біографія
Вокальний талант привів цю чарівну дівчину з глухого Південноуральського села на велику сцену. Таких, як вона, прийнято називати самородками, адже відсутність музичної освіти не завадило їй стати популярною співачкою, автором і композитором своїх пісень. Популярність Вікторії Черенцова принесла участь в проектах «Фактор А» і «Голос-3». Також відома за серіалом «Слід», в якому зіграла роль оперуповноваженого Вероніки Жилиной.Дитинство і юність
Вікторія народилася 4 червня 1988 року в місті Коркін Челябінської області. Дитинство провела в селі Чумляк Коркинський району. Віка - молодша з трьох дітей Черенцова. У дівчини є старші сестра Світлана та брат Станіслав. Незважаючи на те, що батьки - люди далекі від музики (батько - тесля, мама - креслярки), діти були захоплені мистецтвом.
![Співачка Вікторія Черенцова Співачка Вікторія Черенцова](/userfiles/126/13819_1.webp)
Віка з раннього дитинства і малювала, і шила, і ліпила. Але найбільше, звичайно, любила співати. Ходити в музичну школу не було можливості, та перебувала за 7 км, а транспорт ходив нерегулярно. Але, благо, вдома стояло піаніно, і дівчинка могла годинами сидіти за інструментом, підбираючи звуки і награє мелодії.
В 4 роки Віка вперше вийшла на сцену: потрібно було замінити бек-вокалістку на виступі групи «Каскад», в якій співала старша сестра. А вже через два роки разом з цим колективом дівчинка взяла участь в конкурсі «Весняне турне», отримавши «Приз глядацьких симпатій».
![Вікторія Черенцова в юності Вікторія Черенцова в юності](/userfiles/126/13819_2.webp)
Батьки Віки розлучилися, коли ти була ще школяркою. Тому дитинство, за її словами, закінчилося рано.
«Я пішла працювати, коли мені було 12 років. Це було не в тягар, навпаки, мені подобалося, що у мене є свої гроші і я можу допомагати мамі », - згадує співачка.Брат Вікі працював провідним в клубі, з його легкої руки дівчинка стала виступати на клубних майданчиках і отримувати замовлення на запис музичної реклами на радіо. Так отримувала свій перший заробіток. У цей період юна вокалістка увійшла до складу ансамблю «Уральські козачата» і багато їздила на гастролі по сусідніх містах.
У 16 років Вікторія стала місцевою зіркою, почавши виконувати соло в рок-групі «Версія Х», працювала в колективі аж до від'їзду в Москву в 2007 році.
музика
До моменту прибуття в столицю дівчина отримала професію програміста в Коркінскіе училище, влаштувалася в офіс. Потім стала працювати в музичному рок-проект «Ч». Це дало їй хороший старт.Презентація колективу відбулася в 2009 році в клубі «Opera». В цьому ж році хлопці були запрошені на зйомки щорічного проекту Алли Пугачової «Різдвяні зустрічі». Тоді юна солістка ще не знала, що скоро їй належить ще велика честь - попрацювати в команді під керівництвом самої Примадонни.
Участь в проекті «Фактор А» в 2011 році стало для Вікторії поворотним пунктом в біографії. По суті, вона вийшла на велику сцену, нехай навіть в статусі конкурсантки. А ще у Віки з'явилася армія шанувальників в Росії і за кордоном. Наставницею учасниці була Лоліта Мілявська, головним суддею проекту - Алла Пугачова. Результат Вікторії на проекті - 4-е місце.
«Після« Фактора А »змінилося дуже багато чого. Спілкування з Аллою Борисівною, Лолітою сильно змінило мій світогляд », - згадує Черенцова.У 2014 році, вже отримавши диплом телеведучої, дівчина знову випробовує долю, беручи участь у вокальному телепроекті. У третьому сезоні «Голосу» Віка захопила глядачів своїм проникливим виконанням пісні «Шопен» Олени Ваєнги, а також здивувала тим, що розгорнула до себе відразу всіх чотирьох суддів. Натиснув кнопку і Леонід Агутін, в команді якого вже не було місць. Однак Віка, не знаючи цього, вибрала його в якості наставника і стала першим за три сезони 15-м учасником в команді.
