Daria Samokhina (Handball Player) - životopis, novinky, foto, osobný život, hádzaná, strelec, ruský národný tím 2021

Daria Samokhin Od detstva bol v športe, čo ju viedla do hádzanej. Vďaka vytrvalosti a oddanosti sa podarilo dosiahnuť výšky a opakovane získal titul najlepšieho hráča ruských a medzinárodných turnajov.

Detstvo a mládež

Daria Samokhin sa narodil 12. augusta 1992 v Togliatti, Samara regióne. Vyrastala s staršou sestrou Ekaterina a z detstva bola aktívna. Dasha miloval hrať s chlapcami vo dvore, mal záujem o futbal a rybolov.

Keď dievča malo 10 rokov, požiadala svoju matku, aby ju zaznamenala na hádzanej triedy. Celebrity študovala v regionálnej športovej škole, kde sa stal žiakom Sergej guvernéra. Už sa Samokhin uvedomil, že školenie by jej poskytlo možnosť odhaliť skutočne a neváhajte.

V roku 2007 sa Dasha pripojil k ženskému hádzanému tímu "Lada", kde čoskoro vydal vodcov. Súčasne sa naďalej učí, absolvovala štátnu univerzitu Togliatti, po ktorej sa zameral na športovú kariéru.

Hádka

Samochean držal takmer 10 rokov ako súčasť "Lady", honovanie zručnosti a s istotou veľa úspechov prasiatka. Účastníci jej tímu sa opakovane stali bronzovými medailistami ruského pohára a víťazov striebornej ceny majstrovstiev Ruskej federácie, získal Európsky hádzaný pohár.

Počas tejto doby sa Dasha konsolidovala úlohu ľavého ľavého, hodil veľa cieľov a získal lásku fanúšikov. V rozhovore pre Yutiub-Channel Channel GK "Lada", celebrity pripustil, že hádzaná pomáha cítiť adrenalín a svetlé emócie, ktoré nemožno zažiť mimo ihriska. Podľa seba-geofers, ženy sú dané hre viac ako muži, sú pripravení poraziť na koniec, využitím akejkoľvek príležitosti získať okuliare.

Nová stránka v biografie športovcov bola výzvou pre ruský národný tím, spolu s ktorými začala trénovať v roku 2017. Daria sa ukázala na majstrovstvách sveta v Nemecku, kde 32 gólov opustilo 7 zápasov a bol uznaný ako najlepší turnajový strelec. Účastníci Národného tímu však nepodarilo poraziť súťaž, a vzali 5. miesto.

V tom istom roku, samozrejmosťou oznámila zvyšok "Lady". Rovnako ako jej Sokomandnitsa Elizabeth Marashenko, rozhodla sa začať hrať za Astrakhanku. Debut pre športovec sa stal zhodou proti "futuraness", na ktorej bola uznaná ako najproduktívnejší hráč v jeho novom tíme, keď hodila 5 gólov. To však nepomohlo hádzanej hráčom Astrakhan Club Beat Rivaly.

2018 bol úspešný pre celebrity, pretože sa opäť pripojila k Ruskej národnej tíme, aby sa zúčastnil majstrovstiev Európy. Ruskí atléti ukázali dôvernú hru a nakoniec dosiahli finále, kde vyhrali striebornú medailu, udávajú len francúzskemu. Okrem toho, v tom istom roku, Darer získal názov majstra športu medzinárodnej triedy.

Osobný život

Mimo handballového ihriska Dasha preferuje vyzerať ženské: ona nosí sukňu, robí make-up a demonštruje štíhlu postavu v plavkách, ktorá váži záujem o jej osobný život od fanúšikov.

Podľa informácií z otvorených zdrojov, v minulosti, sebecký bol ženatý s mužom menom Vladimir, ale manželstvo skončilo v rozvode. Neskôr začala vzťah s Athlete Denis Vasilyev, ktorý v marci 2020 porodil syna. Chlapec sa nazýval Yaroslav. Po pôrode, hádzaný hráč sa rýchlo vrátil do formulára a už na konci leta sa zúčastnil súťaží.

Daria Samokhina

Hoci väčšina sezóny bola zatienená pandémiou coronavirusu, v auguste 2020 "Astrakhanka" bojoval s CSKA pre víťazstvo v ruskom pohári, ale turnaj skončil porážkou tímu. Neskôr sa atléti Astrakhan stretli s Kubanovou hádzanou hráčmi, s ktorými bojovali o bronzovú medailu a získali si presvedčivé víťazstvo.

Sezóna 2020/2021 začala pre sebaľúby s víťazstvom v hrách Super League. Potom celebrita šla do majstrovstiev Európy v ruskom národnom tíme. Napriek tomu, že odborníci neverili v úspech ruských športovcov a proroctovali 8. miesto, podarilo sa vyjadriť v zápasoch proti Španielsku, Švédsku a Čiernej Hore. Ale po stretnutí s Národným tímom Dánska, dievča vypadlo z turnaja v kroku od semifinále.

Teraz Daria pokračuje vo vlaku, aby potešili fanúšikov s novými víťazstvami. Vedie stránku v "Instagram", kde zverejní fotografiu a správy správy.