біографія
Фільмографія актора Павла Попова, який вперше з'явився на екрані в 2009 році, неухильно наближається до позначки 20. Якщо врахувати, що багато молоді колеги артиста знімаються в 5-7 серіалах в рік, то цього мало. Але шанувальники Попова знають, що їх улюбленець не залишає театральну сцену, а графік виходу вистав розписаний на рік вперед. Тому, як він встигає виходити на знімальний майданчик і дарувати по 2-3 картини на рік, таємниця.Дитинство і юність
Павло Попов - корінний москвич. Він народився в одному з пологових будинків столиці у вересні 1990 року. Про сім'ю артиста і батьків немає інформації, але білі плями в його біографії неодмінно заповняться, адже кар'єра Павла стрімко розвивається.
В одному з інтерв'ю актор зізнався, що фах вибрав в школі. Лицедійством захопився, вийшовши на сцену самодіяльного театру, де йому довірили ролі в аматорських виставах.
Після вручення шкільного атестата юнак вирушив підкорювати театральні вузи столиці і став студентом легендарної «Щуки». Попова зарахували на курс Валентини Петрівни Ніколаєнко, відомої глядачам старшого покоління роллю Яринки в культової музичної комедії «Весілля в Малинівці». У 2012 році Павло стає дипломованим актором.
Фільми
У 2012-му, відразу після закінчення Щукінського училища, артиста взяли в Першу студію театру ім. Є. Вахтангова. Через 6 років довів майстерність і проявив талант актора прийняли в трупу Вахтанговського театру, де він зіграв ключові ролі в постановках «Отелло», «Фрекен Жюлі», «В Парижі», «Біг» і багатьох інших.
Найбільший успіх хлопцю принесла робота у виставі «Гроза», де він блискуче перевтілився в Тихона Кабанова і отримав премію «МК» в номінації «Початківці». Театрали відзначили талановитого молодого лицедія і на підмостках театру ім. М. Гоголя, де він зіграв Доктора в постановці «Острів».
На екранах телевізорів москвич вперше з'явився в 2009 році, зігравши роль в кіноальманаху «9 травня. Особисте ставлення ». Потім послідували роботи в 5-м і 2-м сезонах серіалів «Кодекс честі» і «Виходжу тебе шукати».
У рейтинговій 12-серійної драми Сергія Урсуляка, знятої за мотивами твору «Життя і доля» Гроссмана, Попову дістався лише епізод, зате досвід гри з зірками Сергієм Маковецьким, Олександром Балуєвим, Сергієм Пускепаліс дорогого вартий.
![Павло Попов (кадр із серіалу «Життя і доля») Павло Попов (кадр із серіалу «Життя і доля»)](/userfiles/126/12181_1.webp)
Вистави «Птахи» і «Посміхнись нам, Господи», в яких Павлу Попову дісталися яскраві образи, були екранізовані.
У 2016 році артист знявся в ролі Микити в мелодрамі Віри Сторожовий «У зоні доступу любові», де з'явився в компанії Світлани Ходченкова, Дмитро Дюжева і Світлани Немоляєвої. Проект припав до душі глядачам і приніс Павлу Попову успіх і впізнаваність. У наступному році глядачі побачили чарівного артиста в рейтинговому спін-офф серіалу «Кухня», що вийшов під назвою «Готель Елеон».
Особисте життя
Привабливий і талановитий Павло Попов не самотній. Серце стрункого красеня (зростання 1,84 м) невільно. У вересні 2016 року він вперше з'явився не один на церемонії вручення театральної премії «Московського комсомольця», змусивши колег і гостей заговорити про його особисте життя. На вручення нагороди Попов прийшов з актрисою Оленою Полянської.Тривалий «службовий роман» з колегою, з якою він познайомився на знімальному майданчику багатосерійної мелодрами «По гарячих слідах», увінчався шлюбом влітку 2018 року.
