біографія
Росія дізналася про Алекса Малиновському в 2012 році, коли співак, всупереч усьому, прорвався в 1-й сезон «Голосу». Так будувалася і вся його кар'єра в шоу-бізнесі - через перешкоди, невдачі і навіть нерозуміння родини. Але якщо людина впевнена в тому, чого хоче, то рано чи пізно він, як Алекс, зуміє взяти удачу змором.Дитинство і юність
Повне ім'я Алекса - Олександр. Він і його брат-близнюк Григорій Малиновський, Раки по знаку зодіаку, народилися 9 липня Магадані. Крім близнюків, в сім'ї була старша сестра Марина. У 90-ті роки багатодітній родині було непросто. Мама працювала фельдшером і одного разу, відводячи дітей в садок, впала в голодний непритомність.
Після цього жінка зрозуміла, що треба щось міняти, і зважилася на ризик. Вона продала квартиру, яку дали Малиновським, і на ці гроші відкрила власний бізнес, що почався з покупки одного кіоску. Надалі це дозволило сім'ї встати на ноги, хоча спочатку було важко.
Маленький Сашко був прив'язаний до матері, і з віком ця близькість не пройшла. Він часто ходив з нею на роботу, навчався ведення бізнесу. Коли Алекс закінчив школу, мама наполягла на навчанні в юридичному вузі.
Юнак виконав це побажання, хоча з дитинства знав, що буде займатися музикою і співати. Здобувши вищу освіту, Малиновський вперше пішов наперекір батьківській волі і поїхав підкорювати Москву. Для матері такий необдуманий крок став ударом. Образившись на сина, вона не розмовляла з Алексом 3 роки.
музика
Перші роки в Москві співак згадує з жахом. Грошей не було, творчість Алекса виявилося нікому не потрібним, на кастингах слідував відмову за відмовою. Щоб вижити, він брався за будь-яку роботу і все одно часто сидів без грошей.А потім удача все-таки посміхнулася: запис пісні «Відпусти мою ти душу» потрапила в ротацію на радіостанції Білорусі і викликала захоплення слухачів. Хлопця запросили до Мінська брати участь у відборі кандидата від Білорусі на «Євробачення-2010».
Алекс впорався із завданням, але його не влаштували умови контракту, і він відмовився, закривши тим самим собі двері не тільки на «Євробачення», але і на інші конкурси - «Слов'янський базар» і «Нову хвилю». Через 9 місяців Малиновський вирішив повернутися в Росію.
В цей час в столиці йшли прослуховування в 1-й сезон шоу «Голос». Коли Малиновський відправляв відбіркової комісії записи, на успіх не розраховував - занадто багато до цього було відмов. Але його покликали на кастинг, а потім на «сліпі прослуховування». Це був переломний момент в біографії.
Перед наставниками виконавець співав «Біловезьку пущу», але ефекту не справив: повернувся до нього тільки Діма Білан і то в останню мить. Олександр Градський жорстко розкритикував співака і навіть висловив сумнів в тому, що йому місце на конкурсі.
Малиновський вибув у чвертьфіналі і одночасно з цим був помічений важливими людьми в сфері вітчизняного шоу-бізнесу, які взялися за розкрутку талановитого хлопця.
У 2012-му Алекс взяв участь в зйомках програми «Пусть говорят». Випуск «Внутрішній голос» був присвячений проекту «Голос» і всім його таємниць.
У наступному році за продюсування Малиновського взялися Микола Басков і Микола Романоф. Після цього Алекс неодноразово виступав на зіркових заходах. Пісню «Ходімо зі мною» в 2017-му він виконував на концерті «Дому-2» і на «Фабриці зірок» разом з учасницею проекту Радою Богуславської.
У дискографії артиста поки немає студійних альбомів, але він регулярно випускає сингли і кліпи. Найперший ролик на композицію «Отпусти мою ти душу» вийшов в 2014 році. Трохи пізніше було знято відео на пісню «Я люблю, і від цього легше». У 2015-му глядачам показали зроблений в стилі нуар кліп «Не плач зі мною, небо».
Відеоряд на пісні Малиновського, як правило, роблять лаконічним, контрастним і без зайвих деталей. Це вигідно поєднується з рідкісним тембром Алекса - тенор-альтіно. Кліпи «Я тебе не віддам» 2016 року і «Ходімо зі мною», знятий в 2017-м, продовжують цю тенденцію. В останньому, до речі, зі співаком знялася Олена Водонаєва.
Одним з наступних хітів співака стала пристрасна музична композиція «реанімує мене», а незабаром з'явився хіт «Антидот». Весною 2019 року на телешоу «Бородіна проти Бузової» виконавець представив пісню «Просто подзвони».
Особисте життя
Співак - прихильник здорового способу життя. Він не п'є, категорично проти куріння і стежить за фізичною формою - при зрості 182 см вага артиста становить 80 кг.
На відміну від брата, який встиг вже зіграти два весілля, Алекс насолоджується свободою - у нього немає ні дружини, ні дітей, хоча артист прив'язаний до своєї племінниці. Марина Малиновська виховувала дочку без чоловіка, і брат багато їй допомагав. Співак дорожить сім'єю і завжди з великою теплотою відгукується про домашніх. Закріпившись в Москві, він якомога швидше перевіз сюди рідних.
