Юлія Гергес - фото, біографія, особисте життя, новини, теніс 2021

біографія

Німецька спортсменка Юлія Гергес, з 2005 року виступає на професійних турнірах з тенісу, на початку кар'єри показала блискучі результати і майже відразу потрапила в топ-100. Вигравши 14 WTA-титулів в одиночному і парному розряді, дівчина пройшла в півфінал Великого шолома і в сезоні-2018 майже зуміла підкорити Вімблдон.

Дитинство і юність

Юлія Гергес народилася 2 листопада 1988 року в німецькому місті Бад-Ольдесло і разом зі зведеною сестрою Майка виховувалася в родині страхових агентів Клауса і Інги Гьоргес. У дитинстві майбутня спортсменка ходила в тенісний клуб з батьками і паралельно здобувала освіту в гімназіях Теодора Моммзена і Клауса Грота. Ще однією річчю, що викликала захват Юлії, були комп'ютери, телефони і касові апарати. Тому був час, коли вона мріяла працювати в готелі на ресепшені.

Першим тренером починаючої спортсменки став Ніколас Кіфер, дворазовий чемпіон молодіжних турнірів Великого шолома і півфіналіст Відкритого чемпіонату Австралії. Досвідчений наставник справив значний вплив на професійну біографію Юлії, і з його подачі дівчина почала брати участь в низкокатегорийной змаганнях ITF.

Правда, дебютні виступи 2005 року не були вдалими, і Гьоргес програла 5 перших раундів з 7, але потім тенісистка набралася досвіду і здобула впевнені перемоги в Білефельді і Вальштедте. Через 2 роки спортсменка, що попрацювала над фігурою і досягла зростання 180 см і ваги 70 кг, вирішила підняти планку, успішно виступивши на турнірах з великими призовими фондами, і в підсумку заробила гроші на змаганнях Antalya Open і BRD Bucharest Pen.

теніс

У 2007 році Юлія вперше взяла участь в розіграші WTA-туру 4-ї категорії і в півфіналі, що відбувся на кортах Стокгольма, програла росіянці Вірі Душевіної, що була 40-ю ракеткою світу на той момент. А через місяць німкеня дебютувала в основному розіграші Великого шолома, але в 1-му раунді Відкритого чемпіонату Америки поступилася в сетах бельгійці Жюстін Енен.

У наступному сезоні Гьоргес приділила більше уваги фізичній і психологічній підготовці, і її кращими досягненнями стали півфінал турніру Banka Koper Slovenia Open і 1/4 Regions Morgan Keegan Championships and the Cellular South Cup. Такий результат дозволив спортсменці впритул підійти до топ-100 світового рейтингу і брати участь в основній сітці всіх найбільш статусних змагань.

У статусі 87-й ракетки світу перемогла на 100-тисячному ITF-турнірі, який відбувся у французькому місті Біарріц. Потім, пройшовши до вирішальної стадії хардових змагань в Бронксі і Квебеку, дівчина на 9 пунктів покращила рейтингові позиції і успішно виступила в парних турнірах в компанії з Оксаною Калашникової та Сандрою Клеменшіц, закінчивши рік перемогою на Al Habtoor Tennis Challenge в ОАЕ.

У 2011 році Юлія провела серію хороших виступів, потрапивши в 1/2 фіналу ASB Classic і 3-й раунд турніру Великого шолома в Австралії. Тоді ж дівчина сприяла проходженню збірної в передостанню стадію Кубка Федерації, вигравши поєдинок в одиночному розряді.

У наступні пару років Юлія втратила стабільність результатів і лише рідко вигравала більше 1-го раунду в рамках одного турніру. Коли її рейтинг впав до 50-х позицій, в парному розряді відбувся прорив. Разом з партнеркою Ярославою Шведової Гьоргес дійшла до вирішального протистояння на турнірі в Окленді, а потім в дуеті з відбула дискваліфікацію Барбарою Заглавовою-барбора заглавова-стрицова потрапила в 1/4 фіналу Вімблдону.

Однак в особистих поєдинках ситуація як і раніше обстояла плачевно. Лише двічі вона дійшла до 4-го раунду і за підсумками сезону 2015 року дивом втрималася в топ-50. Але в 2017 році на Кубку Кремля Юлія з лишком помстилася за минулі поразки і без особливих проблем дійшла до вирішального матчу, обігравши Дарину Касаткину, що була господинею турніру. Успіх московського виступу повернув дівчину до двадцятки лідерів.

В такому стані Юлія вийшла на старт сезону 2018 року, в першому турнірі повернула право претендувати на титули WTA. Вона знову виграла ASB Classic в Окленді і вийшла у вирішальну стадію змагань у Санкт-Петербурзі, місті Доха і Чарльстоні. Тоді ж Гьоргес зіграла свій перший півфінал турніру Уїмблдону, але знамениту Серену Вільямс їй здолати не вдалося.

Особисте життя

Подібно до багатьох тенісисток покоління 2000-х, Гьоргес вважає за краще не афішувати події особистого життя і нічого не повідомляє шанувальникам в коротких і нечисленних інтерв'ю.

Фото в «Інстаграме» Юлії носять в основному робочий характер. Про наявність дітей і чоловіка нічого не відомо, але є інформація, що зараз спортсменка подорожує з тренером і іноді виїжджає на екскурсії з мамою.

Юлія Гергес зараз

На початку 2019 року Юлія, перебуваючи в ранзі 25-ої ​​ракетки світу, виграла 2-й титул на WTA Auckland Open, здолавши у фіналі канадку Бьянку Андрееску, а потім вирушила на Відкритий чемпіонат Австралії і в 1-му раунді поступилася Даніель Коллінз з США .

Влітку спортсменка була заявлена ​​на турнір в Бірмінгемі і впевнено виступила проти таких спортсменок, як Даяна Ястремська, Євгенія Родіна, Юлія Путинцева і Петра Мартич. Однак форми, яку Гьоргес набрала напередодні змагань, не вистачило для того, щоб завоювати титул, і в фіналі вона програла Ешлі Барті з рахунком 3: 6, 5: 7.

На Вімблдонському турнірі дівчина чинила гідний опір Варварі Флінк і Олені-Габріелі Русо, але потім їй в суперниці знову дісталася Серена Вільямс, яка вирвала перемогу і не пустила німкеню в 4-й коло.