Даниел Серокхвостов - Биографија, Новости, фотографија, лични живот, Биатлон, Биатлонист, "Инстаграм", Старост 2021

Биографија

Даниел Сунокхвостов је предодређен да постане звезда, јер је постао одгајан у спортској породици и почео је да скија рано. Руски Биатхлете успео је да освоји пажњу навијача, примећујући светлим победама на руским и међународним започињима.

Детињство и омладина

Даниел Русланович Серокхвостов рођен је 4. априла 1999. године у руском граду Барнаулу. Био је најмлађа дете у породици тренера Заринскаиа Дуссх. Већ у 3 године, дечак је први пут скијао, а у адолесценцији је почео да се бави Биатлоном. Али рад са пушком брзо је досадило спортисте, морао је провести више времена и снаге, а такође није волео да пуца.

Следећих шест месеци Даније је ангажовано у скијама, али од њега је затражено да се дуго времена врати у Биатлону да помогне да се у Сибирском шампионату у Сибирском шампионату успешно наступи. Познате личности су успеле да се изборе са задатком, након чега је, заједно са тимом, отишла на првенство Русије, где је узео 2. место и дошао у млађи тим. Од тада се Серокхвостов наставља каријеру као биатлете.

Биатхлон

У малој позорници Даниел је успео да скрене пажњу на себе, показује велику брзину током такмичења. Стручњаци га су и упоредили са Маким Чудом, који је освојио надимак руске ракете. Али истовремено код спортисте, било је проблема са снимањем, често је признао промашаје које су понекад спречене да освојите награде.

Већ у 2016. Серокхвостов је у побједиштима у свим руским такмичењима биатлона обележио победу у Перцепту. У наредним годинама више пута је постао добитник награде овог такмичења, освојио златне медаље у глаткој трци и у Спринт-у.

Нису мање свијетли да су говориле Биатлете у јуниорским првенствима Русије. У 2018. године освојио је злато у дисциплинама као што су трке спринта и потраге. Према Даниелу, он доживљава снажно узбуђење тек пре првог почетка сезоне, а затим заразног и узбуђење иде у позадину. Целебритет увек покушава размишљати о свакој акцији да се спречи грешке.

У сезони 2019/2020, спортиста је успешно прошао избор јуниорском тиму Русије. Показао се у Чајковском, где је постао 1. у Спринт и 2. у појединачној трци, а у Изхевску је Серокхостов победио у трци Спринт. То је дозволило Даниелу да учествује на главним међународним такмичењима.

Према славним погледу, био је благо нервозан током ИБУ ЦУП-а међу јуниорима, али успео је да се носи са емоцијама и на крају је дошао 2. резултата поједине расе. Након тога, биатлониста је отишао на Светско првенство, који је одржан у швајцарском Лензерхејду.

Иако спортиста није донео да напуни свињску банку личних достигнућа, показао се током релеја, где су његови партнери били Кирилл Баинз, Карим Кхалили и Вадим Истампулов. Серокхвостов је поново водио пуцање, али успео је да свира пропуштено време због курса, који је помогао тиму да освоји златне медаље.

Исте године Даниел је отишао у Европско јуниорско првенство, али је успео да прослави само 6. место у Спринт-у. Последњи почетак турнира отказан је због коронавирусне инфекције у пандемији, а Биатлете је био присиљен да иде кући. Нисам могао да учествујем на међународним такмичењима, што је било веома тужно.

Било је само јесени да настави тренинг у снегу у снегу, а крајем децембра постао је припадник јуниорске шоље Русије. Целебрити се још једном успевају да освоје злато у релеју, где су његови партнери били Владимир Иванов, Павел Кудриасхов и Никита чујем. Након тога постала је позната да Даниел дебитује на нивоу одрасле особе.

Лични живот

Спортиста радије не обелодане информације о личном животу, фокусирајући се на спортска достигнућа. Сада објављује фотографију на страници у фотографији "Инстаграм", која представља једну или у компанији пријатеља.

Даниел Серокхвостов сада

2021 почео је за славне особе са учешћем у ибу фазама купа у Немачкој. Данијел је успео да се покаже током мешовитих релеја, у којем је учествовао заједно са Кхалилијем, Анастасијом горееве и Валериа Валенетима. Руски биаттети су први завршили са маргином од 40 секунди и освојили златне медаље.

Касније је Серокхвостов отишао у Европско првенство. Заменио је границу ЕУГЕНЕ у трци Спринт, што је одвијало 29. јануара, али није могао да покаже високе резултате. Спортиста је наставила да ради напорно да удовољи фановима победа.