Satoko Miyajara - biografija, novice, fotografije, osebno življenje, Skalec, poljuben program, Olympiad, "Instagram" 2021

Biografija

Miyajara Satoka je drsalec na japonski sliki, ki štrleče v posameznika. Športnik ne preneha presenetiti in razveseliti javnost s svetlimi predstavami, lepimi številkami. Vsako leto je prvak hranjenje spretnosti, tehnike izvajanja, ki ji omogoča, da vzame nagrade.

Otroštvo in mladino

Satoka se je rodila leta 1998 v mestu Kyoto. V njegovi mladosti je bil oče Suttoke navdušen, mama pa je streljala iz Luke, v prihodnosti pa je delal zdravniki. Poklic jim je bil naložen s strani staršev. Po prejemu izobrazbe je g. Miyajara postal specialist za pljučne bolezni, gospa Miyajara pa je prevzela študij krvne bolezni.

Dating Par je prišlo v Kjotski bolnišnici, kjer oba delala. Hčerka se je rodila letno po poroki. Redko je videla sorodnike, saj so nenehno izginile na delovnem mestu. Satoka se je udeležil vrtca v bližini bolnišnice, kjer so delali.

Na štirih letih se je dekle preselilo s svojimi starši v Teksasu, kjer so bili povabljeni na vadbo na lokalni univerzi. To je v veliki meri določilo biografijo Satoke. V ZDA sta imela oče in mater jasno urejen urnik dela, zato sta imeli več prostega časa o vzgojenosti dediščine. Enkrat v enem od nakupovalnih centrov se je družina odločila za drsanje. Oče je pokazal, da bi hčere preprosti elementi. Satoko jih je spomnil in naslednjič se je ponovil.

Odrasli, videnje babes talentov, jo je vzelo v šolo. Dekle je bilo sramežljivo, a inteligentno, zato so trenerji ponudili posamezne razrede. Športa je prišla do življenja mladega lika drsalca kot zabave in pretvori na pravo službo, ki je sestavljala usposabljanje, trajne obremenitve in omejitve. Po treh letih se je družina vrnila na Japonsko.

Umetnostno drsanje

Še naprej se ukvarjajo s drsanjem v domovini, Satoka je izčrpala kompleksne elemente in posušila. Trenerji so dejali, da dokazuje odlične rezultate za svojo starostno kategorijo. Začetek FIRUCHIST 3-krat, ki je bil poslan na junior tekmovanja. Leta 2013, ki je sodelovala na državnem prvenstvu, je Miyajara osvojila bronasto medaljo.

V letu 2014 je športnik govoril na prvenstvu štirih kontinentov v Taipeiju. Vso srečo Smiled Udeleženec - Satoko presenečen sodniki in opazovalci, premagal tekmece in zmagal srebrno medaljo na tekmovanju. Isto prvenstvo je potekalo leto kasneje v Seulu. In spet, Miyahara je pokazala svojo spretnost, ki je na 2. mestu podiuma.

Nenehno izboljševanje, slika drsalec je bila med športniki, ki so navedeli, da govorijo v Šanghaju v svetovnem prvenstvu. Prvotni kratki program je omogočil japonščino, da bi osvojil 3. mesto. S poljubnem programu se je vrnila v en dih, ki presega svoje rezultate. Na prvenstvu je spet imela 2. mesto. Na prvenstvu SATOKO TEAM, je zmagala bronasta medalja kot del japonske ekipe.

Nova sezona, odprta v Združenih državah v letu 2015, je prinesla Miyahar zmago na turnirju v Salt Lake Cityju. Temelj kasneje, v Milwaukeeju, športnik je pokazal svoj talent v drsalski Ameriki Grand Prix, je osvojil bron. Končna faza tekmovanja, ki je potekala v Naganu, je omogočila, da je lik drsalec dosegel nove tocke in prinesel na 1. mesto.

Miyajara je postala udeleženec finala, ki je opravil v Barceloni. Po rezultatih predstavitve kratkega programa je trdil 4. mesto, vendar je poljuben program popravil stanje in zavarovano srebrno tekmovanje SUCTO. Za tem je sledilo nazivu dveh časovnega prvaka in odlične zmogljivosti na prvenstvu v Tajvanu, kjer se je izkazala, da je lik Skater lastnik zlate medalje.

