Daniel Serokhvostov - Životopis, Novinky, Photo, Osobný život, Biatlon, Biatlonista, "Instagram", AGE 2021

Daniel Sunokhvostov bol určený, aby sa stal hviezdou, pretože bol vychovaný v športovom rodine a začal skoro skoro. Ruskí biatlete sa podarilo dobyť pozornosť ventilátorov, zaznamenaním sa s jasnými víťazstvami v ruských a medzinárodných štartoch.

Detstvo a mládež

Daniel Ruslanovič Serokhvostov sa narodil 4. apríla 1999 v ruskom meste Barnaul. Bol najmladším dieťaťom v rodine trénerov Zarinskaya Dussh. Už o 3 roky, chlapec prvýkrát má lyžovanie a v dospievaní sa začal zapojiť do Biatlonu. Ale práca s puškou rýchlo znula športovca, musel stráviť viac času a silu a on tiež nemal rád strieľať.

Nasledujúce šesť mesiacov Danya sa zapojilo do lyží, ale bol požiadaný, aby sa vrátil do Biatlonu na dlhú dobu, aby pomohol Tím územia Altai úspešne vykonávať na majstrovstvách Sibírska. Celebrity sa podarilo vyrovnať sa s úlohou, po ktorej spolu s tímom išiel na šampionát Ruska, kde si vzal 2. miesto a prišiel do tímu Junior. Odvtedy Serokhvostov pokračoval vo svojej kariére ako biatlete.

Biatlon

V Juniorskom štádiu sa Daniel podarilo upozorniť na seba, čo dokazuje vysokú rýchlosť počas súťaže. Odborníci ho dokonca porovnávali s Maxim Miracle, ktorý vyhral prezývku Ruskú raketu. Ale zároveň v športovcovi, tam boli problémy so streľbou, často priznal zmeškanie, ktoré niekedy zabránili dobytiu cien.

Už v roku 2016 Serokhvostov označil víťazstvo v súlade v súťažiach All-Russian Biathlon. V nasledujúcich rokoch sa opakovane stal víťazom tejto súťaže, vyhral zlaté medaily v hladkej rase av sprinte.

Nemenej jasné boli prejavy biatleta v juniorských majstrovstvách Ruska. V roku 2018 získal zlato v disciplínach, ako je Sprint a prenasledovanie pretekov. Podľa Daniela, zažíva silné vzrušenie len pred prvým začiatkom sezóny, a potom návykové, a vzrušenie ide na pozadí. Celebrity sa vždy snaží premýšľať o každej akcii, aby sa zabránilo chybám.

V sezóne 2019/2020, športovec úspešne absolvoval výber do juniorského tímu Ruska. Ukázal sa, že Tchaikovsky, kde sa stal 1. v Sprint a 2. v individuálnom rase a v IZHEVSK, Serokhvostov vyhral v pretekoch Sprint. To umožnilo, aby sa Daniel zúčastnil na hlavných medzinárodných súťažiach.

Podľa celebrít bol počas IBU pohára mierne nervózny, ale dokázal sa vyrovnať s emóciami a nakoniec prišiel 2. výsledky individuálneho preteku. Potom sa biatlonista šiel do majstrovstiev sveta, ktorý sa konal vo švajčiarskom Lenzerheide.

Hoci športovec nepodarilo doplniť prasiatko z osobných úspechov, ukázal sa počas relé, kde jeho partneri boli Kirill Bainz, Karim Khalili a Vadim Itampulov. Serokhvostovcov opäť viedol streľbu, ale podarilo sa mu hrať zmeškaný čas kvôli kurzu, ktorý pomohol tímu vyhrať zlaté medaily.

V tom istom roku, Daniel šiel do Európskeho juniorského šampionátu, ale podarilo sa mi osláviť len 6. miesto v Sprinte. Posledný začiatok turnaja bol zrušený kvôli infekcii coronavírusu v pandémii a biatleti bol nútený ísť domov. Nemohol som sa zúčastniť medzinárodných súťaží, čo bolo veľmi smutné.

Bolo to len jeseň, aby pokračovali v školení v snehu v snehu, a na konci decembra sa stal členom Juniorského pohára Ruska. Celebrity opäť sa opäť podarilo vyhrať zlato v relé, kde boli jeho partneri Vladimir Ivanov, Pavel Kudryashov a Nikita počujem. Potom sa stalo známe, že Daniel debutuje na úrovni dospelých.

Osobný život

Athlete preferuje, aby nezverejnila informácie o osobnom živote so zameraním na športové úspechy. Teraz zverejňuje fotografiu na stránke v fotografii "Instagram", ktorá predstavuje jednu alebo v spoločnosti priateľov.

Daniel Serokhvostov

2021 začal na celebrity s účasťou na etapách pohára IBU v Nemecku. Daniel sa podarilo ukázať sa počas zmiešaného relé, v ktorom sa zúčastnil s Khalili, Anastasia Goreeva a Valeria Valenets. Ruskí Biatlely skončili najprv s okrajom 40 sekúnd a získali zlaté medaily.

Neskôr Serokhvostov išiel do majstrovstiev Európy. Nahradil hranicu Eugena v pretekoch Sprintu, ktorá sa konala 29. januára, ale nemohla vykazovať vysoké výsledky. Athlete naďalej tvrdo pracoval, aby potešil fanúšikov víťazstva.