Конкурсантка протрималася на проекті 9 тижнів і, в підсумку, поступилася іншій учасниці команди Агутіна - Маріам Мерабовой. Коли потрібно було вибрати між двома учасницями, наставник зробив вибір на користь Маріам. Шанувальники співачки порахували таке рішення несправедливим і не визнали поразки Черенцова.
Покинувши «Голос», співачка поринула в роботу. Знайомство з продюсером Олегом Золотих вилилося в запис декількох композицій: «Одного разу», «Все вже вирішено», «Я тебе втрачаю», «Не йди» і ін. Потім з'являються кліпи на ці композиції.
Через рік тандем Черенцова-Золотих виходить на новий рівень: музиканти записують альбом романсів «10 днів», який став довгоочікуваним відкриттям для шанувальників цього жанру. Звернення до жанру російського романсу для Вікторії невипадково: для неї завжди було важливо виконувати пісні зі змістом, щоб їх розуміли і людям хотілося їх слухати. Велика частина її репертуару російською мовою.
«Російська мова - це Росія, це моя Батьківщина. Я не можу думати на іншій мові, не можу собі дозволити не використовувати мій язик у творчості », - говорить вона.Ще одним творчим ноу-хау виконавиці стало виконання пісень за кермом машини. Записи того, як співачка співає, ведучи при цьому авто, б'ють всі рекорди на «Ютубі». Ось як пояснює цей феномен сама Черенцова:
«Я завжди співаю за кермом, а коли з'явився« Перископ », стала виходити в Мережу і одного разу вирішила« показати »людям свою музику. З тих пір так і повелося, стала співати в машині. Я не знаю, чому цей формат так вистрілив. Скажу чесно, у мене не було мети прославитися за рахунок цього ».Одна з таких онлайн-трансляцій пісні «Батьківщина» за пару днів набрала 5 млн переглядів в соцмережах. Трохи пізніше ця композиція була записана в дуеті з її автором - заслуженим артистом Росії Сергієм Трофімовим.
У 2016 році дискографія співачки поповнена другим альбомом, який так і називається «Другий». А в квітні 2017 го Віка завоювала Приз глядацьких симпатій на міжнародному конкурсі акапельного співу «Московська весна a cappella».
Особисте життя
Про особисте життя співачка говорити не любить. У Мережу просочилися лише факти про її заміжжя, вагітність та народження сина в 2016 році.
![Вікторія Черенцова, її чоловік Валентин і син Володимир Вікторія Черенцова, її чоловік Валентин і син Володимир](/userfiles/126/13819_3.webp)
Відомо, що чоловіка Вікторії звуть Валентин, а сина подружжя назвало Володимиром на честь дідуся по батькові. Фотографії малюка можна побачити в «Інстаграме» виконавиці.
Вікторія Черенцова зараз
Зараз життя співачки наповнена сімейним щастям і улюбленою роботою. Вона презентує вже третій альбом під назвою «З: СРР» (Серія: Сучасні Російські Романси).
«Графік альбомів вже розписаний на чотири найближчі роки вперед», - розповіла виконавиця в інтерв'ю.Крім того, дівчина бере участь в концертній діяльності, працює бек-вокалісткою в музичному колективі Дмитра Пєвцова.
![Вікторія Черенцова в 2018 році Вікторія Черенцова в 2018 році](/userfiles/126/13819_4.webp)
У 2017 році відбувся дебют в кіно. Віка зіграла роль Стальовій в серіалі «Свідки-2». Потім глядачі побачили її в образі Вероніки Жилиной в серіалі «Слід» по П'ятому каналу.
![Вікторія Черенцова в серіалі «Слід» Вікторія Черенцова в серіалі «Слід»](/userfiles/126/13819_5.webp)
У серпні 2018 року ім'я артистки було згадано в зв'язку зі скандальною ситуацією: одна з фанаток стала загрожувати співачці. Сталося все після того, як жінка попросила Вікторію виконати за кермом її авторську пісню, але не отримала відповіді. В результаті ображена особа пригрозила заявити на виконавицю в органи ГИБДД.
Дискографія
- 2015 - «10 днів»
- 2016 - «Другий»
- 2018 - «З: СРР»