Valeria Semeova - fotografija, biografija, osebno življenje, novice, "Ples z zvezdami" 2021

Biografija

Valeria Semeova - plesalka, koreografinja in učitelj plesa za otroke. Priljubljenost ima splošno javnost, ki sodeluje v televizijskih programih. Za Valerianimi rameni so številni turnirji in tekmovanja, v katerih je zasedla nagrade in častne kraje.

Otroštvo in mladino

Native mesto Valeria - Tallinn. Rodila se je 30. decembra 1988. Dejstvo, da bo njena biografija povezana s plesom, je takoj postalo jasno. Mati Victoria Tverko je podprla Lero. V otroštvu je vzela hčerko, da bi jo igrala plesalka. Učitelji so takoj opazili v semenskem potencialu. Že v mladih turnirjih, Valery je bila med zmagovalci.

Del družinskega proračuna redno je potekal na nakup kostumov in posebnih čevljev, vozovnic za vstopnice in nastanitev za tekmovanja. Vendar se je izplačal z zanimanjem, ko je Valeria začela izvajati prve profesionalne uspehe. Semenova je potrjena v intervjuju, da je bila podpora ljubljenih med njegovo oblikovanjem kot umetnik izjemno pomembna.

Osebno življenje

Kot se pogosto zgodi od predstavnikov kreativnih poklicev, je Valeria izbrala zakonca med sodelavci. Sreča koreografa v njegovem osebnem življenju je bila Anton Semespom. S plesnim partnerjem se je izkazala, da je na parketu na turnirjih in demonstracijskih predstavah. Razumevanje v par je bilo na takšni ravni, da so se mladi ljudje odločili, da se zavežejo poroko.
View this post on Instagram

A post shared by Valeria Semenova (@semenova.valery) on

Valeria vodi osebno stran v "Instagram", kjer je fotografija redno razdeljena s svojim možem, slike iz potovanja in s pomembnimi dogodki za to. Dancer ima rad, da predstavlja v kopalki, ki dokazuje zaostreno figuro, in podpira fitnes, vendar ne velja za rast in težo.

Ples.

Valeria Semenova je začela svojo kariero v svoji domači Estoniji. Najprej dekle ni razmišljalo o tem, da bi se njena prihodnost lahko povezala z drugo državo. Periaktivni plesalec je hitro dokazal, da ne bi bil omejen na lokalne trofeje. Postala je evropski prvak v latinskem ameriškem plesam med strokovnjaki. Na njenem računu sta bila kmalu dva prvenstva v Estoniji, najvišja nagrada španske konkurence za latinskoameriške plese med ljubiteljem. Valeria je dosegla tudi polfinale festivala Blackpool.

Od leta 2006, plesalec deli izkušnje in spretnosti z začetniki umetniki in športniki. Med oddelki učitelja je veliko študentov, ki so uspeli postati nagrajenci prestižnih plesnih tekmovanj.

V letu 2010 je bil Semespon med udeleženci estonskega kolega "Ples z zvezdami". Ko je dosegel polfinale, je pridobil sočutje za veliko občinstvo. V letu 2015, skupaj z Anton Semespom, je Valerija govorila na ruskem prvenstvu in osvojila bronasto medaljo. Leto kasneje se je pojavil par na prvenstvu evropskega prvenstva v latinskoameriških plesih med strokovnjaki in postal zmagovalec. Na turnirskem semepoju je bila izvedena soba, imenovana "predanost mami".

Status Vice-Champion je bil prejet leta 2018 in osvojil bronasto medaljo na evropskem Tango prvenstvu. Leto kasneje je prejela naziv zaključnega prvenstva svetovnega prvenstva v isti smeri. V istem letu 2019 je Semelova osvojila skodelico severozahodnega okrožja Rusije.

Leta 2020 je v Sloveniji ponovno vstopila na Show "Ples z zvezdami". Tokrat je bil prenos posnet na ruski televiziji za kanal "Rusija-1". Actor Artem Tkachenko je postal partner plesalca. V prvi številki programa Semespon in Tkachenko je predstavil javnosti Jiva. Drugi dostop do parketa je zaznamoval izvršitev Quixtepa pod skladbo "v pristanišču Cape Town." V naslednji fazi tekmovanja je par plesal Sambu pod sestavo "Dragi moji Muscoviti", in tudi pokazala usposobljenosti skupne izvedbe Rumba. Ona je osvojila občinstvo in tango tekmovalcev.

V finalu 1/4 so se plesalci odločali za presenečenje navijačev. Soba so postavila s sodelovanjem Sina Artem Tikhona in izvedel Waltz pod pesmijo "žerjavi". Polfinale so umetnikom omogočilo, da poskusijo na slikah Bullfeight in njegovega partnerja med Pasodoblom. Strastni in čustveni ples z uporabo nožev, ki se spominjajo žirije in televizijskih gledalcev.

Usoda udeležencev predstave rešuje glasovanje občinstva, zato so opazovalci glavnega prenosa so bili preizkušeni na desni strani Tkachenko in Semsonovovoja.

Valeria Semenova zdaj.

Valeria uči na moskovski šoli visoki ravni. Njen glavni profil je Argentinski Tango, kot tudi usposabljanje otrok. Semenova nadaljuje izvajati izvajalce in športno kariero, ki govori na mednarodnih in regionalnih tekmovanjih kot tekmovalec.