біографія
Південнокорейська група MONSTA X зараз знаходиться на піку популярності, яка в серпні 2019 року зміцнилася отриманням SOBA New Wave Award. На шляху до слави хлопці випустили ряд успішних альбомів і синглів, створених в музичному жанрі хіп-хоп.Історія створення і склад
Історія створення бенду MONSTA X почалася на південнокорейському реаліті-шоу No.Mercy, організованому в середині 2010-х років продюсерами компанії Starship Entertainment, розкрутити SISTAR, Cosmic Girls і Boyfriend.
В процесі виступу в компанії таких виконавців, як Rhymer, Giriboy, San E і Vasco, журі оцінювало таланти 12 напівпрофесійних музикантів, які паралельно з'являлися в програмі Deokspatch на каналі 1theK. Там телеглядачі мали можливість дізнатися подробиці з життя молодих учасників і поспостерігати за їх поведінкою з точки зору незалежних суддів.
На початку фінального епізоду шоу було названо склад нової музичної групи, в який потрапили вокалісти і танцюристи Мінхёк і Вонхо, репер I.M і віжуал Хёнвон, а лідерами колективу стали найбільш обдаровані музиканти Лі Чжухон, Че Хёнвон і Сон Хёну (Шону).
музика
Дебют MONSTA X відбувся на шоукейс-фестивалі під назвою Melоn Premiere, де хлопці виконали вживу композиції, однією з яких стала No Exit. А на наступний день після виступу, що відбувся в травні 2015 року, компанія Starship Entertainment випустила ЕР Trespass і представила перший офіційний відеокліп.Протягом декількох місяців після презентації платівки учасники займалися рекламою своєї творчості на радіостанціях і часто були гостями поширених на телебаченні шоу і популярних програм. Незабаром вони презентували знятий ролик на хіт Honestly і виступили на лос-анджелеському заході KCON.
Окремо в 2015 році Шону і Вонхо були залучені до створення кліпу групи SISTAR на композицію Shake it, а Чжухон з'явився серед реперів в програмі SMTM4, після чого хлопці продовжили спільну роботу над розкруткою синглу Honestly. У серпні 2015 року учасники програми вокально-танцювальної команди знову виступили на майданчику KCON, і зробили спільне шоу з колективом GOT7.
Після цього MONSTA X записали 2-й міні-альбом Rush і відзначилися на телеканалах відеокліпом на танцювальну версію однойменної пісні. А потім в «Інстаграме» групи з'явилося Фотооголошення про організацію фандомів Monbebe в честь 2-го місця на популярному реаліті, відомому як The Show, і 3-й позиції в програмі на Music Bank.
Крім цього, зробивши коригування в організації виступів та хореографії, MONSTA X вперше в кар'єрі удостоїлася нагороди на MelOn Music, а через кілька днів їх назвали Next Generation Asian Artist і вручили приз, наданий Simply Kpop.
У наприкінці 2015 року група презентувала оригінальне шоу Mnet 'MONSTA X's Right Now, яке сприяло продажу кліпів і синглів і принесло колективу премії Rising Star і Daum Official Fancafe Awards.
У 2016 році виконавці посіли 10-у сходинку в національному хіт-параді і випустили на студії 3-й міні-альбом The Clan Part. 1 Lost, який став початком задуманої серії і продовжився EP The Clan Part. 2 Guilty і довгограючою платівкою, представленої через 12 місяців публіці під назвою The Clan Pt. 2.5: The Final Chapter 'Beautiful.
Ці роботи разом з синглами THE CODE і DRAMARAMA успішно дебютували в Worldwide iTunes Album Chart і Billboard World Albums і заслужили японську нагороду Mnet Asian Music Awards. Потім хлопцям вручили приз I.K.M.A як популярному південнокорейському бойз-бенду, який дав кращий європейський концерт.
Восени 2018 року MONSTA X представила слухачам TAKE.1 ARE YOU THERE ?, що стала другою за історію існування LP-платівкою, проілюстрованою новим відеокліпом на головну пісню LIVIN 'IT UP. А потім артисти написали музику до спільного з Gallant телевізійного фільму, який вийшов в Америці під назвою When You Call My Name.
Заокеанське турне, що включало концерт в «Медісон-сквер-гарден», зібрало тисячі шанувальників, і група в черговий раз отримала премію Mnet Asian Music Awards, але на цей раз хлопці перемогли в категоріях Style in Music і Worldwide Fan's Choice Top 10 і завоювали приз Best Icon Music Award.
MONSTA X зараз
У 2019 дискографія MONSTA X поповнилася LP-альбомом Take 2: We Are Here з енергійною танцювальною композицією Alligator, представленої як титульний трек.
А потім хлопці з'явилися в американському мультфільмі «Вся правда про ведмедів» і, підписавши контракт зі студією Epic Records, перевидали сингли Shoot Out і Black Swan, які потрапили в японську редакцію останньої платівки, яка вийшла там під назвою Phenomenon.
Дискографія
- 2015 - «Trespass»
- 2015 - «Rush»
- 2016 - «The Clan Pt. 1 Lost »
- 2016 - «The Clan Pt. 2 Guilty »
- 2017 - «The Clan Pt. 2.5 The Final Chapter `Beautiful»
- 2017 - «The Code»
- 2018 - «The Connect»
- 2018 - «Take.1 Are You There?»
- 2019 - «Take.2 We Are Here»