Nikita Nagorno - foto, životopis, gymnast, majster sveta, novinky, osobný život 2021

Životopis

Ruský atlét Nikita Nagorno je majstrom športu medzinárodnej triedy, ako aj viac majstrovstiev sveta v mnohých športových gymnastikách. Vyhral majstrovstvá v Európe a bol víťazom olympijských hier v Rio, ktorý vykonáva komplexné prvky na baroch, bezplatné cvičenia a podporné skoky.

Detstvo a mládež

Nikita Vladimirovich Nagorno sa narodil 12. februára 1997 na juhu Ruskej federácie, v Rostov-on-Don.

Neexistuje takmer nič, čo by o deformáciách o skorom biografii profesionálnej gymnastky, pretože jeho detstvo bolo venované športu.

Zapísaný v atletickej časti, a potom do školy olympijskej rezervy, mladý muž nemal čas hrať v spoločnosti priateľov. Len príležitostne strávil čas s dedkom, bývalým zamestnancom na "vesling kanáli", takže kráčali pozdĺž bánk Don, pečených Kebabov a zapojili sa do rybolovu.

View this post on Instagram

A post shared by Никита Нагорный (@nikushkarus) on

V polovici 2000s, práca pod vrcholom miestnych trénerov, Nikita začala ukázať výsledky a rozhodol sa presunúť do Moskvy. Po stávaní študentom Olga SkyPurenko, rovnako ako Vladimir Fudimov a Anatolia relow, chlapec preukázal schopnosť a čoskoro sa dostal do mládežníckeho tímu.

Prvé závažné úspechy nagornojaya, ktorého rast bol 168 cm, a hmotnosť v dôsledku pracovaných svalov dosiahla 70 kg, sa stala bronzovou medailou Majstrovstiev Junioru Ruska, ako aj účasť na majstrovstvách Európy, kde on Spokojný s blízkymi a mentormi s jedným zlatom a jedným striebrom.

Osobný život

V roku 2018, keď absolvoval paralelnú službu v Romgvardii, Nikita usporiadal osobný život. Jeho žena a najvernejším fanúšikom sa stali gymnastkou Daria Spiridonov, ktorí súhlasili so svadbou, ktorá bola prezentovaná športovcovi príjemným prekvapením.

Teraz manželia spolu vykonávajú v súťažiach a pred koncom profesionálnej kariéry neplánujú robiť deti. Ale NAGORY sa začal pripraviť na budúce doplnenie rodiny a otvoril svoj vlastný podnik spájaním spoločnosti podnikateľov.

Gymnastika

Dospelá kariéra Nikita Nagorno začala ako súčasť metropolitného tímu, z ktorého po brilantnom prejave v mnohých súťažiach bol pozvaný do národného tímu. Od polovice roku 2010 začali neustále vykonávať na medzinárodnej úrovni, stať sa majstrom Európy a víťazom pohára v niekoľkých typoch súťažného programu.

V roku 2016, vďaka odhadom gymnastov, Ruský tím vyhral zlato na šampionáte kontinentu, a potom sa mladí ľudia stali víťazmi strieborných olympiád, ktoré od 6. augusta sa konali v Rio de Janeiro.

Na konci tohto produktívneho a úspešného pre národný tím sezóny Nikita, kvôli vážnemu zraneniu, za nejaký čas vypadol z boja. A v polovici roka 2017, hodil dobre na baroch a vyhral bronz na majstrovstvách Európy, potom sa body prijaté v celom okolí, sa stali vlastníkom pohára krajiny.

Majstrovstvá sveta bolo v tomto období zlyhalo Rosovchanina, pretože niekoľkokrát sa znížil do kvalifikačného kola. Ale, obnovenie formulára na Medzinárodný turnaj, kde sa hrala cena pomenovaná po Michail Voronin, Nagorno sa vyrovnal so všetkými druhmi cvičenia a získal zlaté a strieborné medaily.

V roku 2018 sa zasiahlo Top 20 svetových kvalifikácií, ako súčasť Národného tímu na šampionáte Nikita Planet sa stal druhou v celkovom velení. A v individuálnom finále pre všetkých okolo, vzal tretí krok pódia, udával čínsky XIAO ZHOTANE A RUSKU ARTHUR DALALOYANOM.

Nikita Nagorno teraz

2019 pre Rosovchannina Nikita Nagornochny, ako aj pre celý ruský národný tím, sa stal časom triumfov a víťazstva. Žerandom názvu najlepšieho národného športovca v cvičení na paralelných baroch, gymnastka vyrovnaná so zvyškom programu a dostal lístok do majstrovstiev sveta.

Zástupcovia zo 16 krajín sa zúčastnili na prvých 49. majstrovstvách, ktoré sa konali v páde v nemeckom Stuttgarte. Vďaka úsiliu Rosovchanna, tím vzal zlato v celom okolí, tentoraz sa nevzdal na Japoncov alebo Číňanov.

V osobnej výmene Nikita tiež získala najvyššiu cenu, pôvod strieborného víťaza Arthur Dalaloyan na všetkých projektoch na technike a bodoch a potom v skenke na podporu sa opäť stal majiteľom zlata. Fotografie šťastného športovca bola okamžite upravená v "Instagram".