біографія
Веселий, сміливий, спортивний, з почуттям гумору - так позиціонував себе на проекті «Дом-2» екс-учасник Микита Шалюков.
![Єкс-учасник проекту Єкс-учасник проекту](/userfiles/126/13373_1.webp)
Брутальний блакитноокий блондин з Красноярська двічі пробував побудувати любов в рамках реаліті-шоу, але обидва рази зазнав невдачі, зате звернув на себе увагу глядачів скандальною поведінкою і несподівано для себе став батьком.
Дитинство і юність
Микита народився 5 червня 1990 року в Красноярську. Тут, в сибірському місті, пройшло дитинство хлопчика: школа, двір, друзі, з якими гралися, гралися в футбол, підкоряли дівчат. За його словами, батьки завжди прагнули виховати в ньому лідера і справжнього чоловіка, навіть якщо щось не виходило, вчили домагатися свого. Особливо ці поради стали в нагоді хлопчикові в спорті, яким він став займатися, ще будучи підлітком.
![Микита Шалюков Микита Шалюков](/userfiles/126/13373_2.webp)
Микита ріс не тільки спортивним, але і творчим, артистичним хлопчиком. Ще в школі брав участь в дитячих постановках, а в старших класах захопився КВН: писав сценарії, виступав на сцені. Оточуючі не зрозуміли подібного інтересу і радили хлопцю знайти заняття серйозніше, але його тягнуло на публіку. І тільки члени сім'ї підтримали юнака.
Нескінченні «нічники», репетиції, виступи незабаром дали свої результати - Микита увійшов до складу збірної міста Красноярська «Молодість», в складі якої підкорив спочатку Прем'єр-лігу, а потім і вийшов на сцену Вищої ліги КВН. Паралельно молода людина нарощував успіхи в спорті - став чемпіоном Сибіру з кікбоксингу в середній вазі (92 кг при зрості 181 см).
![Микита Шалюков на гумористичній передачі Микита Шалюков на гумористичній передачі](/userfiles/126/13373_3.webp)
Після КВН хлопець вирішив будувати кар'єру коміка та поїхав до столиці. У Москві Шалюков надійшов на курси акторської майстерності при кіностудії «Амедіа». Разом з другом він став учасником гумористичної передачі «Не спати!» на каналі ТНТ, в якій комедійні артисти змагаються за грошовий призовий фонд. А незабаром в його спортивно-акторської біографії з'являється глава «Дом-2».
Реаліті-шоу «Дом-2»
Перший прихід Микити на проект «Дом-2» відбувся 22 травня 2017 року. Молода людина заявив, що прийшов до однієї з зірок телешоу - Марині Афрікантова. За словами Микити, дівчина підкорила його як яскравою зовнішністю, так і спокійним, неконфліктний вдачею. Однак Марина, яка як раз перебувала в зневірі після розставання з Андрієм Чуєвим, не дала йому привід для залицянь, заявивши, що хлопець «занадто простий для неї».
![Микита Шалюков на проекті Микита Шалюков на проекті](/userfiles/126/13373_4.webp)
Втім, Шалюкова все ж залишили на проекті, і хлопець вирішив використати шанс, щоб побудувати відносини. Після недовгого роману з Аїдою Бабаєвої Микита став доглядати за Юліаном Богомоловій. Дівчина в той момент будувала відносини з Віталієм Малишевим, але наполегливість і мужність Микити підкорили її. Незабаром пара заселилася в окреме житло.
Роман Шалюкова і Богомоловій тривав близько 2 місяців, після чого хлопець ініціював розставання, заявивши, що «не любить дівчину, яка є закінченою брехун». Для Юліани, що залишилася без пари, це виявилося чревато виходом з проекту: глядачі розцінили поведінку хлопця як зрада.
![Микита Шалюков і Юліана Богомолова Микита Шалюков і Юліана Богомолова](/userfiles/126/13373_5.webp)
Після відносин з Богомоловій Микита переключився на Олесю Клочко, але і цей романтичний тандем швидко розпався. Шалюков назвав екс-подругу Ескортниці і порвав відносини.
![Алеся Клочко та Микита Шалюков Алеся Клочко та Микита Шалюков](/userfiles/126/13373_6.webp)
Додатково до всього розкрився цікавий факт про його минуле життя за периметром. Друг учасника розповів, що той є багатодітним батьком і не платить аліменти колишній дружині.
Потім продюсери відправили кавеенщиками на Сейшели. На островах хлопець висловив симпатію учасниці Тетяні Мусульбес. Дівчина спочатку відповіла взаємністю, але часті образи з боку бойфренда змусили її поставити крапку у стосунках.
Настільки нахабне поведінка не могло не відбитися на іміджі учасника, і 11 листопада 2017 року він залишив реаліті-шоу, назвавши період перебування «найвеселішим часом в житті».
![Микита Шалюков і Тетяна Мусульбес Микита Шалюков і Тетяна Мусульбес](/userfiles/126/13373_7.webp)
27 серпня 2018 Микита прийшов на проект вдруге. На цей раз висловив симпатію учасниці Ірині Пінчук. Шалюков взявся доглядати за красивою брюнеткою, влаштовуючи романтичні побачення і приємні сюрпризи. Однак дівчина віддала перевагу іншому. Здавалося б, Микита повторює сценарій першого приходу на проект, але тут несподівано в симпатії до новачка зізналася інша учасниця телебудівництва - Юнна Волкова. Вона чесно повідомила про себе, що розлучилася 4 роки тому, виховує маленького сина і готова до серйозних стосунків. Незабаром пара стала жити разом.
У вересні учасників і шанувальників реаліті-шоу потрясла чергова новина, що стосується особистого життя Микити. З'ясувалося, що перед тим, як повернутися на проект, Шалюков зустрічався з учасницею 4-го сезону шоу «Холостяк» Яною Верешковой і, залишивши вагітну подругу, відправився на телебудівництво.
![Микита Шалюков і Яна Верешкова Микита Шалюков і Яна Верешкова](/userfiles/126/13373_8.webp)
Хлопець всіляко заперечував провину, говорив, що пропонував Верешковой одружитися, але та відмовилася. 14 жовтня Яна народила сина. Батько дитини відмовився коментувати ситуацію. Як тепер будуть розвиватися відносини Микити і Яни, поки невідомо.
На початку жовтня Микита заявив, що «не збирається будувати відносини з людиною, яка йому нецікавий», маючи на увазі Волкову. В кінці місяця скандальний учасник покинув проект.
Особисте життя
У 2014 році Микита Шалюков одружився на дівчині на ім'я Ірина. Молоді люди зустрічалися 3 роки, перш ніж оформити відносини. За словами хлопця, спочатку все було добре, але з часом почалися конфлікти. Молода сім'я не змогла витримати складний період, пара розлучилася. Відомо, що у Ірини та Микити є діти, але інші подробиці хлопець приховує.Микита Шалюков зараз
Зараз Шалюков штурмує телекастингів і хоче закріпитися на акторському терені. Нещодавно він виклав у своєму «Інстаграме» фото, на якому зображений в поліцейській формі.
![Микита Шалюков знімається в серіалі Микита Шалюков знімається в серіалі](/userfiles/126/13373_9.webp)
Фоловерів відразу припустили, що мова йде про зйомки в серіалі «Слід».