Irina Kazakevich - Biografija, Novice, Photo, Osebno življenje, Biatlete, World Cup, Visine 2021

Biografija

Irina Kazakevich - Biathlete, Master of Rusije. Ima odlično hitrost in naročilo pri streljanju.

Otroštvo in mladino

Irina Vladimirovna Kazakevich se je rodila 29. oktobra 1997 v Berdsk, Novosibirsk regiji. Kmalu so se starši preselili v Omsk, nato pa Yekaterinburg. Tam, biathlete življenja zdaj. Po njenem mnenju je to popolno mesto: ne tako majhno kot berdsk, in ne tako glasno kot Moskva.

Irina se je ukvarjala s prvo šolo olimpijskega rezervata. Pri 13 letih sem prišel na trener Mikhail Viktorovich Shashila, ki je pripravljal tudi Svetlano Mironov. Človek je razvil svojo metodologijo razredov, ki so vključevali streljanje, funkcionalno usposabljanje, opremo. Vsako leto sem spremenil program in gledal, kaj je primerno. Vedel sem, kako najti pristop k športniku, razstavljamo podrobno vse nianse, ni uvedla mojega mnenja. Ko se je oddelek pritožil, da je težko, je Mihail Viktorovich odgovoril, da je bilo enostavno samo v jedilnici in doma na postelji.

Poleg velikega usposabljanja se je Kazakevich ukvarjal z jogo, fitnes, pilates.

Dekle je diplomiral na Uralski državni univerzi za fizično kulturo, kjer je preučil nogometnega igralca Oleg Shatov.

Biatlon.

Športna biografija Kazakevich se je začela leta 2015. Irina je sodelovala na evropskem Junior Olimpijski festivalu v Avstriji, kjer je vzel šesto mesto v sprintu in dvanajsti v Retazit.

Na svetovnem mladinskem prvenstvu v letu 2018 je Odeja postala bronasta medalja v individualni dirki, ki se je uvrstila petnajsto mesto v sprint in osemnajste - v prelezanju dirke.

Istega leta, deseta, enajsto in devetnajsto mesto zaseda deseto, enajsto in devetnajsto mesto na juniornem evropskem prvenstvu.

Kazakevich je v prvenstvu leta 2018 leta 2018 osvojil bronasto medaljo v releju v reprezentanci regije Sverdlovsk. Nikoli ni zamudila streljanja, čeprav se ponavadi ne spopada s čustvi.

Na UniversiaDe-2019 v Krasnoyarsku, Silver je zmagal v sprintu za 7,5 km, umaknil Catherine Moshkovka in prehitevanje Tamar Voronina. Irina je zaostajala za vodjo za 2,9 sekunde, ko je končala 3 pogreškov pri streljanju.

Osebno življenje

O osebnem življenju športnika ne želi govoriti. V prostem času je všeč planinski smučanje, snowboarding in padalo skokov.

Irina je prijazna s Tamaro Voronino in Svetlano Mironovo. Dekleta se pogosto spočijo skupaj, polagajo skupaj v "Instagramovih" skupnih fotografijah iz najbolj neverjetnih vogalov Rusije.

Kazakevich ima rad ustvarjalnost u Nesbe, romanov "grofon Monte-Cristo", "Chantaram" in "Kako jekla Hard", knjige o športu in šport psihologije kaljeno.

Rast športnikov 171 cm, teža 56 kg.

Irina Kazakevich zdaj.

Med samoizolacijo, biatlete, ki se je trenirala doma, zavijala joške, posebne vaje. Irina je pripeljala visoke upanje za prihajajočo sezono, saj je Mihail Shashila imenoval glavno trenerja ruske ženske ženske.

Kazakevič je v septembru 2020 postal prvak Rusije na tekmovanjih za biatlon v Tyumen, ki predstavljajo Sverdlovsk regijo. Irina je prešla brez zamujenih vseh štirih gasilskih dirk, ki je Margarita Vasilyev iz Krasnoyarskega ozemlja in Larisa Cooklin iz avtonomnega Okruga Yamalo-Nenets.

Novembra 2020 je Biatlonist vstopil v rusko nacionalno ekipo, ki je odšel na prvo in drugo stopnjo svetovnega pokala v finski conlioachti. Svetlana Mirona, Larisa Kuklin, Evgenia Pavlova, Ulyana Kaisheva, Tamara Voronina, Anastasia Goreeva, je vstopila v ekipo. Christina Cindstov in Ekaterina Yurlov-Perht sta šla v znižanje. Prva je že zdavnaj razglasila željo po rojstvu otroka, tako da njena odsotnost ni postala presenečenje. Toda Ekaterina "dostavljena" trenerji dobesedno pred odhodom, nenadoma spoznavanje nosečnosti.

V posamezni dirki ruska ženska ekipa ni pokazala ničesar fenomenala. Kazakevich je bil na 52. mestu. Najbolj ofenzivna stvar je, da se je v prvem krogu začel med voditelji, toda na drugem ognjurjenju so zamudili četrto in peto kašo. Sergey Chepikov je tudi opazil, da je v zadnjem krogu morala teči skozi zelo zlomljeno smučanje. Zlata medalja je vzela italijansko dorothea Virr, Silver - Deniz Herrman iz Nemčije, brona pa je šla na švedsko Yuhanno Scottheim.

Na Sprint 7,5 km hitrosti je bila veliko višja. Na Irini, ki leži v naglici, je ena kartuša vrgla, da je eden od tarč moral dokončati rezervno, o tem je izgubila veliko časa. Na zadnjem krogu športnik ni imel dovolj hitrosti. Vzela je 28. mesto. Švedski Hanne Eberg je zmagal, nagrade, ki jih je zasedla Norvežana Marte Olsby-Roycelane in Caroline Knotten. Toda Tyryl Ekchheff ni zaključil treh ciljev na Liezki in padel iz boja za medalje.