Biografija

ABDULRASHAD SADULAEV je mladi ruski Wrestler Wrestler, ki ga je 20 let že uspelo pridobiti naziv svetovnega in evropskega prvaka, ki je večkrat zmagal na domačih tekmovanjih in postal glavno upanje olimpijske ekipe v svojem športu.

Abdulrajd se je rodil v vasi Dagestan v Tsuribu, kjer je minilo zgodnje otroštvo. V skladu z državljanstvom Abdulraş - Avaret. Poleg prihodnjega prvaka, je bila v družini vzpenjala še ena sestra Patimat in Brothers Zumrad in Anwar. Deček iz prvih let njegovega življenjskega sloga je pokazal izjemen značaj, in da bi usmeril otrokovo energijo v pravo smer, je bilo odločeno, da ga zabeležite v športnem delu. Ko je Sasulaev star 10 let, ga je starejši Brother Zuzrad odpeljal na svoj znani trener Magomedov Magomedov v razdelku Wolne boj.

Wrestler Abdulhid Ssumulaev.

Fant se je hitro znašel v tej disciplini. Po treh letih zmaga prvenstvo okrožja med šolarji vseh starosti in celo dobi prvo nagrado - 300 rubljev. Plačilo ABDULRASTED je dalo mamo in takrat spoznalo, da prosti boj ni bil le priljubljena zabava zanj, temveč strokovnjak, ki je njegovo življenje.

Najstnik je ves čas plačal usposabljanje. Želel je doseči iste tocke v športu, ki je pokazal svoj idiot-countryman makhach Murtazaliyev. V Sparring in Turnirjih se je Sasulaev pokazal namensko in brezkompromisno tekmovalca. Za njegovo moč in bo za zmago po enem juniornem turnirju, veljaven vzdevek "Russian Tank" zlepljen.

Abdulrachd Ssumulaev.

Mimogrede, do ta čas Abdulaş SADULAEV je že treniral v najboljši športni del Republike Dagestan, v športno šolo Makhachkala, poimenovan po Hamidu Hamidova, kjer je bil njegov trener Shamil Omarov. Na poti do treninga je moral fant preživeti dve uri na dan, vendar te težave niso osramotila mladeniča, ki je videl njegov neprekinjen in precej hiter napredek.

Šport

V letu 2012 se je Abdulrahd Ssumulaev glasno razglasil z zmago vseh mladostnih tekmovanj na notranji in mednarodni areni, vključno s svetovnim prvenstvom. Od leta 2013 se športnik poskuša v kategoriji za odrasle, čeprav mu je starost dovolila, da govori med mladimi. Njegovi prvi dosežki za odrasle so bronaste nagrade na ALI Aliyevem spominu v kaspijskem in na turnirju Golden Grand Prix v Baku.

V letu 2014, dagestan nacionalni team trenerji, morda prednost vključuje mladega borec na prihajajoči veliki turnir. In Abdulrajd z obrestmi je izkoristil priložnost. V Grand Prixu "Ivan Yarygin" proizvaja prave štiri ali, premaga vse glavne favorite o turnirju izmenično. Dva meseca kasneje, Sasulaev postane evropski prvak na Finskem, prav tako pa se bori z najmočnejšimi borci celine.

Konec leta 2016 je bilo 12 zlatih medalj s prestižnimi tekmovanji že 12 zlatih medalj v banki Piggy. Mnogi bojijo Dagestan sekajo zgodaj. Zahvaljujoč dosežkom Abdulroşina junija 2015 je bil poimenovan najboljši ruski športnik po projektu Zlatega podstavka, ki je pridobil več kot polovico glasov.

Abdulaş Sadulaev - Biografija, fotografije, Osebno življenje, Novice, Freestyle Wrestling 2021 19145_4

Poleti leta 2015, po Abdulraşgusuevu je bil priznan kot najboljši športnik države, predsednik upravnega odbora skupine podjetij "Znesek" Ziyavudin Magomedov, poslovnež in član Sveta Sveta Olympianov Fundacija Rusije, Predstavil je avtomobil Mercedes-Benz Geländewagen.

