Јулиа Гиргес - пхото, биографија, лични живот, вести, тенис 2021

Биографија

Немачки спортиста Јулиа Горгес од 2005. године, од 2005. године, говорећи на професионалним тениским турнирима, на почетку каријере показао је сјајне резултате и готово одмах притиснути топ 100. Победа 14 ВТА-наслова у једном и двоструком пражњи, девојка је отишла у полуфинале Гранд Слам-а и у сезони 2018. године, готово је успела да освоји Вимбледона.

Детињство и омладина

Јулиа Горгес је рођена 2. новембра 1988. године у немачком граду Бад-Олдесла и, заједно са сестром окретаја, мајица је постављена у породици осигуравајућих средстава Цлауса и Инги Горгеса. Као дете, будући спортиста је отишао у тениски клуб са родитељима и паралелно је добио образовање у гимназијама Тхеодоре Момнена и Гротто клауса. Још једна ствар која је проузроковала уживање Иулије била је рачунари, телефони и касе. Стога је било времена када је сањала да ради у хотелу на рецепцији.

Први тренер Новце Атлета постао је Ницхолас Киефер, двосмјерног првака омладинских турнира Гранд Слам и полуфиналиста Аустралиан Опен Цхампионсхип. Искусни ментор је имао значајан утицај на професионалну биографију Јулије, а са његовим подношењу, девојка је почела да учествује у ниским кварцама ИТФ-а.

Тачно, деби Говори из 2005. године нису били успешни, а Горгес је изгубио прве прве рунде од 7, али тада је тенисер стекао искуство и освојио поуздане победе у Биелефелду и Валститте. Након две године, спортиста који је радио преко цифре и достигао је тежину од 180 цм и 70 кг, одлучио је да подигне бару, успешно обављајући турнире са великим наградним базенима и на крају зарадио новац у Анталији отворена такмичења и БРД-у и БРД Букурешт. Хемијска оловка.

Тенис

Јулиа је 2007. године прво учествовала на ВТА-ТОУР-у 4. категорије и у полуфиналу који су одржани на судовима у Стокхолму, изгубљени од Руса вере лакирања, који је у то време био 40. рекет света. И месец дана касније немачки деби углавном нацртају велику кацигу, али у 1. кругу отвореног првенства у Америци, Зхвеин Енене у сетовима белгијског.

Следеће сезоне, Горгес је посветила више пажње на физичку и психичку обуку и његова најбоља достигнућа Опен Турнир Опен Торнинг Банка Копер Словенија и 1/4 региона Морган Кеегеан Цхампионсхипс и ћелијски јужни куп. Овај резултат је омогућио спортисту близу да се приближи врхунским 100 светског ранга и учествује у главној мрежи свих најтежих статуса.

Статус 87. рекета света освојио је 100. хиљаду ИТФ турнира који је одржан у француском граду Биарритз. Затим је прешао у одлучујућу фазу тврдих такмичења у Бронку и Квебеку, девојчица на 9 бодова је побољшала положаје рејтинга и успешно је обављала у пару у пару у парним турнирима у компанији са Оксаном Каласхником и Сандра Цлеменсхитз, завршава се у години победе на Ал Хабтоор-у Тениски изазов у ​​УАЕ-у.

Јулиа је у 2011. години одржала низ добрих говора, ударила је 1/2 финале АСБ Цлассиц и 3. коло Гранд Слам турнира у Аустралији. У исто време, девојка је допринела пролазу националног тима у перилитетској фази Цупа Федерације, освојила је утакмицу у једном пражњи.

У наредних неколико година Јулиа је изгубила стабилност резултата и само је ретко освојила више од 1. коло унутар једног турнира. Када је њена оцена пала на 50. места, пробој се догодио у двоструком пражњењу. Заједно са партнером Иарослава, Сведиговаиа Горгес достигла је одлучујуће сукоб на турниру у Ауцкланду, а потом у дуету са дисконтним дисквалификацијом барбора Заблавовои-Стритсоваиа погодила је 1/4 Вимбледоно-финала.

Међутим, у личним борбама ситуација је и даље била жалосна. Само двоструко је досегло 4. коло и на крају сезоне 2015. године чудесно је чувано у првих 50. Али у 2017. години у Купу Кремља, Јулиа, са ЛХА, осветила се за прошли пораз, а без икаквих посебних проблема достигла је одлучујући меч, победила Дариа Каскин, која је била домаћица турнира. Успех говора Москве вратио је девојку у двадесет вођа.

Јулиа је у овој држави прешла на почетак сезоне 2018. године на првом турниру је вратила право да се пријави за ВТА наслове. Поново је освојила Цлассиц Цлассиц у Окланду и достигла је одлучујућу фазу такмичења у Санкт Петербургу, Дохи и Цхарлестону. Истовремено, Горгес је играо своје прве полуфинале Вимбледон турнира, али је позната Серена Виллиамс није могла да је победи.

Лични живот

Као и многи узраст 2000-их, Горегеси преферира да не рекламира догађаје личног живота и не говори ништа навијачима у кратким и неколико интервјуа.

Фотографија у "Инстаграм" Иулиа је углавном истрошена. О присутности деце и супруга ништа не зна, али постоје информације да сада спортиста путује тренером, а понекад и на излете са мамом.

Јулиа Горгес Нов

Почетком 2019. године, Јулиа, боравак у рангу 25. рекета света освојила је 2. назив на ВТА Ауцкланду, победила се у завршном Канадском Бианцу Андрееском, а затим је отишла на Аустралиан Опен Цхампионсхип и први круг изгубила Даниела Цоллинс од САД-а.

Љети је спортиста проглашена турниром у Бирмингхаму и поуздано се противи таквим спортистима као Даниан Иастремскаиа, Евгениа Родина, Иулиа Путтсева и Петер Мартицх. Међутим, обрасци који се огледају уочи конкуренције није било довољно за освајање наслова, а у финалу је изгубила од Асхлеи Барти са оценом 3: 6, 5: 7.

У Вимбледоновском турниру, девојка је имала достојну отпорност на Варвар Флинк и Елена-Габриеле Русо, али тада је Серена Виллиамс била поново у свом ривалу, која је прекршила победу и није пустила звоно у четвртом кругу.