біографія
Анна Тарасенко досить відома своєю творчістю в рідному Батайську, а для широкої публіки відкрилася тільки в 2019 році, голосно заявивши про себе на шоу «Танці». Пройшовши відбірковий етап, вона продовжує підкорювати сцену. Доказом того, що дівчина дійсно талановита, служать глядачі розважального каналу ТНТ, які душею і серцем вболівають за неї.Дитинство і юність
Аня народилася в місті Батайську, Ростовська область, в серпні 2000 року, там же пройшли перші роки її біографії. Зараз вона живе в Москві. Займатися танцями почала в 6 років, перші виступи проходили в складі танцювального колективу рідного міста «Дансер». Там вона пізнавала хореографію у педагога Алли Коржуковой. В цілому Тарасенко займалася в цій школі 11 років.
Закінчивши 9 класів, Аня вирішує вступити в Ростовський коледж культури, але незабаром розуміє, що цього їй мало. Танцівниця забирає документи і переїжджає в столицю, де вступає до Московського Губернський коледж мистецтв. Причому там її прийняли відразу на 2-й курс.
Інших подробиць про дитинство Тарасенко в Мережі немає, в інтерв'ю дівчина більше розповідає про своє нинішнє життя.
танці
У Москві Ані швидко вдалося освоїтися, вона познайомилася з іншими танцюристами, стала виступати в колективах і сольно. За весь час кар'єри дівчина неодноразово ставала переможницею престижних конкурсів і фестивалів.Два рази їй вдавалося стати чемпіонкою Росії по модерну і зайняти 4-е місце на чемпіонаті світу з сучасних танців в 2016 році, який проводився в Німеччині.
Крім того, Тарасенко брала участь в танцювальному конкурсі, який організовувала Алла Духова, і виступала в шоу-балеті Зари в Кремлі. Ще одне її досягнення - робота в столичній школі танців New York Dance Studio.
Особисте життя
Про особисте життя Аня вважає за краще не розповідати, зате в «Інстаграме» дівчина із задоволенням ділиться з передплатниками фото з життя.
На більшості знімках вона відображена під час тренувань або виступів на сцені, а на деяких - разом з друзями і колегами.
Анна Тарасенко зараз
Анна вирішила не зупинятися на участь у конкурсах і фестивалях і восени 2019 року з'явилася в ефірі 6-го сезону проекту «Танці» на ТНТ. Оскільки в Батайську кастингу не було, для першого виступу Тарасенко вибрала Мінськ. Репортерам рідного міста вона розповідала, що має плани на цей проект і її мета зараз - виграти його.
Перед виступом пару хвилин Аня поспілкувалася з членами журі, яким трохи розповіла про рідне Батайську. Серед наставників були старожили проекту - Тетяна Денисова, Мігель і Єгор Дружинін, а в якості гостя в той день запросили співака Івана Дорна. Всі були одностайні в рішенні, що дівчина заслуговує пройти далі, тому заповітне «Ти в танцях» вона почула відразу від чотирьох людей.
Радістю від вдалого виступу Тарасенко відразу поділилася з передплатниками в «Інстаграме», прикріпивши до посту відео з виступом. Вона боялася побачити себе на екрані, оскільки занадто категорично до себе ставиться, але, бачачи підтримку і приємні слова від жителів Батайськ, заспокоїлася.
Також Аня розповіла, що, коли ставила сольний номер, не планувала здивувати наставників, мета дівчини - бути собою і донести до глядачів думку, закладену в танці. Ймовірно, велика підтримка надихнула Тарасенко намагатися ще більше. Спочатку вона потрапила в топ-34 учасників шоу, а незабаром виявилася і на фінальному відборі. У свою команду її вирішив взяти Мігель.