Valeria VasnetSova - biografija, osebno življenje, fotografije, novice, biathlete, fotografija, ruska nacionalna ekipa 2021

Biografija

Biathlete Valery VasnetSova je mladi športnik, ki ne preneha kazati impresivnih rezultatov na tekmovanjih različnih ravneh. Usposabljanje strojne opreme in navodila trenerjev je ruski ženski pomagala vstopiti na svetovno raven. Ob seznamu dosežkov ni ena zlata medalja, upanje ruskega športa skuša nenehno povečati bar.

Otroštvo in mladino

Valeria se je rodila 29. maja 1997 v UDMURT mestu Mozhga. Iz mlade starosti je bila dekle mobilni otrok, vendar dolgo časa ni mogel najti lekcije za dušo. Že nekaj časa je Lera plesala, nato pa se je poskušala v glasbi, vendar je ni navdihnila. Zvest WAY VASNETSOVA je predlagal učitelj telesne vzgoje, ki je opazil športne sposobnosti študenta, ki je ponudil biatlon in ni izgubil.

Kot kasneje, je bila biathlete priznana v intervjuju, od prve vadbe, ki je razumela, da je našel svoj klic. Študij v 2. razredu je bil prihodnji prvak resno primeren za vsako usposabljanje in vedno pozorno poslušal prvega trenerja, so bili alexey Fedorovich Korotaev. V skladu z občutljivim vodstvom učitelja je dekle treniralo do 9. razreda, nato pa je vstopil v Izhevijsko šolo Biatlon, kjer se je redno udeležil razredov, dokler ni prejeta šolski certifikat.

Po družinskem krogu Vasnetsov, so se odločili, da vstopijo v dekle na državni inštitut Tchaiikovsky za fizično kulturo, ki je bil razlog za gibanje športnika na regijo PERM. Prišlo je do dogodka, ki temelji na znaku - znanci z nedolžnim Alexandrovich Karinty, ki je kasneje začel usposabljati biatlete.

Kot je povedal trener, je takoj videl potencial v dekletu in na prvem srečanju je spoznal, da je Valeria strokovnjak v svojem poslu in je bil uglašen na visoke rezultate. Torej, v biografiji Vasnetsovaya Biatlon se je preselil na profesionalno raven, ki ji je omogočila nastopanje na mednarodnih tekmovanjih.

Biatlon.

Prve glavne tekmovanja v športnem karieri Vasnets je potekala v sezoni 2015/2016. Na svetovnem prvenstvu Biatlon med mladinci je bil udeleženec zadovoljen z ruskimi ventilatorji. 50. prvenstvo je potekalo leta 2016, od 27. januarja do 2. februarja, v Romunskem rdishteinu. Valeria je govoril v kategoriji deklet in fantov do 19 let in takoj pokazal odlične rezultate.

V dirki preganjanja za 7,5 km, biatlonist zasedel 5. mesto, obupal 4. mesto z rojakom Polina Chevnina. Toda v releju 6 km Vasnetsov v ekipi z isto Chevnino in Yaroslav, Pervakova je potekala 1. mesto, postala zlati medalje svetovnega pokala. Ljubitelji so ugotovili, da so desetine v posamezni dirki in sprint tudi dobri rezultat za mlade Rusi.

Obnavljanje po svetovnem prvenstvu je VASNETSOVA še naprej sodeloval na tekmovanjih. Naslednje mesto za osvajanje Olympusa je bila zimska univerzijade Rusije - 2016, ki je potekala februarja in marca. V tem obdobju je bilo občinstvo že upoštevanih končnih tekmovanj v Saransk. To je celovit športni dogodek za razvoj in promocijo zimskih športov v Rusiji.

Valerija je govorila v imenu Državnega inštituta za fizično kulturo Tchaiikovsky, v katerem je študiral. Čast univerze z njo v ekipi je prav tako branil Arkady Menshikova, Ksenia Kiseleva in Alexander Povaronitsyna. Na zadnji dan tekmovanja v mešanem releju športnikov je premagal preostale nasprotnike, ki je zmagal na začetku 1. mesto in nagrade v obliki zlatih medalj.

V letu 2017 je VasnetSova pokazala odlične rezultate na tekmovanjih biatlona. V februarju je dekle sodelovalo na mladinskem evropskem prvenstvu, v posamezni dirki, ki se je uvrstila na 6. mesto. V Sprint, je zaslužila srebrno medaljo, vendar je sreča spremenila v preganjanje dirke od športnika, ali utrujenost prizadete, ker je Valer prišel le 21. mesto.

Takoj po tem je biathlete šel na svetovno prvenstvo Biatlon med Junior 2017. V dirki preganjanja na progi 10 km, Valery je prišel na ciljno črto najprej, pred tekmecem iz Italije 10 sekund. In v releju z avtocesto z 6 km Vaštov, kot del ekipe s Christini, rezanje in Catherine Moshhkovka je trajala 3. mesto.

Poleg tega je v sezoni 2016/2017 prvak sodeloval na dirkanju Junior Cup IBC. V drugi fazi tekmovanj, ki so potekala v avstrijskem naselju, Hochfilzenz, Ruska ženska je začela 1. mesto, enako rezultat je čakal na sprint in v tretji stopnji v batu, kot tudi zmago v mešani Relay kot del ekipe s Catherine Sannikovo, Nikita Bat in Igor Malinovsky.

