Maxim Levopis - biografija, fotografija, osebno življenje, novice, smučar 2021

Biografija

Maxim Levopis, ali "Prince Silver", kot je njegovo ime za veliko število srebrnih nagrad - univerzalnega smučarja, trikratni zmagovalec olimpijskih iger v Sochi, prvak in podpredsednika sveta. UDMURT športnik ustrezno nadaljuje zmagovalne tradicije podeželskih držav - Galina Kulakova in Tamara Tikhonova.

Otroštvo in mladino

Maxim Eardinar Rod iz vasi Sharjan Republike Udmurtije, kjer se je rodil oktobra 1982. Družina Enostavna: Moj oče Mikhail je uslužbenec Ministrstva za notranje zadeve, po upokojitvi, deluje kot voznik pri ambulantu, mama Rufima vodi otroško knjižnico. Otroci - Natalijova hčerka, Sons Maxim in Alexander - od mladih so navajeni na težko rustikalno delo.

Na smuči, majhna Maxim stara 9 let. Resnično sem želel igrati šport, vendar v vasi ni bilo drugih oddelkov. Poleti je bil fant, ki je preganjal nogomet, še vedno ljubljenca fotografije. Leto kasneje je e-pošta prva osvojila v biografiji dirke. Ko je smučar povedal, je tekel razdaljo, vzel smuči in odšel domov. O tem, kar je zmagal, je izvedel samo v dveh dneh.

V letu 2015, ko je prvenstvo svetovnega prvenstva osvojilo zlato svetovnega prvenstva, Sharcan School Odmerek je dodelil ime neporavnanega diplomanta.

Maxim Learverja v obliki policista

Po šoli je Maxim vstopil v policijsko šolo, nato pa je začel zdravljenje smučanja bolj resno. Uspehi je bilo mogoče dobiti mesto na Inštitutu za telesno vzgojo v Izhevsku. Če ne bi bilo za šport, bi Maxim izbral SUVOROV šolo in vojaško kariero.

Šport

Športna smučarska kariera je bila težka. Na samem začetku je bil povabljen v državno ekipo za poletne pristojbine, pozimi, ko se je začel glavni začetek, izključen iz nacionalne ekipe. Kljub temu Maxim ni dal rok in še naprej osvojiti mesto najprej v mladosti, nato pa v glavni sestavi.

Resni zagon Maxima Maxima se je začel leta 2005 z govori na svetovnem prvenstvu. Smučar, ki se imenuje, poškodovana počasi. Prva sezona je končala na 67. mestu, naslednja in slabše - na 152 v splošnem stanju. Naslednje tri letne čase postopoma postopoma povečala hitrost. Najboljši rezultat v svetovnem prvenstvu - sezona 2009-2010 in 8. mesto v splošni tabeli vrst. Potem je postavila 2 srebrne medalje in eno bronasto v svoji prašičju.

Smučar Maxim Exspheged.

UniverzijaDe 2007 je bila uspešnejša. V italijanskem Torinu je Maxim osvojil najvišjo stopnjo častnega pota, in dobil tudi bronasto medaljo. Na olimpijskih igrah, porabljenih v istem mestu, smučar ni šla.

Svetovno prvenstvo se je izkazalo za bolj velikodušno za nagrade. Leta 2009 na Češkem in v letu 2011 na Norveškem je bilo na Norveškem 3 srebrne medalje - v Skiatlonu in maratonski dirki 50 km. V letu 2013 v italijanskem Val di Fieemmi je Maxima dobil bron v releju.

Maxim Levovor je osvojil prvenstvo Rusije na Skiatlonu

Maxim je osvojil ljubljeni skiatlon in svetovnega prvenstva v Finskem Falun 2015. Tokrat je bil podprt s srebrom Nikita Kryukov in Alexey Rooshov, ki je preživel v ekipi Sprint. Glavni bazen nagrad so odvzeli kolegi iz Nemčije in Norveške.

Na olimpijskih igrah Vancouver je smučar označil le 8 mesto v maratonu. Toda domače olimpijske igre v Sochiju je občinstvu dalo očarljivo končni zaključek v dirki 50 km, ko so bili iz ruskih smučarjev Aleksandra, Maxim Leperjev in Ilya Chernobov.

Poleg tega bi športnik lahko dobil bron in v Skiatlonu. Toda predstavnik norveške ekipe Martin Sundbu je bil razrezan na cilj smučarja. Kljub temu, da je Viking jasno kršil pravila, sodni odbor ni izgubil protesta ruske nacionalne ekipe in se omejil le na opozorilo.

Toda glede na rezultate tekmovanja v ekipi Sprint, je e-pošta govorila proti vložitvi protesta. Tokrat bližje koncu releja, ki ga je nemški smučar padel, je Finn napolnjen z Nikitu Kryukov, ki je izgubil hitrost. Tudi v tej situaciji je finska ekipa najprej prišla na ciljno črto. Nemčija je vložila protest. Maxim je ugotovil, da je padec nesreča, ki ji nihče ni zavarovan. Kot rezultat, Rusi so dobili srebrno medaljo.

