SYOM UNO - životopis, novinky, foto, osobný život, postava, yudzuru khan, výška 2021

Syom UNO je japonská krasokorčuliar, hovorí na národných a medzinárodných turnajoch v jedinom samcom. V priebehu rokov športová kariéra získal množstvo prestížnych ocenení. Teraz v prínose žiaka vynikajúcich trénerov existujú majstrovské medaily štyroch kontinentov, mládežníckych a dospelých olympiád, ako aj Svetového pohára. Pre flip skok do štyroch otáčok, naplnený na oficiálnom turnaji, ázijských, ktorí sa dostali do ratingu Sokcobcobal Union, dostal Guinness Book Certifikát záznamov.

Detstvo a mládež

Životopis Syaom Uno začala v japonskom meste nagoya v decembri 1997. Pri narodení bol chlapec veľmi slabý, vážil menej ako 1 kg, takže rodičia obávajú zdravie, najprv ho neopustili na chvíľu.

V rozhovore, rodinní príslušníci - otec, matka a mladší brat Yuttsuki - povedal, že v detstve, obec bola opakovane hospitalizovaná v dôsledku exacerbácií chronickej astmy a alergie na ultrafialové žiarenie. Lekári odporúčali šport na dosiahnutie 3-4 rokov.

Zástupcovia staršej generácie nasledovali odporúčania špecialistov a odlíšili sa synom na ľadový palác, ktorý sa nachádza v blízkosti domu. Chlapec sa snažil, ako korčuliar a hokejista, napriek nestabilným pohode, Hoodoobu a nízky rast.

Postupom času, mentori zo športového centra Nagoya, ako aj víťaza medzinárodných turnajov Mao Assad, ktorí tam vyškolení, ponúkli UNO, aby absolvovali krasokorčuľovanie. V lekciách sa mladý športovec stretol s Canopa Murakami, ku ktorým sa následne začal liečiť ako lepší priateľ a sestra.

Spočiatku, Sydom, vážne odnesený tréningmi, zúfalote, keď niečo nefungovalo. V každodennom živote tiež nenávidel akékoľvek podnikanie, ktoré nebolo tak. Ten chlap sa triasol z hnevu, stratil rovesníkov a starších chlapcov. Na prekonanie brata zaoberajúceho sa do stolného tenisu, navedená Nagoya sa naučil spravovať s raketou a položila paralelne.

Na ceste k prvým detským turnajom - Národné šampionáty, krasokorčuliar venoval mnoho mesiacov, aby sa dohovilo kroky a skladby. Jeden čas sa stal víťazom a majiteľom tretieho miesta s podporou trénera Matika Yamada, sa začala vážne snažiť pochopiť zložky výkonu skokov.

Krasokorčuľovanie

Plnohodnotná odborná kariéra japonskej postavy začala debut na medzinárodných súťažiach v druhej polovici roka 2011. UNO vyhral čestné právo zastupovať krajinu v 1. zimnej mládežníckej olympiáde v rakúskom meste Innsbruck a podarilo sa mu vyhrať zlato a striebro v tíme a osobné postavenie.

Na vlnu úspechu v nasledujúcej sezóne začala Syam jazdiť etapy pohára. Súbežne vyhral Národné šampionáty vo svojej vekovej kategórii a finále Junior Grand Prix.

Akonáhle na miestnom turnaji pre dospelých v roku 2015, športovec vzal druhé miesto, Federácia Kokczobeetsev sa rozhodla poslať UNOOR do sveta Juniorské majstrovstvá a profesionálnym turnajom štyroch kontinentov v hlavnom meste Južnej Kórey, mesto Soul.

Ten chlap oprávnený dúfa a skóroval slušnú sumu bodov v krátkodobých a svojvoľných programoch. Na stupnici planéty vyhral zlato, obchádzal krajan Stutu Yamamoto a Jin Boyana, ktorý predstavoval Čínu.

V snahe o zlepšenie športových úspechov, v sezóne 2016-2017, ktorá bola považovaná za predmodu, japonská skupina sa zúčastnila veľkého počtu medzinárodných súťaží. Vyhral Lombardy Cup, Grand Prix Ameriky a Národného šampionátu.

V záverečnom turnaji Soyma zlomil svoj vlastný záznam o bodoch v ľubovoľnom programe a skončil tretí, výsledok sa opakoval na kontinentálnom šampionáte, ktorý sa konal v meste Cannes. Ďalšie víťazstvo prišlo k ázijské hry, ktoré sa konali v roku 2017 v Sapporo, po tomto triumchu na majstrovstvách sveta v Helsinkách získal športovec striebornú medailu.

V roku, keď zimné olympijské hry vzali Južnú Kórei, UNO spoločne s choreografmi Stefan Lambiel a Mikho Higuti urobili nové programy pre hudbu klasických a moderných autorov a po vykonaní série úspešnej Grand Prix prispeli k zvýšeniu Kvóta japonského tímu na medzinárodných súťažiach.

V pyonchhan sa natívny pôvod s malými blikami zaviedol krátky program, ale napriek tomu bol udelený titul viceprezidenta. Jediný, kto prekročil výsledok 306,90 bodov na olympijských hrách - 2018, bol dvojstupňový majster sveta, mozgový tréner BRYAN ORSER YUDZURUCH KHANI.

V predvečer šampionátu planéty v Miláne sa dostal ľahké poranenie. Po zvládnutí nepohodlia, dal maximum úsilia o to, aby sa dostal na podstavca. Následne nedostatok uspokojivých výsledkov viedol k zmene koučovacieho zloženia. Po vypracovaní s ruským špecialistom Eterom Tutberidzeom, Japonci odmietli pomáhať individuálnym mentorom a držal predsezónny poplatok na Akadémii Stephen Lambiel vo Švajčiarsku spolu s konzultantom Takei Honda.

Osobný život

Nič nie je známe o osobnom živote sypa nekrytého. Intímne vzťahy s priateľmi a blízkymi japonskými uprednostňuje, aby nevykazovali žiadateľov.

Po spoločne demonštračných predstaveniach s ALINA ZAGITOVA sa povedomie o romantických vzťahoch medzi zástupcami rôznych národností. Krasokorčuliar nepoznámte s fotografiami a videami z otvorenia ľadu ľadu, opierajúc sa o tematické pokyny "Instagram" a iných sociálnych sietí.

SYOM UNO TERAZ

V roku 2020, väčšina medzinárodných turnajov bola zrušená v dôsledku infekcie coronavirusu v pandémii, takže športovci mali čas na naladenie na 2021.

Po vykonaní nútenej dovolenky s prínosom, UU skóroval optimálnu formu. Jediný prvok, ktorý sa neposkytol profesionálu, ktorý vzal druhé miesto v Japonsku majstrovstvá, bol štvornásobný tulup.

Na šampionáte planéty v Štokholme sa Sye povedal trojnásobný axel a vzal šieste miesto v krátkom programe. Po svojvoľnom tanci, singel konečne stratil šance na podstavci, takže okuliare s šampiónom Neutan Chenu, rovnako ako strieborný a bronzový medailista Yume Caglia a Yudzuru Khani.