Maria Sakkari - biografija, osebno življenje, fotografija, novice, tenis, "Instagram", starost, Grčija 2021

Biografija

Zdaj se Maria Sakkari šteje, da je zvezda grškega tenisa. Mladi športnik ima številne zmage na prestižnih turnirjih. V 2021. letih je prišla v ¼, nato pa v ½ finalu turnirja velike čelade v posamezni kategoriji in postala prva v zgodovini naroda, ki je dosegel takšen rezultat.

Otroštvo in mladino

Biografija Maria Sakkari se je julija 1995 začela v grški prestolnici. Dekle se je rodilo in vzgajalo v družinski družini.

Očeta, Konstantinos Sakkari, družba ni znana. Mama Angelike Kanepolkovoda v preteklosti je bila teniški igralec. V poznih osemdesetih letih je bila ženska vključena v top 50 bonitetno oceno družbe Soleers Ženske teniške združenja, prav tako pa je branil čast države na mednarodnem turnirju z ukazom Fundacije Cup.

Starši so postavljali Maria v družbi Brother Janis in Samanda Sestre. Brezskrbno otroštvo je nadaljevalo do 6 let, nato pa je prihodnji športnik prvič pripeljal do teniškega igrišča.

Pod vodstvom atenskega trenerja se Saccar preuči, da bo obdržal lopar v rokah. Po nekaj mesecih razredih je postalo jasno, da je otrok čakal na veliko prihodnost.

Sakkari debitiral v World World Tennis Router ITF v letu 2010 na tekmovanjih z nagradnim skladom v višini 10 tisoč $, ki je potekal v njihovi domovini. V letu 2013, ki je Grčija s povečanjem 172 cm in tehta 62 kg, se je preselila v Barcelono, da pride v kategorijo strokovnjakov. Njeni idoli na tej točki so bili Rafael Nadal, Serena Williams in Roger Federer.

Tenis.

Začetek poskusov mladega sakarnega prveta v odraslem WTA-Tour je izkazal za neuspešno. V letu 2015, v prvem krogu kvalifikacij Rio Open, je izgubila Mary Irigoen. Ob istem času, v zaključni fazi izbire, je dekle nastopila odprtega prvenstva Bukarešta in ni prišel na glavni turnir.

Maria je že od tretjega časa dosegla uspeh in nas udarila. Na poti k temu je uspela obiti takšne tekmece, kot so Anastasia Sevastov, sofie kraje in Peter Martich. Kljub dejstvu, da je v prvem krogu risbe, je Grekanka ustavil kitajski Wang Qiang, je bila zagotovljena mesto v vrhunskih 200 strokovnjakih. Do konca leta 2015 je 185. lopar sveta dosegel finale ½ finale serije WTA Challenger, prav tako pa je igral tudi v odločilni tekmi z Belgijsko Yanino Vikamireerjem na klasičnem ITF turnirju v nemškem mestu Karlsbad.

Leta 2016, mimovalifikacije, je Sakkari govoril o tekmovanjih v Brisbaneju in Hobartu. Na odprtem prvenstvu Avstralije je prešla do glavne mreže in osvojila prvo pomembno zmago v veliki čeladi nad Van Yafan.

Na žalost, v prihodnosti, je bil v času sezone, športnik je ostalo. Na Abierto Mexicano Tellent tekmovanj v Acapulco se ni spopadala z izkušenim švedskim teniškim igralcem Yukhan Larssona, izbor pa ni uspel na odprtem prvenstvu indijskih Wells. Na Miami Open, kljub pomanjkanju odnosa, je dekle uspelo opraviti kvalifikacije, toda v prvem krogu glavnega žrebanja je bila premagala romunska Irina-Camellia Run.

Zmaga na TEB BNP Paribas Istanbul Cup je navdihnila mladega športnika. Spopadala je z živci, ki je bila uspešno videla na Wimbledonu in premagala Zheng Sysai iz Kitajske v prvem tekmovanju. Deklica je izstopala v čast v 2. krogu, da bi se borila s slavnim Vinus Williamsom. Da bi se soočili z več prvaki, je predstavnik grškega tenisa ni mogel.

V letu 2017 je prvič v svoji karieri prišel v 3. krog turnirja velikega čelade na avstralskem odprtem. Prav tako je bil šteje, da je trden dosežek, da vstopi v 2. krog kompaktnih v Charlestonu in prehod na glavno mrežo turnirja na sodiščih Pariškega teniškega centra "Roland Garros".

2018 Spomnim se vredno uspešnosti na tekmovanjih v Italiji in Franciji. Triumph športnika, ki je zavarovana v prvih 50, je bil finale silicijevega klasičnega turnirja, kot tudi korejska odprta polfinalna, ki je bila pred zmago nad Anno Carolina Schmidlova, Irina-Camellia, in Gasparyanom Margarita.

V letu 2019 je športnik uspel dokazati impresiven rezultat na tleh. Na odprtem prvenstvu Charleston Sakkari se je spopadel s Connie Perrina, Andrea Petkovicha in Kiki Burtens, nato pa je osvojil prvi WTA-naslov Grand Prix Sar La Princesse Lall Merem v Maroku.

Kljub koronavirusni pandemiji v 2020. je Maria med drugimi teniškimi zvezdami sodelovala na mednarodnih tekmovanjih. Grechanka je uspela na prvem turnirju Grand Slam - odprto prvenstvo Avstralije. Nato na športnem dogodku "St. Petersburg Trophy" prišel v glavne sezonske polfinale zase.

Na zahodnem in južnem odprtem prvenstvu v ameriškem mestu Cincinnati Sakkari je dosegel četrtfinal, zmagal na naslovu Serena Williams. Kljub naknadni izgubi Joanne Conte je bil odličen rezultat, ker se je malo uspelo spopadati z naslovom American v treh sklopih.

Osebno življenje

O osebnem življenju Maria Sakkari je malo znano. V intervjuju z novinarji obide teme romantičnih odnosov, kar poudarja kariero in družino.

Sodeč po fotografijah na računu v "Instagramu", sorodniki zavzemajo veliko mesto v srcu teniških igralcev. Počitnice in prazniki, v katerih obstaja možnost, da se vzpenjate po gorah ali ležijo na plaži v kopalcu, dekle raje porabi v družbi matere, brata in sestre.

Konec leta 2010 so govorice govorile o romanu z rojakom in kolegu s Stefanosom Cycipasom. Na strani »Twitter« je športnik rekel, da ni ničesar med njo in mladenim človekom. Člani grške nacionalne ekipe v 2021. letu so bili napovedani za sodelovanje na olimpijskih igrah v Tokiu, zato so bili videli skupaj na pokrovi revij in časopisov.

Maria Sakkari.

2021. Sakkari se je začel z zmagom nad Anastasijo Potapova, Corey Gauff, Garbinj Mugurusa in Sofijo Kenin na turnirju v Združenih arabskih emiratih. Grški teniški igralec je potekal v Grampians Trophy Finalu, ki dopolnjuje koledar tekmovanja WTA, in obravnaval imetnika rekorda v pomanjkanju porazov Naomi Osaka v kategoriji na tisoče Miami.

Spomladi po porazu iz Caroline, Muhova na Mutua Madridu odprt Maria je prišel v prvi v njegovem kariernem polfinalu velikega klobuka na odprtem prvenstvu Francije. Športnik iz Aten je premagal odpornost Katharine, ki ga Zavatskaya, Yasminy Paolini, Eliza mothins, Sofija Kenin in lanski zmagovalec Roland Garrosa Igi trener. Samo češki teniški igralec Banbor Creicchikov je zaprl pot do finale.