Corey Gauff - biografija, osebno življenje, fotografija, novice, tenis, uvrstitev, "Instagram", starost, tekme, oče 2021

Biografija

Glave športnih novic portalov Pedrovi z besedami o novem super-tenisu superstar iz Amerike po zmagi Corey Gauff na Wimbledonu. Od otroštva je športnik že vedel, kaj želi igrati tenis. Američani osvajajo globalna igrišča, ki dokazujejo odlično opremo in dinamično igro.

Otroštvo in mladino

13. marca 2004 se je prihodnja zvezda globalnega tenisa rodila na delling plaži. Oče, ki tudi imenuje Corey, igral košarko v učencu, nato pa je odšel na področje zdravja. Mama sladkarije se je ukvarjala z atletiko. Športnik ima dva mlajša brata - Cody in Cameron. Otroštvo dekleta kasneje na igrišču pod imenom Coco Gauff, ki je potekal v Atlanti. V 4 mesecih Corey je bila oddajanje avstralskega odprtega prvenstva, kjer je Serena Williams zmagala. Baby je želel igrati šport.

Starši so pomagali, da se določijo, odpeljali hčerko na športnih odsekih v različnih smereh. Do 6 let, je Malo Gauff naredil izbiro v korist tenisa. Ko je kasneje priznala v intervjuju, igra v ekipi ni za njo, duša se borita samostojno.

Da bi njena hči profesionalno usposabljala, se je družina vrnila na Delje-plažo. Oba starša sta zapustila svojo kariero in napovedala svoja prizadevanja za razvoj ošpic talent. V starosti 10 let je Gauffa začel študirati Muratoglu v Franciji Akademije, ki ga vodi Patrick Muratoglu - Serena Williams trener. Patrick je pomagal pri financiranju mladega športnika.

Tenis.

V letu 2016 so ošpice sodelovale v prestižnem Les Petitu kot turnirju in takoj dosegli polfinale. Ona je debuirala na mladinskem turnirju Grand Slam v letu 2017 in je spet zasedla 2. mesto, ki je izgubila Amanda Anisimova. Športnik je postal najmlajši sam finalist med dekleti v zgodovini ameriškega odprtega prvenstva.

V odprtem prvenstvu Francije je najprej osvojila v karieri Junior turnirja Grand Slam, premagal Cathy McNely Comsurriot v treh sklopih. Američan je postal peti najmlajši prvak med dekleti v zgodovini Roland Garrosa.

Na 14, je teniški igralec sodeloval na profesionalnih tournarjih ITF. Po kvalifikaciji ameriškega odprtega prvenstva, je izgubila prvo tekmo. Po neuspehu pri kvalifikaciji je bilo odprto prvenstvo Francije Gauff lahko prišlo do Wimbledona. V svojem prvem tekmovanju je branil Vinus Williams v neposrednih nizih, ki je od otroštva njen idol.

Američan je nadaljeval svojo zmagovalno procesijo in vzel vrh Magdalena ribičev iz Slovaške. Te tekme so povzročile resnično razburjenje in postale najbolj vidne. Zaradi zmag, ošpic so dosegli resne rezultate - 141. linija sveta, ki se razvršča med sodelavci.

V letu 2019 je mlada zvezda šport osvojila odprto prvenstvo v Luksemburgu v paru s Katie McNely. In oktobra istega leta, je postal največ mladih lastnik naslova WTA. Po naključju je padla na igro v Linzu in zamenjala poškodovanega kolega. Beating Katerina Kozlov iz Ukrajine in nemščine Andrea Petkovich, v končni Corey se je srečal z Elena Ostapenko. Ta tekma je bila intenzivna, vendar se je Gauff lahko vzel v roki in premagal izkušen tekmec.

Naslednje leto je v karieri športnikov postalo precej uspešno. Tako je na odprtem prvenstvu Avstralija Gauffa v prvem krogu in Senani v drugem okroglih okroglih okroglih okroglih okroglih okroglih okroglih okroglih okrogh in zdravilišču. Po nadaljevanju tekmovanj WTA po premoru, ki je povezana s COVID-19, je bil Američan boljši od dveh igralcev iz top 50 na Lexington Challengerja, preden je izgubil v dveh nizi v vrsti 49. svetovnega loparja Jennifer Brady. Nato je sledilo odprtega prvenstva Italije in Francije.

Osebno življenje

Gauff je blizu staršem. Na igrah, hčerka, če je mogoče, spremlja njegov oče, ki podpirajo dedičo pred vstopom na sodišče. Ločeno, osebno življenje v biografiji ošpic se ne razlikuje od življenja vrstnikov.

Športnik, kot mnogi njeni prijatelji, ljubi, da posluša hip-hop in rap, rad gleda lepotne blogerje na "Yutube" in komunicirajo s prijateljicami z video klicem. V "Instagram", teniški igralec objavi fotografije in video iz usposabljanja, kjer se ocenjuje na sto tisoč navijačev. Rastoče gauff - 176 cm, in teža - 64 kg. Imajo vitko sliko, ameriški redko lovci navijačev s slikami v kopalkah.

Corey Gauff Now.

Leta 2021 je športnik nadaljeval s svojo kariero. Na začetku leta, Corey Pričakovana srečanja na avstralskem odprtem prvenstvu. Tekmoval z tekmeci, je pokazala svetlo in dinamično igro, vendar ni mogla iti na polfinale. 35. vrstica v enem samem tenisu izpustni tenis je zagotovila sodelovanje v prvenstvu v Dubaju, kjer je premagala Ekaterino Alexandrov, Teresu Martintsov in drugih.

V maju je Gauff na turnirju WTA 1000 na turnirju WTA 1000 na odprtem italijanskem prvenstvu zaradi dejstva, da Ashley Barti, takrat teniški igralec št. 1, se je spustil od razdalje zaradi desne poškodbe roke v četrtfinal. V luči teh okoliščin je Američan prvič vstopil na vrh 30 let. Potem je zmagal v enem samem in paru (od McNeil) izpuste na odprtem prvenstvu Emilia-Romagna v Parma. Postala je najmlajši igralec, ki je zmagal in samski, in sterni naslov na turnirju, saj je Maria Sharapova to storila v Birminghamu Classic 2004.

Tako se je Gauffa dvignil na svetovno uvrstitev na 25. mesto v enem samem izpustu in 41.-v paru. Corey je postala najbolj mladi ameriški avto na prvih 25. Igralci tenisa na odprtem prvenstvu Francije in Wimbledona so bili uspešni.

Corey je povabljen in sodeloval v olimpijskih igrah leta 2021 v Tokiu. Ona je postala druga po starosti športnika iz Združenih držav po Jennifer Capriata, ki je govorila na 16, in najmlajši olimpijski teniški igralec po Mario Anchić, ki je sodeloval v igrah leta 2000.

Dosežki in nagrade

• 2017 - finalist enega mlajšega turnirja velikega klobuka v enem samem izpustu (odprto prvenstvo)
  • 2018 - Zmagovalec enega mlajšega turnirja Velike čelade v eni kategoriji (odprto prvenstvo Francije)
  • 2018 - Zmagovalec enega mlajšega turnirja Grand Slam v dvojni kategoriji (Open USA CHAMPONSSKI)
  • Zmagovalec petih turnirjev WTA (dva od njih v enem izpustu)
  • Najmlajši v zgodovini teniškega igralca, ki je lahko premagal kvalifikacije na večnamenski turnirju žensk in najbolj mladega igralca (med ženskami in moškimi), ki je uspel premagati kvalifikacije na Wimbledonu