Daria Beloded - Foto, životopis, novinky, Osobný život, Judoist 2021

Životopis

Rodičia Daria Belode neboli radi, keď zistili, že ich dcéra sa rozhodla zapojiť sa do Judo na profesionálnej úrovni. Avšak, oni zmenili názor po sérii pôsobivých víťazstiev, ktoré športovec označil na majstrovstvách sveta a Európy.

Detstvo a mládež

Daria Belloded sa narodil 10. októbra 2000 v Kyjeve, Ukrajina. Dievča bolo určené, aby sa stal šampiónom, pretože vyrastala v športovom rodine: jej rodičia Svetlana Kuznetsova a Gennady Belodedd sa venovali Judo. Spočiatku boli proti dcére, aby išli na ich kroky a snažili sa ju chrániť pred ňou.

Keď bol Dasha malý, mama ju vzala na rytmickú gymnastiku. Dievča sa angažovalo v vodcovi Oksana Gutzight, ale potom, čo sa Athlete rozhodol vybudovať kariéru v televízii, v tom, že sa odmietol zúčastniť sa tried.

Mama dievčatá počas tohto obdobia pracovali ako tréner Judo a že dcéra nestrácala tvar, začal ju vziať s ním do cvičenia. Byť z povahy voličov a cieľavedomého, Dasha sa stal záujem o konkurenčný šport a začal sa zapojiť spolu s inými deťmi.

Podľa výsledkov debutovej súťaže vzal Belodeda 2. miesto, ale bolo to naštvané, pretože chcela vyhrať. Nováčik Judoist sa preto stal ešte stále viac a tvrdohlavejší trénovať, čo sa nakoniec dovolilo stať sa majstrom sveta. Rodičia stále podporili výber svojej dcéry a stali sa jej trénermi a potom talizmi. V rozhovore, športovec pripustil, že pred súťažou by určite potrebovala objať mamu, a potom by bola účtovaná za úspech.

Keď si prišiel vybrať univerzitu, dievča preferencie špeciality, len vzdialene spojené so športom. Vstúpila do Fakulty žurnalistiky do Kyjevnej národnej univerzity pomenovanej po Taras Shevchenko. Dasha vysvetlil svoje rozhodnutie tým, že plánuje dokončiť kariéru Judoist po 25 rokoch a stať sa modelom alebo športovým reportérom.

Osobný život

O osobnom živote Daria vie málo. V minulosti mala vzťah s talianskym Judoistom Fabio Basile, ktorý je starší takmer 6 rokov.

Ten chlap a dievča potešili fanúšikovia romantické obrázky na sociálnych sieťach, ale v roku 2019 oznámila rozlúčka.

Judo

Prvýkrát, Beltoded vyhlásil v roku 2015, keď vyhral mladistvý majstrovstvá sveta. Krátko potom sa mladý judoist založil na ukrajinskom národnom tíme a ona pokračovala v dopĺňaní prasiatko úspechov s hlasnými víťazstvami v Prahe Continental Celk, a potom majstrovstvá Európy v kategórii hmotnosti do 48 kg.

Potom, aby sa Dasha pokračoval v aktívnom prípravách na súťaže, vypracovanie hody, bolesti a duspení, ale v procese jedného z tréningových tesnení vážne zranených čeľustí. Dievča po dobu troch týždňov nemohlo hovoriť a jedol cez trubicu, takže lekári trvali, že zmeškala majstrovstiev Európy - 2018.

Spočiatku bola naštvaná, ale potom sa rozhodla použiť uvoľnený čas s prínosom a začal sa pripraviť na prípravu majstrovstiev sveta v BAKU. Výsledkom jeho úsilia sa stal zlatým medailou, dobyl po použití recepcie kohútik v konečnom konkurencii počas boja s japonským-funa tanaki.

Víťazstvo mladých ukrajinskej ženy sa verejnosť miešali. Veľa fanúšikov sa objavili v športovcovi, boli pozvaní na pohovor a vzali autogramy. V tom istom roku sa Dasha objavil vo foto Shoot pre VOGUE Magazine, kde demonštroval talent profesionálneho modelu.

V roku 2019 sa Belodend uskutočnil úspešnú obhajobu titulu, keď sa v konečnom styku majstrovstiev sveta v Tokiu opäť stretol s Tanaki a vyhral to. Predtým vyhral Judoist majstrovstvá Európy.