біографія
Усміхнену Леру Дідковський називають променем світла в групі «Open Kids». Співачка має неймовірну харизму і твердим характером. Кожен виступ юної красуні - запальне шоу для тисяч шанувальників.Дитинство і юність
Дідковська Валерія Русланівна народилася 17 квітня 2000 рік, знак зодіаку - Овен. Дитинство пройшло в Києві, де майбутня співачка жила з родиною: мамою Сніжаною, батьком Русланом і старшим братом Владом.
Стати артисткою Лера мріяла з дитинства. Батьки підтримували бажання дівчинки, тому з 2010 року вона відвідувала українську школу мистецтв «Open Art Studio». Творчість і навчання Дідковська поєднувала: з ранку на уроках, а після - в студію. Домашнє завдання дівчинка встигала зробити у вільний час, що залишався після всіх занять.
Студія являє собою масштабний проект, де кожна дитина розкриває свій потенціал. Спектр можливостей вкрай різноманітний: професіонали навчають дітей вокалу, хореографії, грі на музичних інструментах. До того ж там успішно викладають театральне майстерність і малювання. Валерія грала на ударних, відзначилася в області хореографії та, звичайно, вокалу. Улюблені танцювальні стилі: джаз-фанк, vogue і хіп-хоп.
музика
Через два роки занять в «Open Art Studio» Юрій Петров та Євген Мильковский (лідер групи «Нерви») запланували створення нового молодіжного проекту. З п'яти найталановитіших, на їх погляд, дівчаток зібрали колектив під назвою «Open Kids». До складу увійшли: Лера Дідковська, Ангеліна Романовська, Юлія Гамалій, Анна Бобровська і Вікторія Верник, на зміну якій у 2015 році прийшла Ганна Музафарова.
Серйозні кроки в світ шоу-бізнесу Лера і інші учасниці групи «Open Kids» зробили в листопаді 2012 року, коли вийшов перший кліп «Show Girls». Кар'єра юної співачки безпосередньо пов'язана з творчістю колективу. Між дівчатами склалися теплі дружні стосунки, подруги називають між собою Дідковський Лерон.
На офіційному сайті «Open Kids» є профіль Валерії з коротким досьє. Дівчина зізналася, що день заснування групи став для неї найважливішим моментом в житті. Вона мріє, що одного разу колектив стане всесвітньо відомим.
В активі Лери Дидковской - безліч кліпів в складі групи «Open Kids» і робота з популярними зірками шоу-бізнесу. Популярність проекту Євгенія Мільковського і Юрія Петрова росла з кожним роком. У 2015-му кліп «Не танцюй» став лідером у номінації «Прорив» за версією телеканалу «Europa Plus TV», а після цього відбувся сольний концерт в Києві.
У 2016 році Валерії Дидковской разом з учасницями «Open Kids» довелося попрацювати з групою «Quest Pistols Show». Дівчата знялися в кліпі «Крутіше всіх». В цьому ж році колектив вперше відправився на гастролі в межах Росії. Нахлинула популярність круто змінила життя Лери. Вона зізналася, що спочатку не помічала, що на вулицях люди проявляють підвищений інтерес, а з часом звикла.
2017 рік для Дидковской також наповнений музичними подіями. Група «Open Kids» випустила пісні «Хуліганити», «Усередині» і «Покоління танці». У 2018-му вийшло ще кілька кліпів за участю Лери: «стікери», «Стрибай», «Новий хіт». А також співачка відвідала московський «Vegas Siti Hall» з групою «Open Kids».
У Лери Дидковской є сторінки в соціальних мережах, де вона ділиться фотографіями і новинами. Співачка - активний користувач «Інстаграма». Струнка красуня зростанням 167 см цілком могла б стати успішною моделлю або актрисою. До речі, Дидковской вже запропонували роль в комедії «11 дітей з Моршина» (продюсер Сергій Лавренюк).
У Мережі часто з'являються нові відео від Валерії, дівчина охоче спілкується з шанувальниками. Деякий час серед фанатів учасниці «Open Kids» виник інтерес до блогу якоїсь Лізи Дидковской. Виявилося, дві знаменитості носять одне прізвище, але сестрами не є. Лера сама познайомилася з популярним блогером, і тепер дівчата дружать.
В інтерв'ю Валерія розповідала, що домоглася всього лише власною працею, і батьки не оплачували їй дорогу в шоу-бізнес. Співачка вважає проект «Open Kids» одним з найуспішніших на українському ринку. Сім'я підтримує Леру у всіх починаннях і радіє кожній перемозі. Зараз дівчина все ще є учасницею групи «Open Kids», вчиться в університеті театру, кіно і телебачення І. К. Карпенка-Карого на спеціальності «диктори, телеведучі», а також викладає сучасні танці в «Open Art Studio» в Києві.
Особисте життя
Про особисте життя юної Лери не згадується ні в одному ЗМІ. Найімовірніше, в силу віку серйозних відносин у знаменитості немає. В одному з інтерв'ю Дідковська ухильно відповіла, що шанувальників завжди вистачає, але особисте життя обговорювати не готова. Хоча на питання, чи траплялося їй закохуватися, Дідковська жартівливо каже: «Так».
У початкових класах середньої школи, за словами Валерії, на заняттях з бальних танців дівчинки задивлялися на хлопчика постарше. Предмет обожнювання був для Лери і її подружок загадкою, аж до імені, тому між собою дівчинки назвали його Улюбленець.
Лера Дідковська зараз
У 2018 році група «Open Kids» виступила на найбільшому заході «Global Teacher Prize Ukraine». Лера разом з іншими учасницями із задоволенням розповіла про улюбленого вчителя Терещенко Наталії Володимирівні.
Дідковська подякувала викладачку англійської мови за підтримку і креативне проведення шкільних занять, під час яких клас дивився фільми англійською мовою і розучував англійські пісні.
Дискографія
- 2013 - «Stop People»
- 2014 року - «На десерт»
- 2014 року - «Show girls»
- 2015 - «На радощах»
- 2016 - «Здається»
- 2017 - «Покоління танці»
- 2017 - «Не танцюй»
- 2017 - «Хуліганити»
- 2018 - «Стрибай»
- 2018 - «Новий хіт»
- 2018 - «стікери»