Narodil Chorich - foto, životopis, tenista, spravodajstvo, osobný život, "Instagram" 2021

Balkánsky polostrov bol vždy slávny pre talentovaných zástupcov rôznych športov, ktoré sú Lukáš Modrich, Zoran Mikulich a Sarah Colac. Teraz mladý tenisový hráč narodil Chorich, ktorý dostal Davis Cup a dúfa, že vyhrá medzinárodné majstrovstvá.

Detstvo a mládež

Narodil sa Chorich narodil v Chorvátsku 14. novembra 1996 a spolu s sestrou s názvom Bruna sa konala detstvo v malebnom Zagrebe.

Tam boli tenisové kurty, kde sa Otec a matka, Damir a Zheereck odlíšili zo syna o 5 rokov, aby sa pripravili na športovú kariéru. Čoskoro, učenie sa na strednej škole, chlapec sa začal angažovať sa do špecializovaného centra, jeho idoly v tom čase boli Goruran Ivanishevich a Rafael Nadal. A na začiatku roka 2010 bol už hviezdami v Junior Group a, ktorá získala nám otvorenú mládež, najprv získala zlatú medailu.

Pred tým, v zime roka 2011 sa narodil na Futures Futures ITF, postupne získavajú ratingové body, aby sa dostali do turné ATP. Úspešne sa vyrovnať s konkurentmi na kvalifikáciu, často dosiahol finále a potom debutoval medzi odborníkmi v Iokoham na prestížnej sérii Challenger.

Kombinácia súťaží s posilnenými školeniami, Chorvátko pracovalo na fyzickom stave as nárastom 188 cm začal vážiť 85 kg. Jeho svaly sú jasne viditeľné na fotografiách vyrobených pred sezónom 2013, ktorá sa časom objavila na Facebooku a osobnom účte v "Instagram".

Osobný život

Z niekoľkých skutočností o osobnom živote nesený, informácie o jeho dievčine sa prideľujú, ktorých meno je Valentina Miletich - niekedy sa objavili na stránkach novín. Nie je to však na fotografiách uverejnených v "Instagram" tenisový hráč, a preto nikto nevie, pár sú teraz alebo nie.

Tenis

Od samého začiatku zvieracieho biografia v tenise sa Chorich usiloval o turnajoch ATP, loviť low-tech súťaží v Číne a porazenie takýchto súperov ako Jaziriho Malik. A dokázal sa dostať do kvalifikácie medzi odborníkmi v Záhrebe a potom sa zúčastňuje na hlavných bojoch otvoreného šampionátu Chorvátska.

Rastúce hodnotenie mladého tenisového hráča mu umožnilo objaviť sa na medzinárodných zápasoch a rýchlo získal dostatočné skúsenosti s cieľom poraziť stabilne. Prvá zo série hlasných úspechov prišla do domáceho turnaja v podzemní, kde po víťazstve nad Eduar Roger-Wassen sa stal medzi profesionálov číslo 105.

Zároveň sa narodil, bola kvalifikácia jednému z turnajov Grand Slam a Beat Lukas Rosola na US Open Championship. Po niekoľkých týždňoch, najlepší úspech preukázaný na súťaže v Bazileji a zvládanie Idol Raphael Nadal, dosiahol štádium semifinále.

Tieto výsledky boli hodnotené odborníkmi z Národnej tenisovej asociácie, a on bol pozvaný do Národného tímu Chorvátska a tiež udelil titul "Best Newbie". V roku 2014 sa stal účastníkom konkurencie tímu, narodil sa osobný zápas, ale Ivan Dodig a ďalší športovci nemohli dobyť pohár.

Na začiatku nasledujúcej sezóny hry, Chorich urobil debut v semifinále v Dubaji, prekonával 3. raketu sveta, ktorý bol Andy Murray. A na začiatku segmentu pôdy, vykonával v play-off v Estorile, a potom na súdoch "Roland Garros" potešil verejnosť s krásnou hrou.

Prvýkrát v kariére, dosiahol 3. kolo turnajov Grand Slam, Croct vyšiel na vrchol formulára a získal niekoľko dôverných víťazstiev. V poslednom ratingu tak obsadil 44. miesto, čo bol najlepší výsledok pre Chorvátsko zaregistrované v tom čase.

V rokoch 2016-2017 sa narodil vo finále majstrovstiev Maharashtra a potom v 3. kole hospodárskej súťaže v Paríži a bol víťazom Hassan Grand Prix II, ktorý sa konal v Imperial City of Marrakesh. Na začiatku novej sezóny hovoril brilantne v novendi otvorených, ale švajčiarsky Roger Federer získal víťazstvo v tomto turnaji.

Narodený Chorich teraz

2019 pre športovec ukázal byť bohatý na medzinárodné turnaje, medzi ktorými bol najúspešnejší majstrovstvá Rosmalena, ktorá sa konala v holandskom meste Hertogenbos. Narodený sa ukázal ako dobre v konfrontácii s Adrian Mannarino, ale nakoniec, v každom z týchto troch súborov nezhromažďoval správne množstvo bodov.

Po 2 mesiacoch, na nás otvorených, Croat dosiahol druhý kruh a odmietol pokračovať v súťaži, keď Grigor Dimitrov vstal na svojej ceste. A na jeseň na otvorenom turnaji, ktorý sa konal v Petrohrade, Chorich porazil Joao Souza, ktorý bol najsilnejším portugalským hráčom.

V konečnom zápase pre prestížny titul, Croct padol na Daniel Medvedev a v 1. Set som zlomil raketu, podľahnú skúsenosti a emóciám. V pripomienkach po porážke porážky povedal, že sa rusky bojí, ktorý vo finále otvoreného šampionátu Ameriky na rovnakom základe bojoval s Raphael Nadal.