Evgeny Belov - Životopis, Novinky, Photo, Osobný život, lyžiar, "Tour de Ski", "Instagram" 2021

Životopis

Evgeny Belov vyrastal v športovej rodine, čo ovplyvnilo výber cesty života. Stal sa slávny z dôvodu vytrvalosti, účelnosti a túžby po víťazstvách, ktoré pomohli prekonať všetky zlyhania, ktoré sa nachádzajú na ceste.

Detstvo a mládež

Evgeny Belov sa narodil 7. augusta 1990 v obci Oktybrsky, ktorý sa nachádza v okrese Kamyshlovského v regióne Sverdlovsk. Bol stredným dieťaťom v rodine športových majstrov v lyžiarskych pretekoch a vyrastal s dvomi bratmi.

Prvý tréner budúcej celebrít sa stal matkou, ktorá pracovala ako učiteľ v materskej škole, ktorú navštívil. Neskôr bol mentorom Zhenya jeho otcom, pomohol sa vyhlasovať na juniorskej úrovni. Skier opakovane dobyl titul viceprezidenta sveta, stal sa majiteľom 2 zlata a 3 strieborných ocenení na majstrovstvách mládeže.

Lyžiarsky závod

Belov bol prvýkrát zaradený do zloženia dospelých Ruského národného tímu v roku 2010. Ukázal sa na majstrovstvá sveta, kde bola v reléovej závode zaznamenaná zlatá medaila. V budúcnosti Eugene sa naďalej zúčastňoval na ruských a medzinárodných súťažiach, ale nemohol dosiahnuť výšky.

V roku 2014 sa lyžiar zúčastnil olympijských hier v Soči, ale opäť zostal bez ocenení. Po 3 rokoch boli tieto výsledky zrušené, pretože športovec bol v strede dopingového škandálu. Spočiatku, on a niekoľko ďalších Rusov chcel odstrániť z účasti na akýchkoľvek výberových konaniach, ale v dôsledku toho sa veta podarilo zjemniť. Avšak, Eugene navždy bolo zakázané zúčastniť sa olympijských hier, ktoré sa stali ťažkým bodom v biografie celebrít.

Iba v roku 2018, po ďalšom odvolaní s Rusmi, boli obnovené a výsledky ich prejavov boli obnovené. Potom, Belov označil jasné víťazstvo v intervalovom preteku v štádiu Svetového pohára vo Švajčiarsku. A o rok neskôr sa znovu objavil na turnaji a vyhral zlatú medailu v relé, ktorá sa konala vo Švédsku.

Osobný život

Osobný život športovec bol úspešne vyvinutý, so svojou ženou Alexandra sa stretol v detstve. Jeho zvolený bol tiež zapojený do lyžiarskych pretekov, takže sa často stretli v súťažiach a dokonca aj nejaký čas, čo vyškolili spoločne. V roku 2012 Eugene urobil milovanú vetu svojej ruky a srdca a po 2 rokoch sa oženili. Svadba sa uskutočnila v reštaurácii Emmitage Ekaterinburg v prítomnosti 70 hostí.

Skier váži asi 78 kg s výškou 185 cm.

Evgeny Belov teraz

2021 začal na Eugene s účasťou na viacžblovom lyžiarskom závode "Tour de Ski". Ale v súťaži športovec, doslova sledované zlyhania. V 2. deň turnaja by Belov mohol vyhrať striebornú medailu a poskytnúť Rusom 3 ceny na podstavci, ale krátko pred cieľovou čiarou, bežal na krajan Alexei Svevotkin a nemohol pokračovať v boji kvôli lietajúcemu lyžovaniu.

Hlavná chyba športovcov fanúšikov a trénerov nazývali skutočnosť, že sa nesnažili dokončiť preteky a okamžite začali prisahať. Výsledkom je, že švajčiarska Dario Colónia prelomila a ruský Ivan Yakimushkin sa stal tretím.

Evgeny hotový len 9. a Alexey - 7. Ale podľa výsledkov súdneho procesu Chervarotkin boli odsúdení v kolízii, potopil sa na 61. miesto v postavení a dostal trest 3 minúty. Mnohí zostali nespokojní s rozhodnutím, pretože ho našli príliš prísny. Vinný sa volal športovci, ktorí museli získať žlté karty.

Ďalší nepríjemný incident sa stal celebrít už v 6. etape súťaže. Po štarte hmoty, ruský hlásil, že vo Švédoch William Porrrel ho lyžiarsku tyčku, pretože by nemohol pokračovať v pretekoch. Na druhej strane, protivník povedal, že Belov prišiel na lyže, a to bol dôvod na jeseň.

Čoskoro, lyžiar išiel do majstrovstva sveta v Lahti, ale aj športovci z ruského národného tímu nemohli vyhnúť hlasnému konaniu. Tentokrát nebol zameraný, ale súdil na tíme - Alexander Bolunov. Počas relé, v ktorom boli jeho partneri Belov, Chervarotkin a Denis Spitov, Alexandra mala konflikt s fínskou Yoni, loptu, ktorá rozbila svoju cestu do cieľa. Ruská stratená kontrola nad emóciami a po dokončení pretekov zasiahli súpera s nohami.

Akt Bolunovej stojí športovcov prvého tímu bronzovej medaily a takmer skončil diskvalifikáciou ruského národného tímu. Ale trest zmäkčený a sudcovia boli obmedzené na jednorazové odstránenie ruštiny. Bol podporovaný mnohými krajanmi a spoluhráčmi, vrátane Belov.

Evgeny zasvätený Alexander Post, v ktorom uviedol, že každý športovec nemohol byť schopný obmedziť, vzhľadom na provokatívne správanie súpera. Nazval rozhodnutie nespravodlivé a poznamenalo, že v takýchto prípadoch je častejšie uznané vinnými športovcami z Ruska. Fanúšikovia podporili celebrtu.

Teraz lyžiar pokračuje vo vlaku tvrdo trénovať. Vedie stránku v "Instagram", kde publikuje fotografiu, je rozdelená od úvah predplatiteľov a novinky.