У свій час пліткарі приписували йому роман з Машею Цигаль, а потім вибухнув скандал. Рустам Солнцев, колишній учасник телешоу «Дом-2», заявив, що продюсерський центр Миколи Баскова просуває Малиновського тільки тому, що Алекс - коханець співака.
Жовта преса негайно підхопила слух, а самого Малиновського ця «новина» тільки насмішила. Він навіть сказав, що вдячний Рустаму за піар, нехай і чорний: після його слів про Алекса раптово заговорили всі.
Пізніше особисте життя артиста пов'язували з Софією Нікітчук, яка в 2015 році зайняла 2-е місце на конкурсі «Міс світу». Фото закоханої пари часто з'являлися на сторінці Алекса в «Інстаграме». Крім того, в 2018-м дівчина знялася в новому кліпі співака на пісню «Божевільна любов».
Малиновський з 2017 року носить негласний титул нового секс-символу російського шоу-бізнесу. Почалося все з його появи на міжнародному фестивалі «Жара», під час якого артист вразив гостей заходу своєю статурою. Накачаний торс і біцепси з татуюваннями він продемонстрував прибулим учасникам в басейні на території туристичного комплексу Sea Breeze, а потім постав в плавках на пляжі Каспійського моря.
Ефектна зовнішність і відсутність дружини теж ставали причиною чуток про нетрадиційну орієнтацію Малиновського. Йому почали приписувати відносини з багатьма представниками шоу-бізнесу. Серед них - Давид Манукян, який в той час зустрічався з Ольгою Бузової.
Розмови про нетрадиційну орієнтацію музиканта поновилися, коли в Мережі з'явилася інформація про те, що на початку 2019 року Малиновський відпочивав в Майамі разом з Сергієм Лазарєвим. Знаменитості намагалися всіма силами приховати факт спільного відпочинку, але їх все ж підловили папарацці. Фото гуляє по місту пари потрапили у відкритий доступ.
Пізніше, за чутками, Малиновський супроводжував Лазарева під час поїздки в Ізраїль на «Євробачення», і саме його звинувачують шанувальники Сергія в провалі на конкурсі. Також з'явилися повідомлення про спільне життя музикантів. Інформація носить неофіційний характер, тому перевірити її неможливо.
9 липня 2020 року артист відзначав свій 36-й день народження в компанії Сергія Лазарєва. Приятелі ділилися фотографіями з одних і тих же місць в «Інстаграме», а ще відзначали акаунти один одного. Судячи з усього, вони вирішили більше не приховувати дружбу. А деякі ЗМІ відкрито стверджують, що Малиновський - бойфренд Лазарева.
У зв'язку з тим, що кордони були закриті через коронавирусной інфекції, зірки вибрали південь для спільного відпочинку. Вони вирушили в подорож по курортам Краснодарського краю. Побували в Червоній Поляні, відвідали безліч ресторанів, провели день на яхті, купаючись в Чорному морі. У компанії друзів також помітили привабливу блондинку. Дівчину звуть Карина. Вона займається апаратним манікюром і є автором кількох б'юті-технік. Чи знайомі брати Малиновські з нею давно, а Алекс і зовсім називає її кумою.
В 2021 році Рустам Солнцев в черговий раз продовжив масла в вогонь. Виступаючи в інтернет-шоу «Алена, блін!», Шоумен розповів про свою бісексуальність і в зв'язку з цим згадав пару Сергія Лазарєва і Алекса Малиновського в якості зірок, що приховують свою орієнтацію. Пізніше співак прокоментував слова колишнього учасника "Дому-2», назвавши їх Хейта.
Проте ні для кого не секрет, що артисти удвох відпочивали на початку року на Балі. Шанувальники дізналися про це з прямого ефіру Малиновського, де «засвітився» і його колега.
Алекс Малиновський зараз
Знаменитість є засновником CrowdWiz - це компанія, яка спеціалізується на інвестиціях в криптовалюта. 27 березня 2020 року відбувся рік з моменту її створення. Зараз Бізнесмен успішно залучає в прибуткову справу інвестиції, проводить майстер-класи в великих містах Росії. Серед його послідовників - мама, а також шанувальниця творчості Віолетта Корепанова, успіхи якої на платформі особливо виділяє сам Малиновський.Артист вміло використовує чорний піар для свого просування. Кількість прихильниць його музики зростає, але не тільки завдяки чуткам. У 2021 році він представив публіці новий хіт «Забери мене».
Дискографія
- 2014 року - «Я люблю і від цього легше»
- 2015 - «Не плач зі мною небо»
- 2016 - «Я тебе не віддам»
- 2016 - «Відпусти мою ти душу»
- 2017 - «Ходімо зі мною»
- 2018 - «реанімує мене»
- 2018 - «Божевільна любов»
- 2018 - «перезавантажити»
- 2019 - «Просто подзвони»
- 2021 - «Забери мене»