Sergey Schubenkov - Biografija, osebno življenje, fotografije, novice, atletika, doping, "Instagram", športnik 2021

Biografija

Sergey Schubenkov je ruski sprinter, katerega dosežke se izračunajo po nagradnih bazenih, vključno z zlatimi medaljami na turnirjih različnih ravneh. V svoji profesionalni biografiji je bilo dovolj prostora in vzpostavljanja nacionalnih evidenc in obtožb za uporabo dopinga.

Otroštvo in mladino

Športnik se je rodil 4. oktobra 1990 v Barnalu. Od zgodnjega leta se je fant udeležil različnih oddelkov. In to ni presenetljivo, ker je njegova mama Natalia Schubenkova naredila kariero v semisborbi, sodelovala na olimpijskih igrah iz leta 1988 in 5-krat postane zmagovalec prvenstva ZSSR.

Deček iz treh let je poskusil sile v različnih športih. Vpletena v plavanje, igral hokej, nogomet in šah, odšel v oddelek Taekwondo.

V intervjuju je Runner dejal, da je na primer naslednja, je govoril o boksu. In jutri ga je mama pripeljala do ustreznega trenerja. Pogosto je bilo njegovo bivanje v krogu omejeno na mesec, nekje pa je bil odložen za let. Prihodnji športnik se je uspelo celo naučiti v glasbeni šoli klavirja.

Od nekdanjih hobijev tekača je ostal hokej. Res je, on sam ne gre na led, vendar z zanimanjem gleda tekme KHL in NHL. Do 10 let so bile urejene prednostne naloge, najstnik pa je šel na del atletike. Njegov prvi trener je bil upanje Klevtovaže. Kasneje je njen mož Sergej Klevtsov prevzel mentorstvo mladih, ki je domačega Barnala.

Mimogrede, celo pred začetkom rednega usposabljanja, je sin imetnika ex-rekorde ZSSR pokazal dober potencial. V 10 letih je Sublenkov osvojil tekoče zvezno. Resna priprava na tekmovanja se je začela pri 14. letu.

Hkrati se je Sergey v šoli dobro šel v šoli - naveden je bil le en štiri. Študent je opravil izpit v ruskem jeziku, pridobival visoko oceno. S takšnimi rezultati je bilo zlahka vneseno na univerzo v domačem mestu na Pravni fakulteti.

Športnik se je ukvarjal s tem, kako ga je sam postavil, "resnično" - obiskal vsa predavanja, ki je skrbno razumela pravne akte. Toda v zadnjih tečajih, zaradi priključkov, je študiral "rokavi".

Atletika

Že na 16, je Runner izpolnil standard, ki je dosegel naslov kandidata v Magistrskem športu. Hkrati je v mladinskih tekmovanjih prvenstvo Rusije postalo vodja dirke. Leto kasneje je postal zmagovalec poletnih mladih črnih morskih iger.

Najuspešnejše obdobje v karieri mladega športnika je bilo leto 2009. V poznem pomladi - zgodaj poletje je Sergey spet govoril na prvenstvu države, ki je prejel vozovnico za Evropski forum na juniornem evropskem prvenstvu.

SPRINTER na razdalji 110 m z ovirami prejela 2. mesto, hkrati pa nastavite zapis med polfinalno dirko. Istega leta je Schubenkon izpolnil normo magistra športa.

Zlata medalja poletnih iger 2010 o poletnih igrah leta 2010, ki je bilo debitirano na svetovnem prvenstvu, kjer je prišla na ciljno črto 25. stoletja. Vendar je ta neuspeh samo spodbudil Sergey. Že v letu 2012 je sodeloval na prvi resni konkurenci "na ravni odraslih". Potem se je mladenič vrnil domov v status zmagovalca na evropskem prvenstvu v Helsinkih.

Pri 23, športnik je postal bronasti medalje svetovnega prvenstva, ki je potekal v Moskvi. Potem je uspel dobiti 1. mesto v Evropi.

V svoji najljubši razdalji, ki teče z ovirami na 110 m, mladenič ni mogel uspelo pokazati na štoparici, ki je manjša od 13 sekund. V Pekingu v letu 2015 je končno namestil ne le osebno, ampak tudi nacionalni rekord - 12,98 sekund. Drugo in tretje mesto je sprejel Yamaic Hansl George Pergament in American Aris Merritt.

V letu 2016 je bila ruska nacionalna ekipa v središču pozornosti zaradi dopinga škandala. Kot rezultat, ruski športniki niso bili dovoljeni na olimpijske igre. Svetovni prvak je izrazil obžalovanje na tem področju, vendar se je odločil, da se pojavi pod nevtralno zastavo. V intervjuju s Schubenkov je navedel, da je to njegova edina možnost, da nadaljuje svojo kariero. Sergey je poslal dokumente v IAAF, ki izraža pripravljenost za vožnjo mednarodnih tekmovanj v statusu nevtralnega športnika.

V taki amplua je šel v svetovni pokal v Londonu leta 2017, od koder je srebro pripeljala domov. Dolgo pričakovana zlata medalja je imela Jamajški športnik Omarja Macleoda, ki je zaključil z rezultatom 13.04 sekund. Ruska sprinter pred zmago ni bila dovolj za desetino sekunde.

