Корі Гауфф - біографія, особисте життя, фото, новини, теніс, рейтинг, «Інстаграм», вік, матчі, батько 2021

біографія

Заголовки спортивних новинних порталів рясніли словами про нову суперзірку великого тенісу з Америки після тріумфу Корі Гауфф на Вімблдоні. З дитинства спортсменка вже знала, що хоче грати в теніс. Зараз американка підкорює світові корти, демонструючи відмінну техніку і динамічну гру.

Дитинство і юність

13 березня 2004 року в Делрей-Біч народилася майбутня зірка світового тенісу. Батько, якого також звуть Корі, в студентські роки грав в баскетбол, а потім пішов у сферу охорони здоров'я. Мати Кенді займалася легкою атлетикою. У спортсменки є два молодших брата - Коді і Кемерон. Дитинство дівчинки, яка виступала пізніше на корті під ім'ям Коко Гауфф, пройшло в Атланті. У 4-річному віці Корі побачила трансляцію Відкритого чемпіонату Австралії, де перемогла Серена Вільямс. Малятко побажала займатися спортом.

Батьки допомагали їй визначатися, водили дочка на спортивні секції в різних напрямках. До 6 років маленька Гауфф зробила вибір на користь тенісу. Як вона пізніше зізналася в інтерв'ю, гра в команді не для неї, їй до душі боротися самостійно.

Для того щоб дочка змогла тренуватися професійно, сім'я повернулася в Делрей-Біч. Обоє батьків відмовилися від своєї кар'єри і звернули всіх зусиль на розвиток таланту Корі. У віці 10 років Гауфф почала займатися в Академії Муратоглу у Франції, якою керує Патрік Муратоглу - тренер Серени Вільямс. Патрік допоміг і з фінансуванням юної спортсменки.

теніс

У 2016 році Корі взяла участь в престижному турнірі Les Petit As і відразу дійшла до півфіналу. Вона дебютувала в юніорському турнірі Великого шолома в 2017-м і знову зайняла 2-е місце, програвши Аманді Анісімовій. Спортсменка стала наймолодшим одиночним фіналістом серед дівчат в історії Відкритого чемпіонату США.

У Відкритому чемпіонаті Франції вона виграла свій перший в кар'єрі юніорський турнір Великого шолома, перемігши співвітчизницю Кеті Макнейл в трьох сетах. Американка стала п'ятим наймолодшим чемпіоном серед дівчат в історії «Ролан Гаррос».

У 14 років тенісистка взяла участь в професійних турнірах ITF. Пройшовши кваліфікацію на Відкритий чемпіонат США, вона програла перший матч. Після невдачі в кваліфікації на Відкритий чемпіонат Франції Гауфф змогла потрапити на Вімблдон. У своєму дебютному матчі вона в прямих сетах обіграла Вінус Вільямс, яка з дитинства була її кумиром.

Американка продовжила свою переможну ходу і взяла верх над Магдаленою Рибариковою зі Словаччини. Ці матчі викликали справжній ажіотаж і стали самими кількістю переглядів. Завдяки перемогам Корі домоглася серйозних результатів - 141-го рядка світового рейтингу серед колег.

У 2019 юна зірка спорту виграла Відкритий чемпіонат в Люксембурзі в парі з Кеті Макнейл. А в жовтні того ж року стала наймолодшою ​​володаркою титулу WTA. Потрапила вона на гру в Лінці випадково, замінивши травмовану колегу. Обігравши Катерину Козлову з України та німкеню Андреа Петкович, в фіналі Корі зустрілася з Оленою Остапенко. Цей матч виявився напруженим, але Гауфф змогла взяти себе в руки і перемогти досвідчену суперницю.

Наступний рік став досить успішним в кар'єрі спортсменки. Так, на Відкритому чемпіонаті Австралії Гауфф пройшла Вінус Вільямс в першому раунді і Сорану Кірстеа - у другому. Після відновлення змагань WTA після паузи, пов'язаної з COVID-19, американка виявилася кращою двох гравців з топ-50 на Lexington Challenger, перш ніж програла в двох сетах поспіль 49-й ракетці світу Дженніфер Бреді. Потім послідували Відкриті чемпіонати Італії і Франції.

Особисте життя

Гауфф близька з батьками. На іграх дочка по можливості супроводжує батько, підтримуючи спадкоємицю перед виходом на корт. Окремо від спорту особисте життя в біографії Корі не відрізняється від життя однолітків.

Спортсменка, як і багато її друзі, обожнює слухати хіп-хоп і реп, любить дивитися б'юті-блогерів на «Ютьюб» і спілкуватися з подружками по відеозв'язку. У «Інстаграме» тенісистка публікує фото і відео з тренувань, де їх оцінюють сотні тисяч шанувальників. Зростання Гауфф - 176 см, а вага - 64 кг. Маючи струнку фігуру, американка нечасто балує фанатів знімками в купальниках.

Корі Гауфф зараз

В 2021 спортсменка продовжила кар'єру. На початку року Корі очікували зустрічі на Відкритому чемпіонаті Австралії. Змагаючись з суперницями, вона показала яскраву і динамічну гру, але не змогла пройти в півфінал. 35-й рядок у одиночному розряді тенісистці забезпечило участь в чемпіонаті Дубая, де вона обіграла Катерину Александрову, Терезу Мартінцову та інших.

У травні Гауфф вийшла в перший півфінал на турнірі WTA 1000 Перейти Відкритому чемпіонаті Італії з-за того, що Ешлі Барті, на той момент тенісистка № 1, зійшла з дистанції через травму правої руки в чвертьфінальному матчі. У світлі цих обставин американка вперше увійшла в топ-30. Потім виграла в одиночному і парному (з Макнейл) розрядах на Відкритому чемпіонаті Емілії-Романьї в Пармі. Вона стала наймолодшим гравцем, який виграв і одиночний, і парний титул на турнірі, з тих пір як Марія Шарапова зробила це на Birmingham Classic 2004 року.

Таким чином, Гауфф піднялася в світовому рейтингу на 25-е місце в одиночному розряді і 41-е - в парному. Корі стала наймолодшою ​​американкою, що входить в топ-25. Успішними були й виступи тенісистки на Відкритому чемпіонаті Франції і Вімблдоні.

Корі запросили і для участі в Олімпійських іграх 2021 року в Токіо. Вона стала другою за віком спортсменкою з США після Дженніфер Капріаті, що виступала в 16 років, і наймолодшою ​​олімпійською тенісисткою після Маріо Анчіча, який брав участь в Іграх в 2000 році.

Досягнення і нагороди

• 2017 - фіналістка одного юніорського турніру Великого шолома в одиночному розряді (Відкритий чемпіонат США)
  • 2018 - переможниця одного юніорського турніру Великого шолома в одиночному розряді (Відкритий чемпіонат Франції)
  • 2018 - переможниця одного юніорського турніру Великого шолома в парному розряді (Відкритий чемпіонат США)
  • переможниця п'яти турнірів WTA (з них два в одиночному розряді)
  • наймолодша в історії тенісистка, яка змогла подолати кваліфікацію на жіночому турнірі Великого шолома і наймолодший гравець (як серед жінок, так і чоловіків), що зумів подолати кваліфікацію на Вімблдоні