Alexander Gallyamov - životopis, novinky, foto, osobný život, postava, Anastasia Mishina, Rodičia, Štátna príslušnosť 2021

Alexander Galymov sa nemohol stať šampiónom v jedinom krasokorčuľovaní, ale ukázal sa ako spoľahlivý partner a pracovitý športovec. To prinieslo veľa ocenení na ruských a medzinárodných súťažiach, ktoré vyhral v duet s Anastasia Mishina.

Detstvo a mládež

Alexander Galymov sa objavil 28. augusta 1999. Začal svoju kariéru na krasokorčuľovaní v roku 2004, ale dosiahol prvý úspech len po presťahovaní do Petrohradu. Tam, jeden športovec vyškolený na Alina Pisarenko, Eugene Muzdenko a Kirill Davydenko. V tých rokoch sa Sasha mohla pochváliť prítomnosťou v arzenále trojitých skokov a kaskád 3-3, ale neexistovali žiadne zvláštne nádeje a nevyhrali konkurenciu väčšiu ako mestskú.

Alexander Galymov v detstve

S nástupom prechodného veku sa problémy začali s koordináciou, ktorá sa stala impulzom pre prechod na pár korčuľovania. Alexander Polishchuk sa stal prvým partnerom Gallmov, ale aj keď sa mladý muž podarilo obnoviť skoky, jeho úroveň jazdenia bola stále nedostatočná na účasť na hlavných turnajoch.

Sezóna neskôr, športovec sa rozlúčil s Polishchom a stál v pár s Nick Osipova. Takéto rozhodnutie prinieslo hviezdu prvého ocenenia národných súťaží. V roku 2016, korčuliari získali prvú etapu ruského pohára v roku 2016 a stali sa víťazami Memorial Nikolai Panin, ale tiež netrávila spolu dlhšie ako v sezóne.

Krasokorčuľovanie

Nová stránka v biografie hviezdy bola rozhodnutím jazdiť Anastasia Mishina, s ktorou sa zjednotil v sezóne 2017/18. Podľa Alexandra, po začiatku spoločného jazdiť s dievčaťom, mal nesprávnu ejekčnú techniku. Ak chcete opraviť, bol nútený hádzať ťažké gule.

Ale usilovné cvičenia boli priniesol ovocie a čoskoro sa Galymov premenil na partnera snov, pripravený pracovať tvrdo na dosiahnutie výsledkov a schopný podporiť v ťažkom okamihu. Už na začiatku spoločných vystúpení, duet Alexandra a Anastasia označil jasné víťazstvá v štádiu ruského pohára a turnaji Golden Konk Zagreb a v roku 2018 sa športovci stali bronzovým medizáciou Svetového pohára JUNIOR.

Ďalšia sezóna bola pre Galymov a Mishina triumfálne, pretože vyhrali medaily na Grand Prix etapách, majstrovstvá Ruska a finále šálky Ruskej federácie, ale zlato na majstrovstvách sveta sa stali svetlým bodom v ich juniorskej kariére . Potom korčuliari presťahovali do dospelého.

S cieľom, aby sa obmedzila dôvera, Sasha a Nastya sa rozhodli zachovať oslobodený ľubovoľný program na hudbu z "Majstra a Margarita", ktorá bola dokončená novými prvkami. Už na debutových súťažiach boli športovci schopní nahlas vyhlásiť, a potom sa stali vlastníkmi Finlandia Trophy Awards a Finals Grand Prix.

Na začiatku roku 2020 Alexander doplnil piggy Bank o úspechoch dôverného víťazstva v finále Ruskej pohára, Veliky Novgorod sa stal miestom konania. Ale po ukončení sezóny musel čeliť ťažkostiam kvôli pandémii coronavirusovej infekcie, kvôli tomu, že cvičenie na ľade boli zrušené.

Na seba-izolácie Galymov sa snažila dať viac času na komunikáciu s rodičmi a priateľmi. Príprava na nadchádzajúce súťaže sa uskutočnili doma, krasokorčuliar bol povolaný s trénermi a vykonané cvičenie.

V máji, Nastya a Sasha sa rozhodli využiť okno prechodov a vyhlásené za odchod z Lyudmila Veľkého a Nikolai Velikov na nového mentora. Stali sa žiakmi Tamara Moskviny, ktorého skupina je zapojená do takejto jasného páru, ako Alexander Boykova a Dmitry Kozlovsky. Športovci zdôvodnili svoju voľbu skutočnosťou, že chceli zlepšiť jazdecké vybavenie a získať ďalší stimul, tréning spolu s konkurentmi.

Napriek všetkým bezpečnostným opatreniam, aby sa zabránilo infekcii vírusom Alexandrom, bola stále zlyhaná a krátko po začiatku novej športovej sezóny, povedal fanúšikom o pozitívnom výsledku testu. Počas tohto obdobia sa Galymov považoval za dôležité, aby sa nerealizovalo a podarilo sa rýchlo poraziť chorobu s cieľom začať súťaží.

Po návrate do ľadu sa športovec podarilo dokázať, že počas seba-izolácie nestrácali čas zbytočne, pretože ich duet s Mishinou vyhral zlato v 4. etape ruského pohára v Kazane a bol schopný obísť také silné konkurelky ako EVGENIA TARASOVA A VLADIMIR MOROZOV. Ku koncu novembra, Sasha a Nastya čisto korčuľoval krátky program na Rostelecom Cup, ale urobili chybu v ľubovoľníctve a ustúpili do vedenia Boykovej a Kozlovského.

Osobný život

Obrázok korčuliare uprednostňuje inzerovať informácie o osobnom živote, so zameraním na športové úspechy. Najčastejšie sa objavuje na verejnosti v spoločnosti svojho partnera, spolu s ktorými vlaky, chodí a dokonca spočíva.

Vo svojom voľnom čase miluje športovca hrať futbal alebo počítačové hry. Jeho rast je 187 cm. Athlete podporuje komunikáciu s fanúšikmi v "Instagram", kde publikuje fotografiu a povie správy.

Alexander Galymov

Začiatok 2021 bol označený pre Galymov a Mishinskej účasti na šálke prvého kanála, ktorý sa konal vo februári.

A v marci, pár šiel do šampionátu sveta sveta, prechádzanie v Štokholme. Športový turnaj dal zlaté korčuliari, išli okolo pár Wenjin Sui - Han Tsung z Číny. Víťazstvo poskytlo príležitosť ísť na tímový pohárový pohár v Osake v apríli, kde Mishin a Galymov vzal 1. miesto v krátkom programe.