Nikita Porschnev - biografija, novice, fotografija, osebno življenje, biathlete, žena Anastasia Morozova, "Instagram" 2021

Biografija

Nikita Porschnev - zvezda ruskega biatlona. S svojim glavnim problemom, streljanje smučar meni, da se udeljak mišične mase, in glavni uspeh je seznanjen s prihodnjo ženo. Danes, po trenerju ruske nacionalne ekipe Sergey Belozeroov, je športnik med biatleti visoke, vendar ne elitne ravni, medtem ko napreduje od dirke na dirko.

Otroštvo in mladino

Biatlonist se je rodil že zgodaj pomladi leta 1996 v Saratov. Nikita je napolnjena Plejada ruskih športnikov Bat, med katerimi sta dva Paul nogometaš in sanator, kot tudi trener na smučanju in biatlon Alexander Leonidovich, mentor paraolimpijskega prvaka Mary IOVLEVA, zdaj, na žalost, pokojnika.

Starši športnikov se imenujejo Dmitry in Tatiana, prihodnji prvak pa je študiral na Saratov šoli št. 76, ki se nahaja na češnji ulici mesta na Volgo. Od 24 oseb v izpustitvi Nikita 23 je prejelo visokošolsko izobraževanje.

Prvotni športni trening Pischneva je bil prejet v SARATOV SKUPI SKUPILA OLLIMPIC REZERVACIJE št. 3. Prvi trener Nikite je bil Vladimir USOV, fotografija, s katero je bila večkratna masa Biatlete - 193 cm, večkrat odložila težo 79 kg). Pri usposabljanju je bil fant odložen ali pa je bila vrsta sramota.

Biatlon.

Na juniornem svetovnem tekmovanju Junior, Pisninev, ki je bil debel v starosti 19 let. On je trikratni zmagovalec svetovnega prvenstva med mladinci v releju.

Uspešno za tekmovalca, ki je nastal leta 2017, ko je Nikita začela igrati ekipo Khanty-Mansiysk. S podporo Nizhnevartovskega namestnika Pavel Larikovska Porschnev je začel financirati vse stroške športa (za opremo, inventar in pristojbine) na račun regije, bogate z ogljikovodiki.

Potem je Nikita začela govoriti na ruskem prvenstvu za odrasle biatlon. Prva sezona je bila za športnika uspešnega: Pistennnev je postal trikratni prvak Rusije, prav tako pa je osvojil bronaste medalje v Sprint in Mase Start. Kasneje, biatlonist pod vodstvom trenerja Sergeja Belozeroov je postal lastnik ruskega pokala.

Odlična statistika je pokazala porno na zimski univerziji, ki je potekala v Krasnoyarsk. Na predvečer 23. rojstnega dne je športnik osvojil glavno nagrado tekmovanja - zlato medaljo in po 3 dneh - srebro.

Sezona 2018/2019 se šteje za najboljše v biatlonski karieri. Prvico v ruski nacionalni ekipi na svetovnem pokalu, je prišel na ciljno črto 36.. Kasneje je osvojil 3. mesto v releju na svetovnem prvenstvu. Hkrati se držijo prve osebne tekme na svetovnem prvenstvu. V sprintu je vzel 37. mesto in prvič udaril ekipo, ki bo sodeloval v masovni začetek na stopnji CM v Annecy, je končal 18..

2020 se je neuspešno začela za biatlete. 16. januarja, v Sprint Race na odru svetovnega pokala v Rupolding, je Saratov Sathedral prišel 70. mesto. Prej v releju v Oberhof Nikiti je končal 5. mesto, zato se je moška ekipa Rusije izkazala, da je na 4. mestu. Na evropskem prvenstvu, ki je potekal v Minsku, je športnik tudi pokazal, da ni najboljši rezultat, ki se je dvignil na 8. mesto na področju preganjanja.

Kljub temu so ventilatorji prepričani, da se bo športna biografija Porshnev nadaljevala z novimi zmagami. Športnik je tisti, ki naj bi bil - žena v zasledovanju, ki je osvojila srebrno medaljo.

Osebno življenje

Osebno življenje smučenja streljanja je povezano tudi s svojim najljubšim športom. Aprila 2018 je Nikita ponudil kolegu v Biatlonu Anastasia Morozovi, 10. maja 2019 pa se je poročil z njo. Snapshots iz poroke športnikov so objavljeni na svojih straneh v "Instagramu".

Guy ljubi ruske komedije, na primer, "policist iz Rublevka." Poleti leta 2018 je Pischnev utrpel načrtovano operacijo, da bi odstranil Grand.

Nikita Porschnev

V avgustu 2020 je bil PSTHENNEV pridržan na letališču med inšpekcijskim pregledom pred letalskim domom po pristojbinah. Razlog je bil težo s prekomerno telesno težo svoje prtljage. Izkazalo se je, da se je trenerji biatlete odločil, da se mu na ta način norčujejo, da bi dal dumbbell na vrečko športnika. Kot je Artem Istomin in Dmitry Shukolovich pojasnil kasneje, je Nikita sam naredil podobno šalo.

V novembru 2020 je PSTHENNEV padel z okužbo koronavirus. To se je zgodilo ob prihodu v Khanty-Mansiysk, kjer je športnik prispel na pristojbine. Kot je njegov trener kasneje ugotovil, je bolezen zlahka nadaljevala, ampak čudna. Temperatura je bila shranjena na površini 37,0-37,2 stopinj, medtem ko se je med telesno aktivnostjo povečala na 38. Odločeno je bilo, da nekaj časa začasno ustavi usposabljanje in tekmovanja. Torej, Nikita je bila napovedana za sodelovanje v fazi skodelice Rusije, ki je potekala v Izhevsk, vendar zamujena tekmovanja.

Zdaj je zdravstveno stanje biattrote mu omogoča sodelovanje na dirkah. V januarju 2021 je PSTHENNEV prišel na progi prve faze pokala IBU, ki je potekal v nemškem Arberu. Program zagotavlja kratek individualno dirko, sprint in rele. Ruska ekipa, ki je dobila tudi Karim Khalili, Evgeny Idov in Semyona Susailov, je bila 6. v splošnem stanju. Trener je opozoril, da je bat pokazal dobre rezultate, toda preden se je raven sezone ni dvignila.

Ob koncu januarja 2021 je Nikita postala članica evropskega prvenstva v poljskem Dresser-Zdroj. Poleg tega, Evgeny Garanichev, Yevgeny Idinov, Daniel Serokhvostov, Kirill Streltsov, Semyon Suchilov, Karim Khalili je prišel na avtocesto.

V začetku februarja 2021 se je v Pokluku začel svetovno prvenstvo Biatlon.