Tamara Voronin - Životopis, Novinky, Osobný život, Biatlon, Svetový pohár, Foto, "Instagram" 2021

Tamara Voronin z mladého veku si zvykla na ťažkosti, pretože si vybrala šport pre seba, v ktorých nie je miesto slabosti. Vďaka vytrvalosti a cieleniu bolo dievča schopné dosiahnuť výšky v biatlone a dobyť srdcia divákov.

Detstvo a mládež

Tamara Igorevna Voronina sa narodila 8. júla 1985 v ruskom meste Kamensk-Uralsky. Dievča z ranného veku sa zaujímalo o šport: hral basketbal, taekwondo bol zaoberal, ale v kruhoch nebol zadržaný. Už v 5. ročníku objavili objem biatlových látok pri objeme. Po zušení, že úsek sa zúčastnili jej spolužiakmi, školáčka sa rozhodla vyskúšať ruku a čoskoro začal pracovať pod vedením Vasily Chezzova.

Aby sa stal šampiónom, Voronina musela prejsť lyžiarskym tréningom, naučiť sa strieľať. Po 9. ročníku, ona urobila ťažké rozhodnutie opustiť rodné mesto študovať v Yekaterinburgskej škole olympijskej rezervy č. 1. Licencia s blízkymi bola ťažká, ale dievča naďalej navštívila rodičov a prvý tréner a v Sekcia Biatlonu bola schopná získať verných priateľov, ktorí zdieľali jej záujem o šport.

Rovnako ako ostatní športovci, Tamara si myslí, že sa po ukončení konkurenčnej kariéry zaoberá tréningom. Získala vzdelávanie súvisiace s športom. Dievča vstúpilo na Ural State University of Fyzikálne kultúry v špeciálnej "službe v športovom priemysle".

Osobný život

V rozhovore sa bilatlonista správa skromne a zriedka hovorí o osobnom živote. Má mladého muža, ktorý je tiež zapojený do športu. Voľný čas Celebrity trávi s priateľmi, miluje sledovať zmiešané súťaže bojových umení.

Biatlon

Konkurenčné aktivity budúceho šampióna sa začali s účasťou v Európskom festivale mládeže, ktorý sa konal v roku 2013. Nebolo možné dosiahnuť vysoké výsledky do dievčaťa: zaradila 39. v Sprint a 16. mieste v jednotlivých pretekoch, ale bol schopný dobre dokázať a pamätať na publikum.

O rok neskôr sa v biografii Athlete stalo prvým dôležitým víťazstvom. Spolu s ďalšími predstaviteľmi Ruského národného tímu, Lilia Davletoshina a Maria Ivanova, bola schopná vyhrať 2. miesto vo fáze relé majstrovstiev Junior. Osobný výsledok bol pod - 34. miesto v rase prenasledovania a sprintu, 13. v jednotlivých pretekoch.

Ďalšia sezóna Tom začala víťazstvom. Ukázala sa dobre počas individuálneho závodu na valci, ktoré sa konali počas letného šampionátu Ruska v IZHEVSK. Podľa výsledkov koordinácie Voronínu sa ukázalo, že je na hornej línii tabuľky turnaja. Nemenej impozantný bol jej vzhľad na zimnej rase prenasledovania v Saransk, kde opäť vyhrala víťazstvo. Neskôr, dievča vyhralo masové štart.

Úspechy umožnili športovcovi dostať sa do zoznamu biatlovích, ktorí išli na Majstrovstvá juniorov Európy v Pokhloch. Ale cesta nespĺňala očakávania, rovnako ako Svetový pohár v Calee Gradishte, pretože Tamara sa nikdy nepodarilo zvýšiť v rebríčku nad 15. miesto.

Junior kariérny bilatiny skončil v zime na univerzácii, ktorý sa konal v Kazachstanskom meste Almaty. Súťaže zahrnuté prejsť, masový štart a individuálny závod, na ktorom sa dievča podarilo vstúpiť do top 15 konečného stola. Len počas sprintu sa ukázalo byť na 16. mieste.

Krátko po prechode na Sport pre dospelých Voronin vstúpil na 2. mieste v individuálnej závode na Ruskom šampionáte. Postupom času sa objasnilo, že závažná strana biatlete je presnosťou tohto, v záujme toho, že sa rozhodlo o operácii zlepšiť víziu. Ale v rýchlosti je dievča horšie, čo je niekedy strata súťaží.

2018 vydané pre Voronina priaznivé. Ona získala bronzovú medailu IBU CUP v Khanty-Mansiesk, a potom sa zúčastnil na ruskom pohári, kde si vzal prvé miesta v masovom štarte a sprint. O rok neskôr dievča malo šťastie, že sa dostal do ruského národného tímu, ktorý sa zúčastnil na majstrovstvách sveta.

Prvá etapa súťaže, ktorá sa konala vo Švajčiarskom Ostersunde, bola úspešná pre dievča. Prvýkrát vo svojej kariére spadol do top 15 takej rozsiahlej hospodárskej súťaže, ktorá bola na 14. riadku po individuálnom pretekoch. Ale potom Fortuna odvrátila od športovca a nespĺňala kritériá výberu potrebné na účasť v januárovej fáze súťaže, ktorá sa konala už v roku 2020.

Namiesto toho, Tamara šiel do ruského pohára z vyhliadky na vstup do pohára IBU. Ale ona sa nepodarilo zhromaždiť s silami, podľa výsledkov súťaže, bola IZHEVSK puška, Voronina, bola na 11. riadku.

Tamara Voronina teraz

Teraz Tamara pokračuje v budovaní športovej kariéry, okrem fanúšikov s novými úspechmi. V sezóne 2020/2021 sa Voronina objaví zloženie Ruského národného tímu a odišiel do Svetového pohára, ktorý sa začal v novembri 2020 vo fínčine Contiolachti.

Dievča preferuje uzavretý životný štýl: nezverejňuje fotografiu v plavkách, zriedka aktualizuje stránku v "Instagram" a nevedie blog v Twitteri. Voronina sa snaží zostať v dobrom stave a s výškou 169 cm váži 59 kg.