V Pokalu IBU iz skodelice 2017/2018, ki se je končal sredi januarja v nemškem Arberu, je Valery osvojil srebro, zapustil 1. mesto norveške hilde fenne. In pred tem, ki tekmujejo v Lenzerheidu v enem mešanem releju, je biathlete uvrstila tudi 2. mesto. Sodelovanje v Evropskem mladinskem prvenstvu V letu 2018 je prinesla svoje zlate in bronaste medalje, na svetovnem prvenstvu pa je uspelo postati bronasti medalje relejne dirke. Na poletnih tekmovanjih, ki so potekale v sodobnem mestu, je ruska ženska v dirki preganjanja prevzela 1. mesto.

Kasneje je Valery še naprej trdo, da se pripravlja pod vodstvom Andreja Paddana in Sergeja Konuvava za sezono 2018/2019 kot del rezervne ženske ruske reprezentance za ženske. 2. december 2018 je začel svetovno prvenstvo biatlona nove sezone, ki je vključeval 9 stopenj. Prva natečaja je potekala v slovenskem Pokluku, in na gospodarstvu končne faze - na Norveškem konec marca 2019.

Prva dirka na svetovnem prvenstvu nove sezone Vastovove je potekala 6. decembra, po kateri je dekle vzelo 13. mesto v posamezni dirki. Ko je bila konkurenca končana, je biatlonist delil prve vtise od prihoda TV-kanala "TV TV". Čeprav je bil rezultat Vasnetsov zelo zadovoljen, je Lera priznala, da je bila proga v zelo slabem stanju, da je seveda preprečila, da bi se hitreje spopadala s cesto.

Ne s časom, da se sprostite, je naslednji športnik prihoda dosegel 8. decembra, je bil sprint za 7,5 km, po katerem je ruska ženska končala 21. mesto. 9. decembra je v prelezanju dirke na 10-kilometrski avtocesti, je prvak prišel na ciljno črto le 31. stoletja. Ruski navijači Z veseljem pričakujejo, da bodo nadaljevali konkurenco in celotna duša je bila boleča za rojake.

Osebno življenje

V Valerijinem osebnem življenju je Valeria zdaj prepovedana. Dekle se srečuje z biatlonističnim stenjem Vladislavom, na tekmovanjih, ki ga mladi človek stoji za Kazahstan. Kljub stalnemu usposabljanju in govori na prvenstvu, par preživi veliko časa skupaj.

Vladislav je maja 2018 naredil svoj najljubši predlog za roko in srca, ki se navijači športnika naučili od njene strani v "Instagramu". Športnik je objavil fotografijo na dotik na družabnih omrežjih, kjer je izbral enega, ki stoji na enem kolenu, razteza svoj ljubljeni obroč v vremenskem polju. Čeprav je sodelovanje potekalo, Vladislav ni naredil svojega moža Lera, nimajo otrok. Sčasoma je Valeria iz računa izbrisal slike. Zdaj o podrobnostih življenja zunaj športa Vasnetsov raje, da novinarjem ne povejo.

Valery Vasnetsova Now.

V 2020. športniku je nadaljeval svojo kariero. V januarju je ruska ženska sodelovala na tekmovanjih v Izhevsku. Po teh tekmovanjih je zmagovalec prejel pravico, da gredo na evropsko prvenstvo. Med turnirjem, za rezultate obeh dirk, Valeria razdelil vodstvo z Natalia Herbulovo. Intrigue se je vztrajal, dokler Vasutov je dokazal svojo superiornost in se je začel pripravljati na mednarodni začetek.

Vendar pa je v prvi polovici leta pandemija COVID-19 ustvarila svoje prilagoditve načrtov ruske biattrete. Naraščajoče na naslednje pristojbine, Valeria Felt Boolements in pohiti, da opravijo test za koronavirus. Rezultat je bil pozitiven. Med boleznijo je Vasnetsov spremljal lahek izcedek iz nosu in brez vonja.

S sorazmerno normalnim počutjem, prvak ni mogel izstopiti iz hiše po karantenskih pravilih. Kvalifikacijski dogodki je bilo treba pozabiti. Da bi obdržali obrazec, biathlete, ki so se zbrali najtežjih dni, začeli trenirati malo. Za razred je Valeria izbrala ali zgodaj zjutraj ali poznega večera. Posledično je to dalo rezultate - v dirki Sprint, ki je potekalo konec leta kot del četrte faze tekmovanj ruskega pokala.

V začetku leta 2021 je VASNETSOV kot del ruske ekipe biatlona sodelovala v pokalu IBU, ki je potekala v nemškem Arberu. Skupaj z Valeria, Anastasia Goreev, Tatyana Akimova, se je Anastasia Shevchenko bori za zmago. Na prvih športnikih iz Rusije je uspelo zmagati, kar kaže dobre rezultate v času. Vnaprej določena razdalja biatletov je bila premagana v manj kot uri in pol, medtem ko je uporabila 15 dodatnih kartuš in pridobila 1 prosti krog.

Druga faza dirke je postala uspešna za rusko nacionalno ekipo. Tokrat so športniki zmagali v mešanem releju. V osebnih dosežkih Valerija v Arb na tej stopnji, se je natečaj pojavil še eno - 1. mesto v sprintu je 7,5 km stran. Med dirko, ruska ženska je premagala 2 požarne linije in opravila določeno razdaljo v 20 minutah.

V intervjuju je Vasnetsov priznal, da je z veseljem osvojil dejstvo, da je "uspel ustreliti na nič." To, v skladu s prvakom, je okrepilo njeno moč, dalo zaupanje. Sledilo je naslednje evropsko prvenstvo, na katerem je biathlete načrtovala boj za nagrade v vsaki novi dirki. In glavni cilj športnika je sodeloval na svetovnem prvenstvu.