біографія
У кінематографі позитивні у всіх планах актриси завжди привертають велику кількість шанувальників. Так можна сказати про Олеся Власової - красивою артистці, успішній жінці і жінка гарна і матері з цікавою творчою біографією.Дитинство і юність
Власова Олеся Юріївна з'явилася на світ 14 вересня 1974 року. Відомо, що вона народилася в Підмосков'ї, але точне місце невідомо. Незабаром після народження дочки сім'я переїхала до Одеси. Там дівчинка пішла в школу. Зараз жінка - громадянка України, хоч і знімається в російських проектах.
![Актриса Олеся Власова Актриса Олеся Власова](/userfiles/126/13665_1.webp)
Шкільні роки актриса згадувати не любить. Доводилося терпіти знущання однокласників з приводу зовнішності - великих зубів, окулярів і довгого зростання. Ситуація змінилася після випадкової зустрічі з пенсіонеркою, яку вона до цього не знала. Жінка просто сказала Власової, що вона красива. І дівчинка почала діяти - пішла вчитися в інше місце, читала книги з психології і завжди посміхалася. Однокласники полюбили новеньку. Життя заграла яскравими фарбами.
Батьки хотіли, щоб Олеся після отримання атестата пішла в медичний. Вони бачили дочка стоматологом. Але сама дівчинка з ранніх років відчувала, що по-справжньому реалізує себе тільки на сцені або знімальному майданчику. Навчалася в Театральному ліцеї Одеси і працювала телеведучою на Сьомому каналі кілька років.
![Олеся Власова Олеся Власова](/userfiles/126/13665_2.webp)
Дівчина остаточно зрозуміла, що акторська професія - це доля, після зустрічі з подругою, яка збиралася подавати документи до театрального інституту Києва. Власова поїхала в українську столицю за компанію і поступила. Так майбутня артистка стала студенткою Київського інституту театрального мистецтва імені Карпенка-Карого, групи Миколи Миколайовича Рушніковского. За словами жінки, мати і батько не перешкоджали рішення доньки (незважаючи на інше уявлення про майбутнє) і дали $ 20 на дорогу.
В інтерв'ю програми «КіноМаксі» Власова розповіла, що під час навчання бували моменти, коли через напружений графік нічого не встигала. В такому настрої вона пакувала речі і поверталася до рідної Одеси. Але через дзвінки Миколи Миколайовича поверталася назад, за що зараз вдячна вчителю.
Фільми
У 2000 році Олеся поступила на службу в Новий драматичний театр на Печерську, що знаходиться в Києві. Крім гри в постановках, брала участь в написанні сценарію для «Закону Танго» і дебютувала на телебаченні вже як актриса. Перша роль в серіалі «Слід перевертня» була невеликою, але помітною.
![Олеся Власова у фільмі «Дивне Різдво» Олеся Власова у фільмі «Дивне Різдво»](/userfiles/126/13665_3.webp)
У 2003 році Власової запропонували зіграти головну роль в «Європейському конвої». Розмірений спосіб життя тривав до 2008 року. Жінка знову з'явилася на телебаченні як ведуча. Рік пропрацювала в програмі Нового каналу «Підйом» з Наталією Анікіної, Юлією Чаюн і Вікторією Малекторович. Пішла через вагітність і важкого графіка (за визнанням жінки, вона кожен день вставала о 4 ранку, щоб встигнути на майданчик). Паралельно знімалася в серіалі «Зачароване кохання».
Що стосується серіалів, то більшої популярності з усієї фільмографії Олесеві принесла робота «Жіночий лікар», де вона грає Лізу Філатову. Роль спричинила за собою успіх здебільшого через позитивних емоцій, які викликає персонаж у глядачів.
![Олеся Власова в серіалі «Жіночий лікар» Олеся Власова в серіалі «Жіночий лікар»](/userfiles/126/13665_4.webp)
Сама ж актриса в інтерв'ю інтернет-виданню «Сегодня» зізналася, що їй до душі більше припадають негативні герої - з ними працюється набагато краще. Тут же припустила, що ролі «хороших» даються завдяки минулим роботам і зовнішніми даними. У 2016 році Власову запросили на зйомки серіалу «Райське місце» в ролі перекладачки Марини.
«Мій персонаж - негативний, і мене це дуже радує, оскільки мені нечасто дають можливість зіграти негативних героїв. Негативних персонажів, в принципі, грати весело і цікаво! Але в мені частіше бачать позитивних героїнь. Через м'яких рис обличчя, напевно ».Особисте життя
Олеся Власова - це приклад хорошої дружини і турботливої матері. У неї все добре складається як в професії, так і в особистому житті.
![Олеся Власова та її чоловік Ігор Рубашкін Олеся Власова та її чоловік Ігор Рубашкін](/userfiles/126/13665_5.webp)
Актриса одружена з українським актором Ігор Рубашкін. У подружжя ростуть дві дочки - Поліна і Варвара.
![Олеся Власова з дочками Олеся Власова з дочками](/userfiles/126/13665_6.webp)
В інтерв'ю артистка любить розповідати про сім'ю і роботу. Зізнається, що в житті вона м'яка людина, як і її героїні в кіно і серіалах. У вихованні дітей головним пріоритетом вважає любов і свободу дій. Що стосується професії, то жінці хочеться грати скрізь - і в серіалах про любов, і в серйозних фільмах.
Олеся Власова зараз
Актриса і її чоловік виховують двох доньок. У 2018 році знялася в двох проектах - «Подорожі до центру душі» в ролі знахарки Тетяни і ситкомі «Коли ми вдома».
![Олеся Власова у 2018 році Олеся Власова у 2018 році](/userfiles/126/13665_7.webp)
В останньому роль більше епізодична, Власова перевтілилася в наївну блондинку.
Іноді публікує фото з сім'єю і домашніми вихованцями в «Інстаграме».
фільмографія
- 2001 - «Слід перевертня»
- 2002 - «Право на захист»
- 2003 - «Європейський конвой»
- 2005 - «Непрямі докази»
- 2005 - «З Днем народження, королева!»
- 2006 - «Четверта група»
- 2007 - «Психопатка»
- 2008 - «Зачароване кохання»
- 2009 - «Пастка»
- 2010 - «Двоє»
- 2012 - «Жіночий лікар»
- 2014 року - «Швидка допомога»
- 2016 - «Райське місце»
- 2017 - «Підкидьки-2»
- 2018 - «Коли ми вдома»
- 2018 - «Подорож до центру душі»