біографія
У другий день зими на російських телеканалах стартувало відразу кілька нових сезонів улюблених серіалів. На Першому розпочався показ другого «Тесту на вагітність» зі Світланою Іванової та Кирилом Гребєнщиковим, а на СТС відбулася прем'єра «Кухні. Війна за готель ». В останній, як і в попередній повнометражної «Останній битві», внучку головного героя Віктора Баринова Машу переконливо зіграла чарівна Василиса Нємцова.дитинство
В останній листопадовий день 2019 го маленька актриса приймала привітання з днем народження - в цей день 9 років тому вона з'явилася на світ з ростом 52 см і вагою 3250 р
З цього урочистої нагоди в соціальній мережі розмістився святковий пост:
«Цей рік абсолютно точно був самим непростим в нашому житті, але так як стояти на місці не можна, ми йдемо далі і з посмішкою зустрічаємо новий рік життя, підносить різні сюрпризи. Іноді погані, іноді хороші, іноді дуже несподівані, але ми будемо сподіватися тільки на хороше! »З огляду на зовсім юного віку артистки інформації про її біографії трохи, але завдяки особистій сторінці в «Інстаграме» і групі у «ВКонтакте», які веде мама Анна Олексіївна, деякі факти все ж оприлюднені.
Відомо, що 19 травня 2017 го дівчинка розпрощалася з одним з московських дитячих садів, отримавши диплом і грамоту від вихователів «За здоровий апетит і відмінне почуття гумору», і вже у вересні вирушила в 1-й клас школи № 2104 на Таганці.
Через рік 23 червня 2018 го, в родині Нємцових відбулася радісна подія - батьки подарували дочки молодшого брата Іллю. Хлопчик не відстає від старшої сестри і вже встиг засвітитися в ролику, що розповідає про корисні властивості «Анаферон».
З ранніх років Вася брала участь в модних показах, знімалася у фотосесіях і рекламі: магазини «МЕГА» ( «Не виростає зі свята») і «Метро», лікарські засоби «Флавамед», «Арбідол», «Ріномаріс», йогурт «Растишка» , дитячий одяг Baon, додаток Veon, крем «Морозко», сік «Моя сім'я», ласощі «Кіндер Сюрприз» і т. д.
Фільми
Кінематографічний дебют талановитої Василини Дмитрівни відбувся в 2012-му - дівчинці дісталися роль маленької Соні в третій новелі «З Новим роком, мами!» і епізод в «Формулі щастя». На наступний рік Нємцова зіграла дочок Жені та Антона в мелодрамах «Золота клітка» і «Мірт звичайний» і засвітилася в «Прокурорською перевірці».Надалі фільмографія поповнилася фільмами «Як підняти мільйон. Исповедь [email protected] »,« Суччя війна »,« Слід »,« Третя життя Дар'ї Кирилівни »,« Кухня. Остання битва »,« Домашній арешт »,« Рік культури »,« Ну, здрастуй, Оксана Соколова! » і «Вулиця».
Василиса Нємцова зараз
У 2019 м Вася працювала не покладаючи рук, крім «Кухні», зіграла в «Балканському рубежі» заручницю Мілену, в «Ні життя без тебе» дівчинку Аню і, нарешті, отримала першу головну роль в 4-серійної мелодрами «Моя чужа дочка ».
Також відомо, що вона задіяна в проектах «Учениця Мессінга» і «Миленький ти мій», прем'єра останнього була запланована на 2020 й.
Крім кінематографа, актрисі вдалося підкорити і театральну сцену. У культурному центрі «На Страсному» вона грала в спектаклі «Над прірвою в житі», поставленому режисером Павлом Івановим з випускниками ВДІКу (курс Володимира Меньшова).
Відгуки про її грі в фільмах зібралися суперечливі. Одні глядачі стверджували, що її перевтілення в персонажів непереконливо, але нібито це не головне в сучасних роботах. Інші коментатори, навпаки, заявляли, що на ній тримається не одна кінострічка, а за старання слід ставити жирну п'ятірку з плюсом.
фільмографія
- 2012 - «З Новим роком, мами!»
- 2014 року - «Суччя війна»
- 2015 - «Мірт звичайний»
- 2015 - «Слід»
- 2017 - «Великі гроші»
- 2017 - «Кухня. Остання битва"
- 2017 - «Третя життя Дар'ї Кирилівни»
- 2017-2019 - «Вулиця»
- 2018 - «Рік культури»
- 2018 - «Домашній арешт»
- 2018 - «Ну здрастуй, Оксана Соколова!»
- 2019 - «Балканський кордон»
- 2019 - «Кухня. Війна за готель »
- 2019 - «Ні життя без тебе»
- 2019 - «Моя чужа дочка»