Evropsko prvenstvo v letu 2018 je postalo profesionalno biografijo športnika enega najbolj razburljivih. V pregradni sprintu na 110 m se je odrekel Francozu Pascal Martino-Lagard le 0,002 sekunde. Zmanjšala ciljno črto, mladenič se ni mogel upreti nogem, toda pred zadnjim je verjel v zmago in celo vložil pritožbo na odločitev sodnikov. Vendar pa je bila po pol ure pobuda zavrnjena z določitvijo prvega kraja Lagarda.

Srebrni medalj športnika je prejela na svetovnem prvenstvu v Dohi leta 2019. Tokrat je ameriška donacija Holoway postala vodja dirke.

Seveda je Sprinter sanjala o pridobivanju naziva olimpijskega prvaka, vendar je pandemija okužbe oronavirus prilagajala prilagoditve. Ob tej priložnosti je Sergey govoril v programu "Dnevnik Olympiad, ki ni bil ...". Samo-izolacija ga je prehitela v Barnalu. Športnik je šel na jog, čeprav je večina časa preživela usposabljanje doma - raztegnjena na preprogo.

Doping.

Skrivne sanje za sodelovanje v olimpijskih igrah, za več razlogov je bilo preloženo v celotni karieri tekača. Odstranitev ruske nacionalne ekipe od udeležbe na mednarodnem turnirju v letu 2016, pandemija koronavirus - vse te nadležne okoliščine so postale ovira za cilj.

In na začetku leta 2021 se je Schubenkov izkazal za središče ruskih medijev. Omrežje ima informacije, da je športnik opravil pozitiven doping vzorec. V svoji krvi so odkrili sledove "furosemide". To pomeni, da je znano v profesionalnih krogih, ki se uporabljajo bodisi za osamljeno težo, ali za prikrivanje drugih zdravil.

Za kaj Sergey izgubi težo, je nejasno - z višino 190 cm in tehta 75 kg, ni potrebe po tem. Seveda, govorice so plazile na internetu, da je Runner bo skrival uporabo drugega dopinga s pomočjo furosemide.

Sprinter se je močno odzval na obtožbe, ki so poklicali nepreverjene informacije na internetni obrekovanju. Hkrati športnik ni zanikal dejstva, da je prejel pismo iz enote za celovitost atletike, vendar je njena vsebina zavrnila razkritje tiska.

Poleti je bilo dovoljeno stanje. Izvedena je bila preiskava, zaradi česar so bile odstranjene vse obtožbe v zvezi z ruskim športnikom. Vpliv videza v telo, ki je prepovedano pripravljati tekmovalce zdravil, je bil preprost. Dejstvo je, da je Sin Sprinter of Konstantin predpisal zdravila, nos na seznamu WADA. Ni težko, da so delci zdravila ostali v kuhinji (starši so morali pripraviti tablete na določen način, saj 3-mesečni otrok ne more preprosto pogoltniti). Naključni udarec na telo Sergeja te mikroskopske ostanke in povzročil pozitiven test.

V intervjuju, potem ko je bil rezultat preiskave znan, je Sergey dejal, da je celoten proces povzročil njegov velik stres. Nenehno sem zahteval nekaj dokumentov, je bilo veliko črk - v primeru ni bilo manj kot 100 listov. Ko je bila razsodba izražena, je Schubenkov doživel olajšanje.

Osebno življenje

Schubenkov se je poročil leta 2015 na dekle, od koga se je srečal še v učencu. Annatova žena je študirala tudi na Pravni fakulteti, vendar je na tečaju mlajšega. Srečanje s športnikom ni bilo zainteresiranih za šport, kasneje pa se je začel poglobiti v substraties, kar je povedal zakoncu o potencialnih tekmecih.

Zlata nagrada-zmagovalec svetovnega pokala 2015 je dvakrat postala oče. Prvorojenca se je Yaroslav rodil leta 2018, leta 2020 pa se je pojavil na svetlobo. Nadezhda Schubenkov se je v intervjuju delil: njen sin po poskusu vloge njegovega očeta, postal mehkejši, nežen in ljubeč. V vsaki brezplaki minuti se najemu domov družini.

Tekmovalec ne skriva svojega osebnega življenja - na svoji strani v "Instagramu" veliko fotografij z ljubljenimi. Tudi športnik vodi profil v Twitterju, vendar ta socialna mreža raje objavi informacije o svoji profesionalni biografiji.

Sergey Schubenkov Now.

Izkušen stres zaradi pozitivnega preskusa dopinga, na srečo, ni vplival na športnika za usposabljanje. Na prvenstvu Rusije, Cubenkov na razdalji 110 metrov z ovirami je trajalo 1. mesto. In malo prej Sprinter postavite sezonsko zapis v polfinalno raso, nastavitev časa 13.24 sek. - Najboljše v Evropi.

Vprašanje z udeležbo na olimpijskih igrah je najbolj zaskrbljeno tekač, ker je bil šest mesecev suspendiran zaradi obtožb za uporabo prepovedanih drog. Na srečo, po odstranitvi vseh sumov in zmag na ruskem prvenstvu, je športnik uspel dobiti nevtralen status in dovoljenje za delovanje v Tokiu.