Lily Vasilyeva - životopis, novinky, foto, osobný život, lyžiar, lyžiarske preteky, Svetový pohár 2021

Lily Vasilyeva začala lyžovať v adolescencii a strávil roky, aby uspieť. Ona získala uznanie na ruských súťažiach av roku 2021 najprv dostal príležitosť prezentovať krajinu na majstrovstvách sveta.

Detstvo a mládež

Lily Leonidovna Vasilyeva sa objavila 3. mája 1994 v meste Mozhga, Udmurtia. Dievča bolo vychované v športovom rodine, jej starší bratia boli bojovaní, ale neskôr sa rozhodli zamerať sa na kariéru.

Na lyžiach, Lily vďaka jeho priateľovi, ktorý ju vzal s ním na "jarnú" základňu. Celebrity zostala potešená školením a rozhodla sa venovať tomuto typu športu, ktorý rodičia boli podporovaní. Zodpovednosť sa priblížila, pracovala každý deň, bez ohľadu na poveternostné podmienky, čo nakoniec pomohlo dosiahnuť výšky.

Lyžiarsky závod

Po prvýkrát, lyžiar na konci roka 2010 upozornil fanúšikov, keď sa objavil na všetkých ruských súťažiach medzi športovcami 17-18 rokov v Syktyvkar. Stala sa bronzovým medailom v individuálnom pretekoch s voľným štýlom 7,5 km. Potom dievča úspešne vykonané v Krasnogorsku, kde sa stala 1. v závode na 7,5 km klasickým štýlom a 3.5 km v príchode 5 km - zadarmo. V nasledujúcich rokoch celebrity pravidelne obsadili ceny vo svojej vekovej kategórii na tomto turnaji.

Ďalším významným úspechom v biografie športovcov bol víťazstvo v tímovom sprinte na ruských majstrovstvách. V roku 2015 si najprv získala medailu Universáde, po tom, čo 3. dorazilo 5 km od klasického štýlu.

V nasledujúcom roku sa Vasilyeva ukázala sám na Ruskom šampionáte medzi lyžiarov 21-23 rokov v Rybinsku. Podarilo sa mu vyhrať bronzov v individuálnom preteku za 10 km klasický štýl a striebro v štýle bez sprintu. Ale ukázať svoje najlepšie výsledky, že športovec by mohol len vtedy, keď som sa stal členom Universáde-2017 v Kazachstane.

Turnaj Lilia nebol pripravený ako súčasť Ruského národného tímu, ale na jeho vlastné, doma v Udmurtii. Počas kvalifikačnej fázy si vzala 4. miesto v klasickej rase o 15 km, ale po príchode do Almaty išla do vrcholu formulára a podarilo sa obísť konkurentom naraz v niekoľkých disciplínach. Lyžiar dopĺňal o prasiatko ocenení so zlatými medailami v relé, individuálne preteky a hromadné štart, rovnako ako striebro v klasickom štýle na farbe a sprint.

Potom sa Lily stal hviezdou v jeho rodnej krajine a požadovaným hosťom na pohovore. Priznala, že bola nakonfigurovaná na výhru, ale neočakávala takéto množstvo ocenení. Rodičia, ktorí to nazývajú takmer pred každou súťažou, aby ju podporili úspech športovca.

V roku 2018 získal Vasilyeva titul majstrovho športu medzinárodnej triedy, ale opäť, aby sa potešili fanúšikovia s cenami cenu, ktorú dokázala len o rok neskôr. Lyžiar zaznamenal niekoľko ocenení na ruskom štádiu pohára, a tiež vyhral striebro v lyžiarskom závode na 10 km klasickým štýlom na všetkých ruských súťažiach.

V tom istom bohatí na víťazstvo o národných súťažiach bol vydaný budúci rok. Ale na hlavných medzinárodných turnajoch boli celebrity oveľa menšie. Opakovane zmeškala možnosť dostať sa do pohára pre Svetový pohár a pohár ukázal priemerné výsledky. V roku 2020, v tejto súťaži, ruská žena vzala 34. miesto v masovom štarte.

Osobný život

Osobný život celebrít sa úspešne vyvinul, je šťastná vo vzťahoch s RAVIL VALIAHMETOV. Šéf športovcov je tiež zapojený do lyžovania, často podporuje dievča v súťažiach.

View this post on Instagram

A post shared by Лиля (@lilickavasilek)

Začiatkom roka 2019 spoločnosť Vasilyeva zdieľala s účastníkmi účtu Instagram novoročnou fotografiou, na ktorej bola zajatá spolu s milovaným a malým dieťaťom. Publikácia Lily sa rozhodla odísť bez komentára.

Lily Vasiliev teraz

Začiatok 2021 bol vynikajúci pre športovcov úspešný. V januári sa stala stranou Kontinentálneho pohára v Bieloruskom Raubichi, kde vstúpil do troch víťazov v Sprint a lyžiarsky závod za 5 km. Potom sa Lily objavili v all-ruskej súťaže v Krasnogorsku, v ktorom sa zaznamenali 3. miesto v Sprint a 2. - v individuálnom preteku za 10 km.

Ale obzvlášť žiarivo lyžiar uskutočnil na Východoeurópskom pohári. Stala sa víťazom naraz v 3 disciplínach: v sprint, individuálny závod a masový štart. Čoskoro sa stalo, že celebrita sa stala súčasťou Ruského národného tímu na majstrovstvách sveta v nemeckom Oberstdorfe.

Teraz je Vasilyev sotva vyškolený na zlepšenie ukazovateľov a dobytí nových vrcholov. Relax Dievča zvyčajne spravuje len v máji. Uprednostňuje stráviť uvoľnený čas na výlety do rodičov a rekreáciu s rodinou.