Svetovno prvenstvo v Bostonu je Miyahar predstavilo 5 najboljših skalnikov. Sodniki so ga priznali z najboljšim azijskim športnikom turnirja. Začetek sezone pred zrakom je bil zaznamovan za dekle z zlato medaljo tekmovanja v Salt Lake Cityju in bronasti nagradi Federation Cup. Drugo mesto Satoko je prejelo sodnike Grand Prixa v Sapporu.

Pokazala je enako rezultat v Franciji, na Marseille Grand Prix. V domovini, japonski ni bil enak: prvenstvo države je ponovno prineslo zlato medaljo. V letu 2017, zaradi poškodbe Miyahar ne bi mogel sodelovati na celinskega prvenstva in svetovnega prvenstva, kot tudi v azijskih tekmovanjih.

Obnavljanje po pridobljenem poškodbi se je na ledu pojavil na ledu do konca leta. V seriji Grand Prix je goli športnik čutil samozavestno, vendar ni zasedel nagradnega prostora. Japonci so v okviru tekmovanja predstavili svetlo število na fragmentu iz opere Gacomo Puccini "Madame Butterfly", ki je bil direktor, katerega ameriški Tom Dixon. Na državnem prvenstvu Miyajara sem postal zmagovalec z jemanjem brona. Športnik je nadaljeval obstojne razrede s trenerjem Hamada in na osebnem turnirju olimpijskih iger 2018 je bil v koraku iz podstavka.

Toda turnir v drsateju Ameriki 2018 ga je pripeljal na 1. mesto med udeleženci. Eden od svetlih številk kratkega programa je bil govor glasbe iz filma "Memoars Geisha", ki ga je sestavil John Tauna Williams. Koreograf Lori Nicole je poskušal prenesti japonski okus na gibanje. Zlasti prvotna podrobnost plesa je bila stilizacija hod služabnikov užitkov v nacionalnih sandalih vrat.

V letu 2019 je na sliki sodelovala na svetovnem prvenstvu, ki je potekala na spletnem mestu. Na tekmovalnem športniku je predstavil nove številke. Ples kratkega programa za satoko koreografijo Benua Risho. Kot glasbena osnova so bile izbrane zažigalne sestave tabla in tolkalnega solo in egiptovskega diska (egipčanska disco).

Za poljuben program Laurie Nicole je ustvaril lirsko številko pod piercing melodijo iz filma "Schindler List," spet se je obrnila na ustvarjalnost skladatelja Johna Williamsa. Mnogi se je zdel, da je bila proizvodnja dana plesu Julia Lipnitskaya na olimpijskih igrah v Sochi v letu 2014. Glede na rezultate svetovnega pokala, japonščina uvrščen na 6. mesto. Enako število Skater, ki je predstavil na Grand Prix na Kitajskem (2019), kjer je postal srebrni medalje.

Osebno življenje

Zdaj je prosti čas Satoke posvečen športu in izboljšanju tehnologije. Miyajara sanja na dan, ko se preda nezapletene meje in spoštuje nove elemente programov. Japonci ima sestro, s katero je v toplih odnosih. Toda poleg tega je malo ljudi, znanih o osebnem življenju športnika. Skromna številka skateboard ne oglašuje svojega vsakdanjega življenja. Japonski navijači so prinesli stran v "Instagram", kjer so fotografije iz predstave preložene in podpirajo najljubšo pred tekmovanjem. MIYAJARA Rast je 152 cm, teža pa je 43 kg.

Satoko Miyajara

Leta 2021 je Satoka nadaljevala športno kariero. March je omogočil, da je na sliki pokazala spretnost na svetovnem prvenstvu, ki je takrat v Stockholmu. Tukaj je športnik predstavil Japonsko skupaj z Rico Cyahira in Cori Sakamoto. Udeleženci so bili izbrani glede na rezultate prvenstva na Japonskem 2020/2021 v Naganu, na katerem je Miyajara vzela bron, Kijira - zlato in Sakamoto - srebro.