Matteo Berretttini - fotografija, biografija, osebno življenje, novice, teniški igralec 2021

Biografija

Matteo Berretttini je začel igrati tenis od 4 let. Razdalja in vztrajnost mu je pomagala postati zvezda športa in vstopila na top 20 ATP.

Otroštvo in mladino

Matteo Berretttini se je rodil 12. aprila 1996 v Rimu, Italija. Groba skupaj z Brother Yakopojem, ki je postal tudi profesionalni športnik. Malo je o zgodnji biografiji prvaka. Začel je študirati tenis, ko je bil star 4 leta in hitro dosegel visoke rezultate.

Osebno življenje

Dolgo časa je osebno življenje tenizista ostalo skrivnost za ventilatorje. Toda v letu 2019 so se novice o tenisu tonik pojavile novice, da je Berrenttini ugotovljen z Ayla Tomlyanovichom - nekdanjim dekletom Nicka Kirozh. Par je imel skupno večerjo v restavraciji v New Yorku, vendar športnik ni komentiral odnosov.

V prostem času, mladenič obišče nogomet in košarko. Bolan je za LeBrona Jamesa in ekipo FIorentina.

Tenis.

Berrettini, ki je bil debel leta 2013 na terminskem terminskem plačilu ITALIJA F21, kjer je poražen. Že leto kasneje se je športnik odločil, da poskusi moč na turnirju Challenger v Friedinu, vendar je izgubil za Dustin Brown. Naslednja leta, mladenič, ki se je porabil za usposabljanje in izboljšanje spretnosti.

Marca 2015 je teniški igralec nastopil na terminskem času Turčije F11, kjer je zmagal Miki Yankovich. Dosegel je četrtfinal, vendar se je odpravil na Edward Emerein v dveh sklopih. V istem mesecu je Matteo sodeloval na dvojnem turnirju s Filippo Baldi, s katerim je osvojila prvenstvo. Prinesel je športnik, da je udaril v ATP rating, kjer je vzel 1674. položaj.

Med letom je mladenič sodeloval pri različnih turnirjih uspeha, vendar pa je moral vzeti odmor zaradi poškodbe kolena. Šele septembra 2016 se je Berrenttini vrnil na tekmovanje in takoj zmagal na turnirju ITALIJA F27 v paru z Jacopom Stephaninijem. Potem je igralec tenisa nastopil na izzivalcu v Brescia, kjer je premagal Tommyja RomRead, vendar se je umaknil v Luke Bath. Že na koncu sezone se je perspektivni igralec povečal na 435. mesto v ATP.

Ko je Matteo dosegel 264. linijo bonitetne ocene in vstopil v top 300, je nastopil v krogu ATP, vendar je na prvi stopnji Fabio Famini izgubil. Potem je sodeloval v Challengeru v San Benedettu, kjer je osvojil glavno nagrado. Rezultat mu je omogočil skok na enkrat na nekaj položajih, po turnirju v Istanbulu, zaprite sezono na 135. mestu.

Med avstralskim odprtega prvenstva je igralec tenis izgubil v odločilni turneji, vendar je uspel priti v glavno mrežo večjega turnirja čelade. Že v prvem krogu je bil iztrebil Adrian Mannarino. Po tem se je športnik pojavil na švicarskem prvenstvu, kjer je bil zmagal prvi naslov ATP po zmagi nad Roberto Bauttoyjem Agut.

V istem letu je Berrenttini njegov nastopal na turnirju Wimbledon, kjer je premagal Jack Nau, v ameriškem odprtem prvenstvu pa je bil poražen. Kljub izgubi je športnik uspel dopolniti sezono na 54. mestu.

2019 je v drugem naslovu ATP pripeljal v en sam izpust po zmagi nad Philipom Kraminovichom na odprtem prvenstvu Madžarske. Med mednarodnim bavarskim prvenstvom je dal način krščanskemu garinu.

Naslednja zmaga je potekala na Alexander Zverevu na odprtem prvenstvu Italije. Trofeja veriga se je nadaljevala na turnirju v Wimbledonu, kjer je Matteo prišel na 1/8 velike čelade in dal zmago Roger Federer. Potem, zahvaljujoč zmagom GAEL MONTFIS, je Italijan prišel na polfinale velikega klobuka, vendar je bil Rafael iztrebljen.

Matteo Berrenttini. \ t

Septembra 2019 je igralec tenisa obiskal Rusijo, da sodeluje na odprtem prvenstvu Sankt Petersburga. Uspešno je premagal konkurente, vendar je na koncu dal pot Herra Gerasimov. 14. oktobra istega leta se je Berrenttini dvignil na 11. mesto ocene ATP.

Zdaj se Matteo nadaljuje. Ventilatorji gledajo njegove uspehe na strani v "Instagram", kjer so objavljene novice in fotografije. Mladenič poskuša ohraniti športno obliko - s povečanjem 196 cm tehta 90 kg.