Vendar pa je glede na njegovo lastno priznanje Olympic zmagovalca, se spominja leto, ne po medaljah, ampak dogodek, ki se je zgodil v družini, je rojstvo sina.

Maxim Levovor na smuči

Februarja 2016 je bronasta medalja osvojila bronasto medaljo na razdalji 50 km na Holmenkollenski maratonu in osvojila svetovni pokal v Lahtiju. Poleg smuči, Maxim posveča pozornost drugim športom. V istem letu 2016 je smučar prejel srebrno nagrado na ruskem amaterskem prvenstvu Triatlon.

Konec leta 2016 je ruski zmagal na dirki 10 km in v Sprint Classic Style na mednarodnih tekmovanjih na Finskem. Po rezultatih natečaja je bila ustanovljena nacionalna ekipa za svetovni pokal.

Hkrati je Mednarodni Olimpijski odbor napovedal začetek preiskave kršitev protidopinških pravil, ki so bile sprejete na olimpijske igre v Sochi. V naslednjem sporočilu za javnost priimka športnikov, v zvezi s katerimi je bila izvedena preiskava, niso bile imenovane.

Maxim Fallian z medaljo

Vendar pa so imena šestih športnikov, ki so jih prekinili Mednarodna zveza smučanja iz mednarodnih tekmovanj, pojavila na omrežju. Zahtevki MOK, v skladu z Federacijo smučarskih dirk Rusije, so bili mehansko poškodovali posode z doping testi. Navedeno je bilo in ime Maxima je odpravljeno.

UDMURT športnik je dvakrat vložil pritožbo na mednarodno federacijo, in oba časa je bila zavrnjena. Iz tega razloga je Maxim zamudil svetovno prvenstvo v Lahtiju. Kasneje, vodeno po poročilu Svetovne protidopinške agencije, IOC in imenovano vseživljenjsko diskvalifikacijo, ki je sploh razveljavilo rezultate Sochi iger, ki je samodejno implicionirala odvzem nagrad.

Osebno življenje

Maxim - zanesljiv zadnji. Celovita podpora je žena Albina in sin Artema. Smučarski zakonec je slavni Izhevsk novinar, ki ga je urejevalnik novic na televizijskem kanalu "Moja Udmurtia", več kot enkrat je poročila o slavnem športniku. Sprva so bili stiki delavci - intervjuji in samo. Poroka znanih oseb, ki so potekala v letu 2012, se je izkazalo, da je drag in spektakularen dogodek.

Maxim mnenja in njegova žena Albina

Albina je vzela priimek svojega moža šest mesecev kasneje, pojasnila, da je bil novinar, ki je že zaslužil ime, je bilo težko naročiti na drugo ime. Dekle je naredilo presenečenje njenega moža - do konca svetovnega prvenstva je postal upravičen. Sin Artem se je rodil junija 2014. Športnik priznava, da sem zaradi svojega sina dobil stran v "Instagramu", da bi tam postavila prve fotografije. Poleg tega so navijači nenehno prosili, da objavijo nekaj iz usposabljanja ali tekmovanj.

Maxim Maxima Family.

Maxim zbira številke smučanja, vendar glavna strast, hobiji in delo hkrati ostajajo smučarske dirke. V Homeland Athleti, v Izhevsku, opravljajo vse-ruske tekmovanja v valjah za nagrade Maxima Maxima.

Maxim Ardinator Now.

V obdobju pred zrakom v Smučarju UDMURT, ki je vključen v rusko nacionalno ekipo.

Novembra 2017, 11 mesecev po napovedi diskvalifikacije, je Maxim govoril na mednarodnih tekmovanjih, vključenih v načrt FIS. V čustveni postaji v "Instagramu" Smuer je dejal, da je tekmovanje spontano, ni razmišljal o rezultatih, glavna stvar je bila - nositi sobo, da gredo na smuči in spet čutijo duh rivalstva.

Maxim Learving v letu 2017

Medtem je športno arbitražno sodišče obravnavalo pritožbo ruske smučarske zveze. Odločitev MOK o diskvalifikaciji v zvezi z upravičenim in drugim 27 njegovih kolegov je preklicana, medalje se vrnejo na športnike.

IOC je nujno objavil sporočilo za javnost, ki je pojasnil, da odločitev arbitražnega sodišča ne pomeni, da bi oproščene osebe prejele povabilo na olimpijske igre v Koreji.

Maxim Smelzhanin.

Zdaj, federacija in športniki nameravajo sodno izterjati moralno in materialno škodo, ki jo povzroča nerazumna obtožba dopinga. Poleg tega je načrtovano, da je udeležba predhodno suspendiranih smučarjev na svetovnem prvenstvu in Continental Cup.