Ons jabir - biografija, osebno življenje, fotografija, novice, tunizijski teniški igralec, uvrstitev, Instagram 2021

Biografija

Ons jabir - afriški teniški igralec, ki je ustanovil številne nacionalne in kontinentalne evidence. Športnik iz Tunizije je zdaj visoka strokovna ocena in je prva arabska ženska, ki je prišla na finale turnirjev Grand Slam. V računu ventilatorjev navijačev več kot ducat ITF-naslovov, kot tudi uspešne predstave v prestižnih mednarodnih tekmovanjih WTA.

Otroštvo in mladino

Ons Jabir se je rodil 28. avgusta 1994 v majhnem tunizijskem mestu Casp Hilala, po katerem je bila biografija povezana z priljubljenim afriškim Susta letoviščem. Dekleta je zrasla v družini Arabcev, ki so jih zanimali športi. Otroštvo je minilo v družbi staršev, bratov Marvena in Khaemma, pa tudi sestre Yasmin, zaradi delovne dojenčnosti otroka, ki je poskrbel za otroka.

Mati bodočih udeležencev na prestižnih turnirjih v mladosti, ki je igral tenis, se je odločila, da bo svojo hčerko naučila, da bo pobarvala lopar in sprejela sodišču v zgodnji starosti. V treh letih se je ONS ukvarjal z oddelkom na splošno izobraževalno srednjo šolo, leta 2004 pa nasvet Mentorja, Intriks so postali kakovostne platforme za mediteranske hotele, namenjene lokalnim prebivalcem in gostom.

Po nekaj časa, da bi postali profesionalni, Jabir z dovoljenjem družinskih članov preselil v glavno mesto države - Tunizijo in vstopil v Sportif El Menzah Lyceum, kjer izkušeni mentorji in mojstri velike igre pomagala otrokom z izjemnimi sposobnostmi . Kasneje, mladi teniški igralec, ki je dosegel uspeh v amaterskih junior turnirjih, se je preselil v Evropo. V intervjuju se je redno zahvalila papežu in mati za sledenje potovanj v Francijo in Belgijo ter pomagala pri iskanju ceste v odraslosti.

V starosti 13 let, Ons, ki je bil izčrpan v seriji ITF in osvojil naslov v seznanjenem izpustu. Konec leta 2000 se je pojavila enotna konkurenca v banki športnika, prisotnost na turnirjih velike čelade - Wimbledona in odprtega ameriškega prvenstva.

Tenis.

V mlinskih strokovnjakih ženskega združenja tenisa je Jabir pojavil v 14. dodelitvi. V obdobju 2009-2010, na 10-tisoč ITF, je uvrstila drugo na tekmovanjih enoposteljnih sob in duet, nato pa je osvojil naslov na turnirjih v Antalya in Casablanca.

Hitro dviganje je preprečilo poškodbe levega zapestja. Po kirurgiji in obnavljanju rodičev v Tuniziji je spet hiti v bitko in se je začel redno sodelovati v tekmovanjih serije WTA na tleh in na travi.

Leta 2013, na pokalu, Baku, Res je prišel do končnih in okrepljenih položajev v svetovnem razvrstitvi. Odprla se je za top 200, kljub dejstvu, da je bil premagan z vero Zvonareve in Andrea Petkovicha na odprtem prvenstvu Avstralije in odprtega ameriškega prvenstva.

V sezoni 2017/2018 je bil učenec afriških trenerjev prvič v kamnolomu prikazan na vseh štirih velikih čeladih turnirju. Na sodiščih Športni center Roland Garros je dekle premagalo 7. lopar sveta Dominica Tsibulkov in se pritegnilo v "Zlato sto" ocene WTA.

Prihod na vzpon, teniški igralec je osvojil 100.000 Manchester Trophy in z nadomestnikom je šel na glavno mrežo Wimbledon. Nato, na Kremlinskem pokalu v prestolnici Rusije, je uspela premagati Daria Casatkin, Sloan Stevens in Anastasia Sevastov, ki so bili vključeni v top 25.

Za leto 2019, mladega iz afriške celine in trenerjev, pritrjene visoke upanje. Jumping nad glavami je Jabir naredil pot do glavnih mednarodnih tekmovanj s težkimi kvalifikacijami in izbiro. Triumph je bil ½ finala na Eastbourneju International in Victory nad Alexandra Sasanovichom in Carolino Garcia na ZDA, kot tudi številne uspešne tekme z Rebecco Peterson in Julia Putinseva na tekmovanjih v kitajskem mestu Tianjin.

Jabir je nadaljeval svoj napredek na Dubaju Duty Free Tennis prvenstvih in Qatar dame odprtih. Kljub omejitvam, povezanim s širjenjem COVID-19, poraz od ameriškega Daniel Collins in domačinov Belorusije Victoria Azarenko na odprtem prvenstvu Francije in turnirja v New Yorku, je dekle postala 31. stoletja sveta in prvega lopar Afrike.

Osebno življenje

Jabir je poročen s Kamanom Kamunu, nekdanjim ruskim-tunizijskim prijateljem. Športnik je pomagal teniški predvajalnik med poukom v telovadnici, nato pa je postal del osebnega življenja in subjekta nesebične ljubezni.

Na računu v "Instagramu" obstajajo številne fotografije, ki ponazarjajo harmonično razmerje. Zakonci, ki poskušajo porabiti veliko časa skupaj, se zdijo srečni ljudje.

Rast slave je 167 cm, teža - 66 kg.

Uh Jabir Now.

V letu 2021 je Jabir dosegel odprte polfinale Volvo in odprte finale za zdravje MUSC Zdravje. V koraku od zmage v 250-tisoč, avtohtona iz Tunizije je ustavila avstralski Charm. Na odprtem prvenstvu Francije je Afriška maščevala novo tekmo z predstavnikom zelene celine in objavljena v tretjem krogu prestižnih tekmovanj.

Spomladi ONS se ni uspelo spopasti z Belinda Bucchichom iz Švice na odprtem Mutua Madridu. Toda poleti v Klasičnem turnirju Birmingham, je igrala v enem končnem proti Rusom Daria Raskina, v paru z Ellen Perez, ki je bil na drugem mestu v vztrajnem boju s češkim duetom Maria Bowek in Lucia Gredep.