Sofia Kenin - Životopis, Osobný život, Novinky, Fotografie, Tenisový hráč, Rodičia, Instagram 2021

Sofia Kinin je americký tenista s ruskými koreňmi. Na účet športovca mnoho jasných víťazstiev. Teraz ide na corts s najsilnejšími hráčmi sveta. Úžasná technika hrania, dynamiky, krmivá priťahuje veľký počet fanúšikov na tenista. Môžete vidieť hru Sofie na hlavnom majstrovstvách sveta.

Detstvo a mládež

Kenin sa narodil 14. novembra 1998 v Moskve. Z mladého veku, dievča demonštrovalo nádhernú koordináciu a jeho otec (Alex) Alexander Kinin, profesionálny tenista, videl budúcu hviezdou tenisových kurtov v jeho dcére. Čoskoro, rodičia spolu so Sonyou, prisťahovalectva na Florida, kde dievča bolo dané na Tennis Academy. Dieťa začalo hrať s raketou za 5 rokov.

Prvým trénerom dievčaťa bol Rick Metka, ktorý pracoval so sestrami Williams, Maria Sharapova a ďalšími tenisovými hráčmi. Zároveň, Sony otec vytvoril stránku, kde som odložil fotografie a videá hovorili o športovom úspechu dcéry. Bol populárny a mal veľa názorov.

Tenis

Rick Metka poznamenal v rozhovore, že keď Kenin prišiel do Akadémie, nádherná koordinácia dieťaťa a očí bola okamžite zrejmá. Intenzívne cvičenia viedli k tomu, že 16 rokov, mladý tenisový hráč získal Národný turnaj pre 10-ročných. Za 8 rokov sa objavili fotografie Sofie na obálke časopisu, ktorý vydal profesionálny tenisový asociál. Cumier pre dievča bolo Maria Sharapova, ktorá sa tiež presunula z Ruska do Floridu.

Otcovo sa stáva trénerom. V roku 2014 Kenin vyhral v Junior Cup of Federation ako člen národného tímu. Aj v jednej kategórii dievča hral na turnaji Orange Bowl. Dôležitou vecou v športovom biografii tenisových hráčov bola 2015, potom dostala príležitosť zúčastniť sa na nás otvorených - to bol prvý vzhľad športovcov na WTA. Napriek strate v prvom kole, v súťaži Junior, dievča dosiahlo finále. Na jeseň toho istého roku vzal Sonya 2. miesto v juniorskom poradí.

Vložiť z getty obrázkov

V sezóne 2016, dievča vyhralo futures turnaja, ktoré sa konali v Kalifornii. Súperom športovec sa ukázal byť skúseným tenisovým hráčom Grace Min, ktorý nebol schopný odolať silným hre Sofia. 2017 priniesol Kinin ako víťazstvo, ako aj porážky. Začiatok roka nebolo veľmi úspešné - v niekoľkých súťažiach v štátoch a Európe, dievča stratené na súperi. Koncom roka spoločnosť Sonya obsadila 113. riadku sveta.

2018 tiež prešiel pre športovec nasýtený, so stratami a víťazstvom. Na turnaji Wimbledon vo Veľkej Británii nemohol Kenin prejsť 1/32. S rovnakým výsledkom, dievča hral na americkom otvorenom šampionáte. Víťazstvo bolo pre Sony Berkeli súťaž, kde sa tenista stal finalistom.

V januári 2019, dievča vyhralo v jednom prepustení turnaja WTA. Porážka bola očakávaná spoločnosťou Sonya na Americkom otvorenom šampionáte. Na jeseň tohto roku sa v Pekingu podarilo poraziť Garbin Mugurus a Anastasia Pavlyuchenkov. Stretnutie s Elina Svitolina skončilo stratou kinínu.

2020 sa stal veľmi úspešným pre tenisovými hráčmi - podarilo sa podarilo dobiť otvorené majstrovstvá Austrálie. Na veľkom helmet turnaji získala Ashley Barti - prvá raketa sveta a vo finále s Garbini Mugurus potvrdil svoju výhodu a získal titul.

Osobný život

Sofia neodhalí tlač tajomstiev osobného života. Športovec je mladý, takže možno predpokladať, že nemá ešte manžela a deti. Tenisový hráč "Instagram" vydáva fotografie a videá z turnajov a cestovania. V týchto obrázkoch je Kenin zachytený jedným alebo s priateľkami.

Rast 170 cm, nízka hmotnosť umožňuje Američanovi hľadať nielen v športovej forme, ale aj v plavkách. Sofia je pravidelne vyškolená, takže takmer nezostáva voľný čas. V hre Kinína uprednostňuje tvrdý náter, pracovná ruka je vpravo, a úder vľavo je dvojručný.

Sofia Kenin teraz

2021 začal pre SOFIE, ktorý nie je stôl úspešne, ako predchádzajúci. Vo februári majiteľ titulu veľkej helmy apeloval na nemocnicu v dôsledku silnej bolesti brucha. Po kontrole lekárov a počítačovej tomografie boli tenisové hráči diagnostikované - akútne APPHENDICITIS. Kenin ležal na naliehavú operáciu a po niekoľkých týždňoch urobil kariérnu prestávku, aby sa obnovila.
View this post on Instagram

A post shared by Sofia Kenin (@sofia.kenin)

Dôsledky chirurgického zákroku a nedostatku tréningov postihli negatívne v Kenine. V apríli stratila na konkurenciu Lauren Davis v Charlestone, ktorý poskytuje výjazdovi na ďalší okruh otvoreného turnaja Volvo Cars.

Teraz je športovec zaoberaný novým Wendersom Max.