах. Одна з найпомітніших - в серіалі «Іграшки». З 2010 року кар'єра пішла в гору. Марина з'явилася в образі Каті в серіалі «Любов та інші дурниці», Свєти - в «Невидимках», Олени - в «Злочин буде розкрито - 2».
![Марина Коташенко в серіалі «Два батька і два сина» Марина Коташенко в серіалі «Два батька і два сина»](/userfiles/126/14356_3.webp)
У фільмографії Коташенко відзначені ролі в серіалах «Карамель», «Як я зустрів вашу маму», «Час Волкова - 5», «Любити не можна забути», «Два батька і два сина», «Дорога додому», «Практика».
Однією з успішних і пам'ятних робіт актриси вважається роль вчительки Зої Олексіївни в серіалі «Два батька і два сина», який виходив на екрани з 2014 по 2017 роки.
Особисте життя
Особисте життя української актриси ніколи не була таємницею для преси. В інтерв'ю радянський і російський співак, член журі проекту «Голос» Олександр Градський розповідав подробиці доленосної зустрічі з майбутньою дружиною. Знайомство відбулося на вулиці: «ангельски красива дівчина» йшла по тротуару, а Олександр Борисович не міг проїхати мимо, не познайомившись.
![Марина Коташенко і Олександр Градський Марина Коташенко і Олександр Градський](/userfiles/126/14356_4.webp)
Цікаво, що в момент зустрічі молода актриса і модель не впізнала Градського, однак номер телефону записала, а через пару тижнів подзвонила. Спілкування з Мариною Коташенко на той момент одружений Олександр не приховував, тому що з дружиною Ольгою Градськой шлюб був розірваний офіційно майже відразу.
До речі, офіційно в шлюбі Олександр Борисович складався три рази. Першу кохану маестро повів під вінець в 17 років (тоді він був учасником колективу «Скоморохи»). Однак студентський необдуманий шлюб з Наталею Смирнової не протривав і півроку. Потім чотири роки прожив з Анастасією Вертинською. А з Ольгою сім'я зберігалася 25 років, в шлюбі з'явилися двоє дітей: Данило і Марія.
![Марина Коташенко з сином Сашком Марина Коташенко з сином Сашком](/userfiles/126/14356_5.webp)
Новина про нову пасію Олександра Градського розбурхала громадськість і представників ЗМІ. Різниця у віці (35 років) не вселяла довіри, і про щасливе майбутнє закоханих в перший час не йшло і розмов. Однак з 2004 року Градський і Коташенко проживають разом. 1 вересня 2014 року у пари народився первісток, син Олександр.
![Марина Коташенко і Олександр Градський Марина Коташенко і Олександр Градський](/userfiles/126/14356_6.webp)
В інтерв'ю для інтернет-версії газети «Комсомольська правда» Марина розповіла, що маленького спадкоємця ростити планує сама. Пропозиції про зйомки, перебуваючи у відпустці по догляду за дитиною, Коташенко відкидає, щоб отримати насолоду від тих, «як Сашуля зростає». Вести домашнє господарство в будинку в селищі Новоглаголево дружині Градського допомагають домогосподарки і няня.
На запитання про плани в подальшій кар'єрі Марина Коташенко відповідає, що зйомки в серіалах відновити планує, а ось модельний бізнес вона залишила давно.
Марина Коташенко зараз
У 2018 році розмови навколо особистості Марини Коташенко вщухли. Молода мама насолоджується відпусткою і присвячує час дитині.
![Марина Коташенко в 2018 році Марина Коташенко в 2018 році](/userfiles/126/14356_7.webp)
В інтерв'ю від 2017 року кохана Градського ділилася успіхами маленького сина Сашка, який, як і батько, небайдужий до музики. У три роки хлопчик уже наспівував пісні з дитячих мультфільмів і навіть намагався виконувати репертуар серйозніше. Марина розповіла, що сім'я планує розвивати здібності Градського-молодшого.
Також стало відомо, що Олександр Борисович Градський замислювався над відкриттям театру. Посада керівника, звичайно, уготована Марині Коташенко.
У листопаді 2018 року стало відомо, що Марина Коташенко народила другу дитину. Син Іван став другою дитиною дівчини і четвертим для Градського. Музикант і його дружина не коментують інформацію.
фільмографія
- 2010 - «Іграшки»
- 2010 - «Як я зустрів вашу маму»
- 2010 - «Плодіться і розмножуйтеся»
- 2010 - «Любов та інші дурниці»
- 2010 - «Під прикриттям»
- 2010 - «Невидимки»
- 2010 - «Подвійна петля»
- 2011 - «Карамель»
- 2012 - «Любити не можна забути»
- 2012 - «Прокинемося разом?»
- 2013 - «Два батька і два сина»
- 2014 року - «Дорога додому»
- 2014 року - «Практика»