Lisa Vitozzi - fotografija, biografija, osebno življenje, novice, biatlon 2021

Biografija

Zvezda biatlonske sezone 2018/2019, vzdolž lepote Dorothea Virr, je postala mlada italijanska športnica Liza Vitozzi. Začetek poklicne kariere v mladostnih tekmovanjih, dekle je bilo vredno mesto v nacionalni ekipi države in osvojil srebro v individualni dirki na svetovnem prvenstvu v švedskem Estersund. Drugi osebni dosežki so bili podstavki v fazah pokala v Atholzu in rupling in 2 zlate medalje v sprintu in raso preganjanja v Oberhofu.

Otroštvo in mladino

Lisa Vitoztsi se je rodila v italijanski občini Pieve-Di-Cadore 4. februarja 1995.

Starši prihodnjih biathletov so bili daleč od športa, vendar niso preprečevali hobijem energičnega od narave hčerke. Od šolske ekipe na ženskem nogometu je Lisa ljubil gibanje in z veseljem preganjal žogo in dosegel cilje v vrata tekmecev. Toda kmalu so se interesi deklet spremenili, zaradi pomanjkanja udeležencev pa je bil oddelek zaprt.

Po igranju malo s fanti je Lisa spremenila profil in odšla iz radovednosti do biatlona. Ta šport, ki je priljubljen v Italiji, je takoj všeč 13.-letni športnik, s podporo družine Vitoztsie pa se je začela trdo trenirati na valjčki, ki je bila blizu hiše.

Postopoma učenec Camosci Sappada in G.S. Fimme Gialle je obvladal tehniko drsanja, naučil se je pritisniti na cilj in spoznal, da je poleg hitrosti, trde roke in natančnosti potrebno razviti logiko in inteligenco. Poleg tega je mlada italijanka čutila razburjenje in nepredvidljivost biatlona in se odločno odločila, da bo uspela v dirki in na ogenj.

Biatlon.

Prva natečaja v športni biografiji Vitozovi so postala zimske mladinske olimpijske igre, ki so potekale od 15. do 19. januarja 2012 v avstrijskem mestu Innsbrucka, in mladinsko svetovno prvenstvo na Finskem. Na žalost Lisa ni pokazala dostojnih rezultatov, vendar je prejela izkušnje na dirkah s talentiranimi biatleti, med katerimi je bila ruska Ulyana Kaishev in Nemški lesus.

Naslednje leto, srečo nasmehljen šport na glavnem začetku julijske sezone v Obertiria. Silver v Sprint je postal dostojno nagrado za trmasto delo in bo do zmage. Leto kasneje je Lisa osvojila zlate medalje v prizadevanjih za zasledovanje in sprint na svetovnem prvenstvu med 19-letnimi fanti in dekleti ter postala bronasta medalja v posamezni dirki na evropskem turnirju Naslednji korak na Češkem.

V odraslih tekmovanjih, Vitoztsie, ki je debitiran v sezoni 2013/2014. Po 19. mestu v Sprint Race na stopnji IBU CUP v italijanskem mestu, imenovan Martello športnik v podjetju Christian de Lorenzi, Marcus Vidicha in Michel Ponzi osvojil srebro v mešanem releju in pokazal, da se lahko bori za vodilne položaje v Nacionalna ekipa.

Res, na tekmovanjih naslednjega leta, Lisa ni dosegla visokih rezultatov v pokalu, vendar je uvrstila 3. korak podstavek v posamezni dirki na evropskem prvenstvu na sodobnem mestu in osvojil srebro in 2 zlata na svetovnem mladinskem prvenstvu.

Po tem je nadarjeno smučanje Vitoztsi veliko delalo na streljanju in sprejelo izkušnje znanih sodelavcev na reprezentance. Osredotočanje na rezultate trikratnega olimpijskega prvaka Katie Wilhelm in Veliko biathlete Martena Furcade je Lisa dosegla dober odstotek na požarni liniji, od leta 2017 pa je začel kazati dostojne rezultate na odraslem fazah svetovnega pokala.

Za tri bronaste medalje v zasledovanju in Sprintu je sledilo srebrom v množičnem zagonu skodelice in 3. mesto v mešanem releju na olimpijskih igrah v Pyonchanu. Čeprav je bil namen glavne konkurence štirih let nagrada na osebnih dirkah, športniku, prepričani v svoj potencial, ni bil obupan zaradi rezultata in se je odločil, da ponovi poskus.

Usposabljanje v nacionalni ekipi pod začetkom Fabrizio Kurtze, Andrea Dzattoni in drugih, Vitozzi skupaj z Dorothea Virr je vodil ekipo leta 2018 in utemeljil zaupanje trenerjev, zmagal 2 zlata, 1 srebro in 3 bronastih nagrad v sezoni.

Leta 2019, italijanski športnik, skupaj s prijateljem ekipe, je postal vodja celotnega stojinja pred zadnjim fazo svetovnega pokala, ki je pridobil 852 točk na preteklih tekmovanjih in pred takšnimi znanimi biathletes, kot je Anastasia Kuzmina, Cais Makarainen, Francis Passion in Laura Dalmayer.

Osebno življenje

Vidozzi je dosegel uspeh na tekmovanjih Biatlon, je postal predmet pozornosti navijačev in novinarjev. Skromna, vendar družabna lepota v intervjuju z užitkom pripoveduje o osebnem življenju in prikazuje fotografije, objavljene v Instagramu in drugih socialnih omrežjih.

Dekle se ponaša z svetlo videzom in odlično sliko (višina 176 cm, teža 60 kg), ki ji omogoča brez omejitev, da bi pred kamero ne samo v kostumu nacionalne ekipe biatlona, ​​ampak tudi v kopalcu.

V vsakdanjem življenju športnika je všeč nakupovanje, prebere veliko in potuje. Ko je priložnost, LISA igra s fanti v nogometu in obišče domače tekme italijanskega kluba "Juventus".

Poleg tega je Lisa obvladala poklic davčnega inšpektorja in poskuša naučiti angleščino za stik tujih novinarjev in se odzvali na sporočila članov svojega fantastovskega kluba.

Vitozzi ljubi tiho domače zabave in poskuša preživeti čim več časa z najbližjo in najdragoco - mama. Ona ne razmišlja o njenem možu in otrocih, in čeprav ima fanta, ne gre za poroko.

Lisa Vitoztsi Now.

Na ciljni vrstici naslednje biatlonske sezone je Lisa zadovoljna s svojimi rezultati. 12. marca 2019 je športnik postal srebrni medalje svetovnega prvenstva in ob koncu leta osvojil "majhen kristalni globus" za očala v posameznih dirkah pokala.

Na predvečer zadnje faze v norveškem holmenčenju, Vitoztsi, skupaj z Virr, je vodil v splošnem stanju, tipkati 852 točk. Usoda "velikega kristalnega sveta" se bo kmalu odločila.

Zdaj se dekle pripravlja na prihajajoče tekmovanja in namerava zapustiti mladenič v Rio de Janeiru. Ne razmišlja o oddaljene prihodnosti in občutek sil za nove zmage, upa na dolgo in uspešno biatlonsko kariero.