SYOM UNO - biografija, novice, fotografija, osebno življenje, slika, yudzuru Khan, višina 2021

Biografija

SYOM UNO je japonska drsalec, ki govori na nacionalnih in mednarodnih turnirjih v enem samem moškem izpustu. V času športne kariere je prejel številne prestižne nagrade. Zdaj v sredstvu učenca izjemnih trenerjev, je prvenstvo medalje štirih kontinentov, mladine in olimpijade odraslih, kot tudi svetovnega pokala. Za flip skok v štirih zavojih, napolnjen na uradnem turnirju, azijskih, ki je padel v bonitetno oceno Sokcobcobal Unije, je prejela certifikat knjige Guinnessa.

Otroštvo in mladino

Biografija Syoma UNO se je začela v japonskem mestu, imenovan Nagoya decembra 1997. Pri rojstvu je bil fant zelo šibek, tehta manj kot 1 kg, zato starši so bili zaskrbljeni zaradi zdravja, najprej ga ni zapustil za trenutek.

V intervjuju, družinskih članov - Oče, mati in mlajši brat Yuttsuki - je dejal, da je v otroštvu, je bila vasi večkrat hospitalizirana zaradi poslabšanja kronične astme in alergij na ultravijolično sevanje. Zdravniki so priporočali šport na dosežku 3-4 let.

Predstavniki starejše generacije so sledili priporočilom strokovnjakov in jih je razlikoval sin led palače, ki se nahaja v bližini hiše. Fant se je poskusil kot drsalec in hokejski igralec, kljub nestabilnemu počutju, Hoodobu in nizki rasti.

Sčasoma, mentorji iz športnega centra Nagoya, kot tudi zmagovalec mednarodnih turnirjev Mao Assad, ki je tam usposobil, ponudil UNO, da bi pospešil drsanje. V lekcijah je mladi športnik srečal Canopo Murakami, na katerega se je pozneje začel obravnavati kot boljši prijatelj in sestro.

Sprva je Syom, ki je resno odnesel vaja, obupan, ko nekaj ni delovalo. V vsakdanjem življenju je sovražil tudi vse, kar ni bilo tako. Tip se je tresel od jeze, izgubila vrstnike in starejše. Preseganje brata, ki se ukvarja z namiznim tenisom, se naučil Nagoya, ki se je naučil upravljati z loparjem in položen darts vzporedno.

Na poti do prvih turnirjev za otroke - nacionalno prvenstvo, je slikovna drsalec predan več mesecev, da bi dohitela korake in sledi. Enkrat postal zmagovalec in lastnik tretjega kraja s podporo trenerja Matiko Yamada UNWAN, je začel resno poskušal razumeti zapletenosti uspešnosti skokov.

Umetnostno drsanje

Polnopravna poklicna kariera japonske figure se je začela z nastopom na mednarodnih tekmovanjih v drugi polovici leta 2011. UNO je osvojil spoštovano pravico, da zastopajo državo na prvi zimski mladinski olimpijad v avstrijskem mestu Innsbrucku in uspelo pridobiti zlato in srebro v ekipi in osebnih objektih.

Na valu uspeha v naslednjem sezoni je Syom začel voziti stopnice pokala. Vzporedno je osvojil državno prvenstvo v svoji starostni kategoriji in finalu Junior Grand Prix.

Ko je na lokalni turnirju za odrasle leta 2015, je športnik prevzel drugo mesto, Federacija Kokczobetsev se je odločila, da bo poslala enoor svetu prvenstva na svetu in profesionalnega turnirja štirih kontinentov v glavnem mestu Južne Koreje, mesta Seul.

Tip je utemeljil upanje in dosegel dostojnega zneska točk v kratkih in samovoljnih programih. Na lestvici planeta je osvojil zlato, obšin meddržavostjo sotu Yamamoto in Jin Boyana, ki je zastopala Kitajsko.

V prizadevanju za izboljšanje športnih dosežkov, v sezoni 2016-2017, ki se je štela za forumiranje, japonska enota je sodelovala na velikem številu mednarodnih tekmovanj. Zmagal je Lombardijski pokal, Grand Prix Amerike in državno prvenstvo.

Na končnem turnirju je Soja zlomila svoj zapis na točkah v samovoljnem programu in končal tretjino, rezultat se je ponovil na kontinentalnem prvenstvu, ki je potekal v mestu Cannesa. Naslednja zmaga je prišla do azijskih iger, ki je potekala leta 2017 v Sapporu, po tem zmago na svetovnem prvenstvu v Helsinkih, športnik je prejel srebrno medaljo.

V letu, ko so zimske olimpijske igre South Korea, UNO skupaj s koreografi Stefan Lambiel in Mikho Higuti, sta izdelali nove programe za glasbo klasičnih in sodobnih avtorjev, in, ko je izvedla vrsto uspešnega Grand Prix, prispevala k povečanju Kvota japonske ekipe na mednarodnih tekmovanjih.

V Pyonchhanu je narodnega domačega z majhnimi blots uvedla kratek program, vendar je bil kljub temu naziv podpredsednika. Edini, ki je presegel rezultat 306,90 točk na olimpijskih igrah - 2018, je bil dvakratni svetovni prvak, trener Brain Bryan Orser Yudzuru Khani.

Na predvečer prvenstva planeta v Milanu Syomu je prejel lahko poškodbo. Po spopadanju z nelagodje je dal največ napeljav, da bi prišel na podstavek. Pozneje je pomanjkanje zadovoljivih rezultatov privedlo do spremembe kompozicije coachinga. Ko je delal z ruskim specialistom, je japonščina zavrnil pomoč posameznim mentorjem in je imel akademijo Stephen Lambiela v Švici, skupaj s svetovalcem Honda Honda.

Osebno življenje

Nič ni znano o osebnem življenju Syoma Neporaid. Intimne odnose s prijatelji in ljubljenimi Japonci raje ne razstavlja prosilcev.

Po skupnih demonstracijah z Anino Zagitova, govorice govorice o romantičnih odnosih med predstavniki različnih narodnosti. Slika Skater ni komentirala fotografij in video posnetkov z odprtja ledenega ledu, ki se naslonja na tematska navodila "Instagram" in drugih socialnih omrežij.

SyM UNO Now.

V letu 2020 je bil večina mednarodnih turnirjev preklican zaradi okužbe o koronaviruriru v pandemiji, zato so imeli športniki čas, da se uglasijo za leto 2021.

Po izvedbi prisilnih praznikov z ugodnostmi, UNU je dosegel optimalno obliko. Edini element, ki ni dal strokovnjaku, ki je vzel drugo mesto na Japonskem prvenstvu, je bil štirikratni tulup.

Na prvenstvu planeta v Stockholmu je Syom povedal Triple Axel in na kratkem programu vzel šesto mesto. Po samovoljnem plesu je sam nazadnje izgubil možnosti podstavka, ki je pustil očala s Championom Neutanskim Chenom, pa tudi srebrni in bronasti medalje Yume Caglia in Yudzuru Khani.