Артист ділиться свіжими фото на своїй сторінці в «Інстаграме». Тут Павло анонсує нові фільми і спектаклі, ділиться враженнями від зйомок, запрошує на прем'єри. Давні фанати і передплатники першими дізналися про роман Попова і Полянської ще в 2014 році, коли Павло завів аккаунт в «Інстаграме».
Сьогодні шанувальники Попова можуть помилуватися на сторінці його спільними фото і відео з дружиною, якій він не втомлюється освідчуватися в коханні. У серпні 2018 го актор поділився з передплатниками радісним і романтичним весільним фото, подякувавши друзів і рідних за те, що розділили щастя і першими привітали з найсвітлішим подією в житті.
У пари поки немає дітей. Павло і Олена, чиї кар'єри сьогодні стрімко розвиваються, зосередили сили на роботі.
Павло Попов зараз
Сьогодні Павло знаходиться на піку популярності. Він затребуваний в кінематографі і театрі, від роботи в якому не збирається відмовлятися на користь зйомок. У квітні 2019 шанувальники оцінили гру артиста в спектаклі «Річард III».
У 2019 м Павло Попов порадував глядачів телеканалу «Росія-1» роботою в 16-серійної української мелодрамі «Випробування», де йому дісталася головна роль. Це адаптація корейської мелодрами, але з поправками на слов'янський менталітет.
Кохану героя Павла зіграла відома по роботі в стрічці «Море. Гори. Керамзит »Дана Абизова. Роль «третього зайвого» у фільмі дісталася Антону Денисенко, який прославився після виходу рейтингового серіалу «Солодке життя».
За сюжетом мелодрами герої Абизову і Денисенко збираються одружитися, але страшна аварія перекреслює плани. Внаслідок ДТП з вини героя Антона Денисенко - Юрія - гине людина. Розгляд може поставити хрест на його прокурорської кар'єрі. Провину на себе бере наречена Люба, яка отримує тюремний термін.
Персонаж Павла Попова - Кирило - одержимий помстою, вважаючи винною Любу. Режисер Галина Балан-Тимкин поділилася в інтерв'ю, що знайти актора на роль Кирила виявилося непростим завданням. Адже треба було зіграти повний спектр почуттів, неймовірний за напруженням драматизм, щиру ненависть, а потім трансформацію ненависті в любов. Такий акторський діапазон режисер знайшла у Попові, зазначивши його зовнішню виразність і емоційне рухливість:
«За Павлом цікаво спостерігати, йому віриш. Дуже важливо, коли почуття актора на поверхні: професійний актор бере їх як інструмент ».Мелодрама вийшла на телеканалі «Україна» на початку 2018 року і потрапила в топ-6 найбільш популярних серіалів. Проект подивилися 18 млн глядачів. Весною 2019-го стрічку показали в Росії.
У 2019 відбулася прем'єра ще одного проекту за участю Павла - це серіал «Кожному своє». Ключових героїв в ньому, крім Попова, зіграли Оксана Акіньшина, Артем Манукян та Олена Константинова. Примітно, що Акиньшиной дісталася вікова роль - матері персонажа Павла, Клима. Події стрічки розтягнуті на 20 років. Також актор взяв участь в зйомках серіалу «Гаряча точка».
фільмографія
- 2009 - «9 травня. Особисте ставлення »
- 2010-2011 - «По гарячих слідах
- 2011 - «Кодекс честі-5»
- 2012 - «По гарячих слідах-2»
- 2012 - «Життя і доля
- 2012 - «Виходжу тебе шукати-2»
- 2013 - «Птахи» (фільм-спектакль)
- 2013 - «Перше кохання»
- 2013 - «Ангел чи демон»
- 2014 року - «Посміхнись нам, Господи» (фільм-спектакль)
- 2014 року - «Полювання»
- 2015 - «Життя тільки починається»
- 2015 - «Геля» (короткометражний)
- 2016 - «В зоні доступу любові»
- 2017 - «Готель Елеон»
- 2018 - «Нуль»
- 2019 - «Таємна любов» ( «Випробування»)
- 2019 - «Кожному своє»