Sadulaev, edina od osvobojenega rokoborba, je bila izdana iz izbire na olimpijskih igrah 2016, ki je potekala v brazilskem mestu Rio de Janeiro. Sedež coachinga je vnaprej vključil mladega športnika v ekipo pod prvo številko. Ruski Wrestler na olimpijskih igrah 2016 je osvojil zlato. Po glasni zmagi je prvak prejel čestitke telegram iz Vladimirja Putina, kasneje pa je sodeloval na slovesnosti podeljevanja olimpijskih prvakov, ki je potekal v Kremlju.

Abduraxhad Ssumulaev na OI v Riu

In sorodniki in prijatelji, ki se uporabljajo športnik z novim vzdevkom "Tank-T86" z naslovom kategorije teže, v kateri je tekmovalec tekmoval. Sedaj so se parametri teže abdula pepel spremenili: s 178 cm višine, je preživel v kategoriji do 92 kg.

Osebno življenje

Medtem ko se je Abdulrachd Ssumulaev pripravljal na glavni dogodek v športnem karieri, olimpijskih igrah, ni razmišljal o svojem osebnem življenju. Tesen urnik usposabljanja ruskih prvenstev in mednarodnih turnirjev ni dovolil SUDULAEV, da bi zgradil resne odnos.

Abdulrahd Ssumulaev s svojo ženo

V njegovem prostem času, mladenič, raje, da vozi kroglice v biljards ali igrajo računalniške igre na predpono "PlayStation". Tudi fant rad vidi tekme ekipnih športov. Wrestler privablja nogomet in košarko.

Po vrnitvi športnika iz sorodnikov Rio Abdulhade in sam je začel iskati nevesto. Sasulaev v intervjuju je omenil, da je želel veliko družino, in njegova mati sanja o vnuki. In dostojna deklica je bila kmalu najdena. V začetku leta 2017 je potekala poroka Abdulhade in Zaire. Žena športnika v tistem času je bila samo 21, je študirala v njegovem naravnem datestanu na univerzi. Praznovanje je potekalo v eni izmed najboljših restavracij Makhachkale. Za gibanje mladoporočencev okoli mesta je bila najeta bela limuzina.

Abdulrachd Ssumulaev Now.

Po prejemu zlate medalje v Riosulaevu je nadaljeval zmagovalno procesijo. V letu 2017, na ruskem borec prvenstvo, se je spet izkazalo, da je na najvišjem koraku podstavka. Toda na svetovnem prvenstvu v boju, ki je potekala v Parizu, so morali Rusi dati naziv prvaka v kategoriji teže do 97 kg American Kyle Snider. Ta boj je bil prvi poraz Avarjev v svoji športni biografiji. Na splošno medaljo, ruski nacionalni ekipi ni pokazal, da ni najboljši rezultat. Ekipa je trajala le 14. mesto zaradi pomanjkanja zlata.

ABDULRASHAD SUDULAEV (V KRASNOY) na Ivanu Yarygin turnirju

V letu 2018 se je Abdulaş Sasulaev že pokazal na turnirju Ivana Yarygin, ki je potekal v Krasnoyarsku, in na evropskem prvenstvu. Oba tekmovanja sta prinesla zlata športnik. V Krasnoyarsku, prvak mirovnega Sniderja, ki je prišel Abdulraxd izgubil lansko leto. Navijači, ki se pričakujejo, da bodo videli spektakularno pretepanje, in samega Sasulaeva pričakuje maščevanje, vendar so bili športniki v različnih kategorijah teže.

Konkurenca zadnjega Sadulaev je potekala v kategoriji teže do 92 kg. Turnir je potekal v kaspijskem v športnem palači, ki je poimenovan po Ali Aliyev. Drugo mesto je odšel v borec iz Azerbajdžana Sharifove.

Zdaj, poleg športne kariere, je Abdulrachda prevzel politiko. Športnik je prejel mesto pomočnika namestnika DUMA FS RF. Na osebnih računih Wrestlerja v "Instagramu" in "VC", fotografijah iz javnih delnic, v katerih je vključen Abdulraks. V letu 2018 je obiskal Dagestan Hua humanitarni inštitut, Inštitut Severno Kavkaza (Branch) VGU (RPA ministrstva za pravosodje Rusije). Kritiziral sem nov zakon o prostovoljni študiji maternega jezika.