Dmitry Loginov - Biografija, Novice, Photo, Osebno življenje, Snowboarder, Freestyle, Svetovni prvak 2021

Biografija

Prvi trener Dmitry Loginova je dejal o svojem učencu, kot je ta: "Piše novo zgodbo o ruski deski." Skrivnost uspeha Dmitry Loginova je preprosta - mladenič še vedno misli, da ni dosegla ničesar. Zato ne preneha prizadevati za nove vrhove - tako v neposrednem in figurativnem pomenu besede.

Otroštvo in mladino

Snowboarder se je rodil 2. februarja 2000 v Divjegorsku. Oče se je ukvarjal z gospodarskimi športi, njegova mama pa je igrala odbojko. Zato je bil v vsem tem, da je bil zabojen hobiji v tej smeri, je bil fant vedno spal s podporo odraslih.

Vse se je začelo v lekciji telesne vzgoje. Potem je bila Dima stara deset let. Pridobili so promocijske fante v šolo olimpijske rezerve. Trener Alexei Vorigigin je vprašal učence: »Kdo želi postati prvak?«. In prijava so najprej dvignila roko in jorila: "Jaz sem!".

Dmitry Loginov in njegov trener Alexei Vorigigin

Rodigin je takoj opazil, kako so oči Dima ujele. Poleg tega je bil fant močan in visok (zdaj je njegova višina 180 cm, teža je 78-80 kg), zato je bilo odločeno, da poskusite, čeprav je fant ni dobil na deske. Sanje, da postanejo strmo športnika, je prispevala v gorečnost in preusmeritev študenta.

Trener je izbral naklon za učenca bolj zapleten, razredi so potekali vsak dan. Starši so tudi opazili - Sin z veseljem je pobegnil na Alexei Hughguin, kljub utrujenosti in vzporednem usposabljanju Karata.

Nato je fant spoznal, da je kombiniranje dveh odsekov težko in sčasoma izbral snowboard. Razredi so postali intenzivnejši, zato v običajni šoli ni bilo težav. Mimogrede, učitelji so se obravnavali z razumevanjem akademske uspešnosti. In priljubljeni predmeti Loginov je ostal biologija in anatomija. Seveda je bilo znanje fiziologije zelo koristno v svoji karieri.

Športna kariera

Na domačem ozemlju je Dmitry pokazala odlične rezultate na lokalnih tekmovanjih. Prvit na mednarodnem prizorišču je potekal, ko je bil star 15 let, - na evropskem pokalu v Landgrafu. Res je, da je novinec pokazal povprečni rezultat, pri čemer je 33. mesto v vzporednem slalom.

V fazah svetovnega pokala v letu 2016 v Italiji je prišel 49. na tekmovanju vzporednega velikan slaloma (Gigant). Potem je bil dodeljen znanje o "magistrskem športu Rusije mednarodnega razreda".

Kot del nacionalne ekipe v letu 2016 v Rogle (Slovenija) je Loginov postal svetovni prvak med mladinci. In prva glasna zmaga se je zgodila leta 2018 v Badgastinu (Avstrija), kjer je Snowboarder pokazal najboljše rezultate na fazah svetovnega pokala.

To mu je dalo vozovnico za olimpijske igre v Phenchanu. Potem v Južni Koreji, je bila predstavljena le ena od disciplin - "gigant". Prvotni športnik ga je pripeljal na zadnji kraj kvalificiranja, zato v finalu 1/8, Dmitry ni prišel. Vendar pa je za najmlajši udeleženec, to ni povzročilo sanj.

Prvi neuspešen rezultat v olimpijski biografiji Loginov se samo strdi. Kmalu je začel dokazati še večjo hitrost pri prenosu poti. In v letu 2019, na svetovnem prvenstvu v Združenih državah na snegu in freestyle, je uspel obiti uglednih konkurentov, ki je zmagal kvalifikacije v velikan.

Dmitry samozavestno obidena "mojstri" - avstrijska Andreas Prompger, italijanska Edwina Koramatti in Vika Wilde. V finalu, rojen iz Divje, je tekmoval s Tim Mastnaya, glede na rezultate turnirja, ki je postal svetovni prvak v velikanu.

"Ne morem verjeti," prve besede zmagovalca po tej dirki. Mladi športnik je uspel spopadati ne le s čustvi, ampak tudi s težkimi vremenskimi razmerami zaradi sneženja. Prva zlata medalja ruske reprezentance in naziv najmlajšega svetovnega prvaka po neuspehu v Phenchano večkrat povečala zmogljivost deskarja na snegu.

Presenetljivo, naslednji dan, Dmitry je osvojil prvo mesto v vzporednem slalomu. In tokrat ni bilo brez zapisa - prijava je bila prva ruščina, ki je uspela vzeti zlato v tej disciplini.

Začetek leta 2020 za mladega človeka je zaznamoval še en dosežek - zmaga v vzporednem slalom v Kanadi na svetovnem prvenstvu. Predsednik Snowboard Federacije Rusije Denis Tikhomirov je opozoril na delo višjega trenerja Denis Salagayeva, ki je pravilno razdelil prijavno obremenitev, postopoma, ki ga je izpeljal v vrh v obliki.

Osebno življenje

Večkratni svetovni prvak na tekmovanjih Junior je malo zainteresiran za socialne mreže, tako da so redke fotografije na internetu povezane s svojo profesionalno biografijo. Vendar pa v intervjuju z deskarjem daje malo informacij o osebnem življenju. Vendar pa je razdeljena: v brezplačnih obtožbah in turnirjih, čas preference daje šport - nogomet, odbojka in košarko.

Kar se tiče oddaj, ne moti hokeja. In Dmitry ne boli za določen klub, vendar uživa v igri ruske reprezentance.

Tudi na počitnicah se prijava redno ukvarja z ohranjanjem fizične oblike. Od aprila do sredine maja, do poletnega usposabljanja, poskušala preživeti čas s prijatelji in ljubljenimi. Tudi, skupaj z družino, je izbran v toplih državah. Po koncu sezone gre v Sheregesh (regija Kemerovo), kjer se ukvarja s freeridom.

Dmitry Login Now.

Lastnik dveh zlatih medalj svetovnega pokala v sezoni 2020/21 je bil v senci rojakov. V Badgasteinu, januarja 2021, je lahko premagal progo v disciplini vzporedni slalom prvi, vendar zaradi kršitev je moral biti zadovoljen z drugo mesto.

Vendar se je na domači pisarni svetovnega pokala značilna. Torej, v "velikan" finale v letovišču "Bannik" je bil pred Igor Ja. Vzporedno slaloma se je sreča spet nasmejala športnika, kljub hitro poslabšanju vremenskih razmer (organizatorji turnirjev celo preložili tekmovanja za 3 ure).

Potem zlahka zavija Stepana Naumova, ki je na žalost navijači, naredil napako, ko je prehajal in vzel srebrno medaljo. Tretje mesto je šlo tudi v ruski Andrei Sobolev.

Marca 2021 na svetovnem prvenstvu v vzporednem velikem slalomu je Dmitry osvojil zlato.

Počivati ​​na lovorikah ni popolnoma v značaju fanta. Od otroštva je bila njegova najgloblje sanje zlata medalja olimpijskih iger. In zdaj, kljub nagradam, je, kot je izrazil njegovi starši, ne le ne "roll", ampak tudi meni, da nič drugega ni doseženo v življenju.