Bianca AndreESque - fotografija, biografija, teniški igralec, novice, osebno življenje, "Instagram" 2021

Biografija

Kanadski teniški igralec Bianca Andreesc je dobro znana ljubiteljem tega športa. Dekleta je večkrat osvojila nagrade na različnih prvenstvih in turnirjih in je član kanadske nacionalne ekipe v pokalu Federacije. V odraslim tenisu so govorili o njej v letu 2017, po turnirju v Washingtonu, nato pa se je imenoval preboj v letu, ker je uspela premagati dva nekdanja prve loparje sveta.

Otroštvo in mladino

Biografija BIANCHI se je začela poleti 2000 v provinci Ontario, Kanada. Dekle se je rodilo v družini migrantov, ki so se preselili v drugo državo iz Romunije. Skoraj takoj po rojstvu hčere se je družina vrnila v domovino, kjer je v 7 letih Andreesk in začela razumeti AZA tenis. Res je, da se bo prihodnji športnik ne ustavil, je poskusila tudi svojo moč pri kopanju, gimnastiki, drsanju in nogometu.

Po nekaj časa je bila Bianca s svojimi starši spet v Kanadi. V Missouguegu je vstopila v teniški klub in nato prevedena v središče teniške federacije Kanade v Torontu. Potem je začela sodelovati na tekmovanjih med otroki in osvojiti prve medalje.

Pričevanje tega je zasedeno 1. mesto v Les Petits kot turnir v Franciji, nato pa naslovni prvak na mladinskem tekmovalcu Orange Bowl. Leto kasneje je ponovila uspeh na istih športnih srečanjih, samo če bi prvič, dekle je tekmoval s športniki, mlajšimi od 16 let, potem so bili v letu 2015 njeni tekmeci mladi moški, mlajši od 18 let. Hkrati, bianke takrat še ni obrnil 16 let.

Tenis.

Prvi v karieri Andreesk odraslega turnirja je v letu 2015 čakal na teniški igralec, nato pa je samo 15 let. In po enem letu je nastopila na tekmovanjih ženskega cikla ITF, kjer je premagal tekmece v par in posameznih izpustih. Na ameriškem odprtem prvenstvu istega leta je Bianca dosegla polfinale, vendar je izgubila zmago Kyle Dan.

Ni dala dekleta, da bi dosegla 3. mesto v uvrstitvi ITF med mladinci. Na začetku naslednjega leta je pokazala enak rezultat v avstralskem odprtem prvenstvu, ko je igral v enem izpustu, vendar je v paru z Carson Brandine postal prvak teh tekmovanj.

Februarja 2017 je bila AndreESque povabljena v kanadsko nacionalno ekipo. Ko že govorimo v skupini I Amerika American Federation Cup, Bianca premagal vse tekmece, v končni igri pa je ekipa prinesla odločilno točko v boju proti udeležencem nacionalne ekipe Kazahstana.

Junija je ponovno pokazala svojo spretnost na odprtem prvenstvu Francije in postala velik prvak večjega prvaka v turnirju čelade. Potem je imela še en obrat zmage in glede na rezultate sezone, je bil kanadski športnik imenovan kodeks teniški igralec v Kanadi.

Naslednja sezona se je začela za dekle z dvema poraženci v finalu turnirjev ITF. Toda v jeseni je bila rehabilitacije dveh zmag v enem samem izpustu, hkrati pa je izboljšala položaj v razvrstitvi, ki je zaključil leto v drugem sto. 2019 se je začel za njo ni manj uspešno, na odprtem prvenstvu Auckland Andreesca vzame 2. mesto, ki daje samo nemški Juliez Nemci.

Res je, na odprtem prvenstvu Avstralije, je izgubila, in v naslednjem WTA 125K serijski turnir Beat Tatiana Maria v polfinalu in osvojil naslov prvaka. Potem je čakala na uspešen govor za kanadsko nacionalno ekipo, igre na odprtem prvenstvu Mehika in Premier turnir v Miamiju. Vendar pa zaradi poškodbe ramen, pridobljene spomladi leta 2019, ni uspela priti do igre proti Češki republiki.

Osebno življenje

O osebnem življenju športnika je znano. Zaradi trajnega časovnega vaja za nekaj drugega dekle skoraj nima. Toda ko še vedno uspe počivati, gre v morje, to dokazuje številne fotografije v "Instagramu", kjer je na plaži ujela Bianca na plaži v kopalcu ali pa samo počiva v krogu ljubljenih.

Redni športi in meditacijo pomagajo Andreesk, da podpre številko v obliki, čeprav je njena teža neznana, z višino 170 cm, dekle izgleda vitke in zategnjeno.

Bianca Andreesku Now.

Bianca in zdaj aktivno trenira, ker redno sodeluje na turnirjih in poskušajo biti vedno v športni obliki.

V letu 2019 je Andreca prvič v svoji karieri prišla do finala turnirja Grand Slam. V začetku septembra istega leta je dekle osvojila Serena Williams, ki je zmagala svoj prvi turnir te vrste. Toda na tem, kanadski se ne bo ustavil, zdaj pa je njegov cilj zmagati v končnem WTA prvenstvu.