Бьянка Андрееску - фото, біографія, тенісистка, новини, особисте життя, «Інстаграм» 2021

біографія

Канадська тенісистка Бьянка Андрееску добре відома любителям цього спорту. Дівчина не раз завойовувала нагороди в різних чемпіонатах і турнірах і є членом збірної Канади в Кубку Федерації. У дорослому тенісі про неї заговорили в 2017 році, після турніру у Вашингтоні, а потім її назвали проривом року, адже їй вдалося обіграти двох екс-перших ракеток світу.

Дитинство і юність

Біографія Бьянкі почалася влітку 2000 року в провінції Онтаріо, Канада. Дівчинка народилася в сім'ї мігрантів, які переїхали в іншу країну з Румунії. Майже відразу після народження дочки сім'я повернулася на батьківщину, де в 7 років Андрееску і почала осягати ази тенісу. Правда, на цьому майбутня спортсменка не зупинилася, вона також намагалася сили в плаванні, гімнастиці, катанні на ковзанах і футболі.

Через деякий час Бьянка з батьками знову опинилася в Канаді. У Міссіссога вона поступила в тенісний клуб, а потім перевелася в центр Федерації тенісу Канади в Торонто. Тоді вона почала брати участь в змаганнях серед дітей і завойовувати перші медалі.

Про це свідчить зайняте 1-е місце в турнірі Les Petits As у Франції, а потім титул чемпіонки в юнацьких змаганнях Orange Bowl. Через рік вона повторила успіх в тих же спортивних зустрічах, тільки якщо в перший раз дівчина змагалася зі спортсменами у віці до 16 років, то в 2015-му її суперниками були юнаки до 18 років. При цьому Бьянка на той момент ще не виповнилося 16.

теніс

Перший в кар'єрі Андрееску дорослий турнір чекав тенісистку в 2015-му, тоді їй тільки виповнилося 15 років. А вже через рік вона виступала в змаганнях жіночого циклу ITF, де обіграла суперниць в парному і одиночному розрядах. На Відкритому чемпіонаті США того ж року Бьянка дійшла до півфіналу, але поступилася перемогою Кайлі Дей.

Це не поміщало дівчині дійти до 3-го місця в рейтингу ITF серед юніорів. На початку наступного року вона показала такий же результат у Відкритому чемпіонаті Австралії, коли грала в одиночному розряді, зате в парі з Карсон Бранстайн стала чемпіонкою тих змагань.

У лютому 2017 року Андрееску запросили до збірної Канади. Виступаючи в I Американської групі Кубка Федерації, Бьянка обіграла всіх суперниць, а в завершальній грі принесла команді вирішальне очко в сутичці проти учасниці збірної Казахстану.

У червні вона знову показала свою майстерність у Відкритому чемпіонаті Франції, ставши в парному розряді чемпіонкою турніру Великого шолома. Потім у неї була ще низка перемог, і за результатами сезону канадську спортсменку назвали тенісисткою коду в Канаді.

Наступний сезон почався для дівчини з двох програшів у фіналах турнірів ITF. Зате восени вона реабілітувалася двома перемогами в одиночному розряді, а заодно і поліпшила позицію в рейтингу, закінчивши рік у другій сотні. 2019 й почався для неї не менш успішно, у Відкритому чемпіонаті Окленда Андрееску займає 2-е місце, поступаючись лише німкені Юлії Гергес.

Правда, на Відкритому чемпіонаті Австралії вона програла, а в наступному турнірі WTA 125K series обіграла в півфіналі Тетяну Марію і завоювала титул чемпіонки. Потім її чекало успішний виступ за збірну Канади, ігри на Відкритому чемпіонаті Мексики і прем'єр-турнір в Майамі. Однак через травму плеча, отриманої навесні 2019 року, їй не вдалося потрапити на гру проти збірної Чехії.

Особисте життя

Про особисте життя спортсменки мало що відомо. Через постійні тренування часу на щось інше дівчині майже не вистачає. Але, коли їй все ж вдається відпочити, вона відправляється до моря, про це свідчать її численні фото в «Інстаграме», де Бьянка відображена на пляжі в купальнику або просто відпочиває в колі близьких людей.

Регулярні заняття спортом і медитація допомагають Андрееску підтримувати фігуру в формі, хоча її вага невідомий, при зрості 170 см дівчина виглядає стрункою і підтягнутою.

Бьянка Андрееску зараз

Бьянка і зараз активно тренується, оскільки регулярно бере участь в турнірах і намагається завжди бути в спортивній формі.

У 2019 м Андрееску вперше в своїй кар'єрі вийшла у фінал турніру Великого шолома. На початку вересня цього ж року дівчина перемогла Серену Вільямс, вигравши свій перший турнір подібного роду. Але на цьому канадка не збирається зупинятися, і тепер її мета - перемога в підсумковому чемпіонаті WTA.